Galatasaray-Türk Telekom

herkes içinden geldiği gibi tepkisini belli etsin,en azından ağız birliği etmediğimiz belli olur ve farklı olarak giderse mesajlar daha etkili olur bana göre

Hayır anlamadığım şey şu;hadi yayın gününü değiştiremiyosunuz bu hafta iki maç vereceksiniz onuda kabul ee o zaman bjk-efes 14:00'te gs-tt 17:00'de olur ikisini de verin kimse mağdur olmasın bu işte bi artniyet var bence haftalardır maçımız verilmiyo ligin 1.ile 4.oynuyo maçı vermiyolar nası iş bu ! :oops:

Ama Galatasaray-Türk Telekom maç yayını nasıl olmaz? Ayıp olur gerçekten.
Hem NTV'ye hem tbf'ye tepkimizi gösterelim. Her ikisine de mail atalım.

bu saatten sonra değişebileceiğini sanmıyorum tribün açısından çok iyi olmamız gerekiyor
maça giden her arkadaş yanında 2 kişi daha götrsün en azından bi küme topluluk oluruz destek zamanı

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
bjknin 1 galibiyet önünde 4. durumdayız.bizmkiler inşallah 4.lüğü kaybetmicez diyip maça asılmamazlık etmezler

galibiyet sayilarimiz esit deil mi yaa bejekeyi akatlard ayendigimizden dolayi 4.siradayiz diye biliorum yanlismi...AMA kendi sahalarinda tofasa yenildiyse bejeke bilemem:p

bjk kendi sahasında 65 75 yenildi ne oluyor bu takıma anlamıyorum biz bjk asıl darbeyi kendi sahamızda vuracagız o maçı alırsak avantajı yakalırız bizim için tt casa bjk maçları çok önemli 4.lüğümüzü sağlamlastıracagız gibi geliyor bir de mersin maçına cok iyi basladık hatta mükemmel basladık yine sonunda problem yasadık nasıl asacaz bu sorunu bilmiyorum tt maçında takımımız yalnız bırakmayacagız tebrikler aslanıma bir maç daha kazandı diye :atki

ntv ye mail atmak biraz yersiz gibi geliyor bu hafta için ama gecen haftalarda haksızlık yaptıgına ben de inanıyorum maç saati 17 olduguna göre bizim maçı yayınlamazlar federasyona mail atmak daha mantıklı maçı pazar a alırlarsa o zaman bizim maçı verecekleri kesin

Aybars OZTAS' Alıntı:
galibiyet sayilarimiz esit deil mi yaa bejekeyi akatlard ayendigimizden dolayi 4.siradayiz diye biliorum yanlismi...AMA kendi sahalarinda tofasa yenildiyse Beşiktaş bilemem:p

ewet ya yenilmis bejeke :D yani 1 galibiyet ondeyiz..... cok tehliklei maclar beklio bizi telekom sonra casa ted kolej sonra icerde bejeke allah maclara bak

Maçın cumartesi olması kadar doğal bir şey yok. Telekom salı günü Avrupa Kupası maçına çıkacak Ankara´da. Efes´in de sanırım çarşamba günü Avrupa maçı var.

Bizim maç yerine diğer maçın tercih edilmesi nedenine gelirsek sanırım bizim maçta çekişme olacağını tahmin etmiyor yayıncı kuruluş onun için tercihini diğer maçtan yana kullandı. Mantıklı düşünürsek haksız da değiller. Tüm ibreler Telekom´u gösteriyor taraftar avantajı hariç. Seyirci maçın kaderini değiştirebilecek tecrübeye, soğukkanlılığa sahip mi orası tartışılır. Telekom´da Fenerli Semih, Mrsic vs gibi taraftarı tahrik edecek yapıda oyuncu yok ancak Ankaragücü taraftarı maça gelirse tahriklerin en etkilisini yapma yeteneğine(!) sahip.

Maçta Tutku Açık´ı, Haluk Yıldırım´ı, Erwin Dudley´i ve Jagla´yı durdurabilirsek ve Ailston sahada uzun süre yer alırsa maçı alabiliriz. Ama umutsuzluğa kapılacak bir şey de yok çünkü durdurmamız gereken oyuncuları nasıl durdurmamız gerektiğini Murat Özyer uzun zamandır düşünüyormuş(!) Onun için haftalardır farkı açtığımız maçlarda yüreğimiz ağzımıza geliyormuş...

onuryavuz' Alıntı:
Maçın cumartesi olması kadar doğal bir şey yok. Telekom salı günü Avrupa Kupası maçına çıkacak Ankara´da. Efes´in de sanırım çarşamba günü Avrupa maçı var.

Bizim maç yerine diğer maçın tercih edilmesi nedenine gelirsek sanırım bizim maçta çekişme olacağını tahmin etmiyor yayıncı kuruluş onun için tercihini diğer maçtan yana kullandı. Mantıklı düşünürsek haksız da değiller. Tüm ibreler Telekom´u gösteriyor taraftar avantajı hariç. Seyirci maçın kaderini değiştirebilecek tecrübeye, soğukkanlılığa sahip mi orası tartışılır. Telekom´da Fenerli Semih, Mrsic vs gibi taraftarı tahrik edecek yapıda oyuncu yok ancak Ankaragücü taraftarı maça gelirse tahriklerin en etkilisini yapma yeteneğine(!) sahip.

Maçta Tutku Açık´ı, Haluk Yıldırım´ı, Erwin Dudley´i ve Jagla´yı durdurabilirsek ve Ailston sahada uzun süre yer alırsa maçı alabiliriz. Ama umutsuzluğa kapılacak bir şey de yok çünkü durdurmamız gereken oyuncuları nasıl durdurmamız gerektiğini Murat Özyer uzun zamandır düşünüyormuş(!) Onun için haftalardır farkı açtığımız maçlarda yüreğimiz ağzımıza geliyormuş...

onur abi,düşündüklerimiz tamamen farklı,sen bize yayıncı kuruluşun neden efes-bjk maçını tercih ettiğini yazmışsın bizim ise ifade ettiklerimiz farklı.biz 1,5 aydır maçımızın verilmeyişine sırf maçımız yayınlanmasın diye maçımızın 17.00'a konmasına değiniyoruz.yanılmıyorsam beşiktaş maçları ve fenerbahçe maçları uzun zamandır veriliyor,bunda art niyet olduğunu düşünüyorum ama katılıp katılmamak sana kalmış bir olay

özellikle haluk ve tutku ( hoş gerçi tutku sizin maçta yapmaz öle şey sanırım ) seyirciyi tahrik etmek için her türlü çirkefliği yaptılar fb maçında ayrıca turk telekom benchin de yer alan bazı ne idüğü belirsizler de taraftarla çok tahrik edici diyaloglarda bulundular haluk un ettiğii küfürlerin haddi hesabı yoktu o maçta

taraftar olarak otobüsle taraftar taşımaşlardı maça ankaragücü tayfası da gelmişti kuvvetle muhtemel a.cömerte de gelecektir o yüzden gs taraftarının dikkatli olması gerekir.. bir de pota altında alston ve dudley kadar artist oyuncu görmedim hakemi kandırmak için her türlü adiliği yapıyorlar....

kahrolsun müessese yaşasın kulüp basketbolu diyerek bizim takımın bir maçı yoksa o saatte bu güzel mücadeleyi izlemek için orda olacağım bende....

Traftarımızın desteği ile bu maçı almalıyız..!

Melih YAVUZ' Alıntı:
Aynı gün Caferağa da Bayan maçımızda var di mi?
evet 16.00'da migrosla oynuyoruzda telekom maçıda var nasıl olucak peki... ben bayan maçında olucam kesin hem kadıköyde nasıl olsa :) Özellikle ntv'ye okkalı bir mail gönderdim isteyen devamını getirebilir.Geçen hafta aynı takımın darüşşafakayla maçı yayınlanıyor bu hafta galatasarayla oynuyor hemde üst sıralar için önemli bir mücadele tık yok