Galatasaray-Türk Telekom

Oğuzhan Çetinkaya' Alıntı:
abi senin bu verdiğin video bir futbol bestesi river plate nin bestesi.bocalılara laf atıolar burda.buna benzeyen bestede var uA-ünilerde,hem bizim bestelerimiz de güzel.bu aralar söylenen baya bir bestemiz var...

Uniyle ilgili bir paragraf eklemiştim ama çıkardım.Tezahürat konusunda Uni farklılık yaratmak için çaba harcıyor. Emeklerine sağlık. Pota arkasının yıkılması da traji-komik bir olay... O bölümde zıplayamıyorsun;biraz daha sağlamlaştırılabilir. Sanırım Ülker'in tribünü onaracak bir görevlisi bulunmuyor; napalım biz mi tribün götürelim?

Maçın saati sorulmuş;maç cumartesi saat 19:00'da.

Maçın canlı yayınlanacak olması güzel oldu ancak bu İstanbul´daki taraftarı rehavete sokmamalı. İstanbul´daki yandaşlara düşen bilinçli bir şekilde takımı desteklemek. Yoksa galibiyet şansımız hayalden öteye gidemez.

T.Telekom´un bu sezon Avrupa Kupası maçlarını ve TED ile oynadığı maçı izledim son olarak. Skor ne olursa olsun maç boyunca oyun disiplininden kopmuyorlar, kendilerine aşırı güvenleri var. Zor bir maç bizi bekliyor.

Zoru başarmak kolaydır, imkansızı başarmak zaman alır.

arkadaşlar sizden özür dileyerek bişi isticem daha önce vermiştiniz ama şu ahmet cömertin bi tarifini yaparmısınız nasıl gidceğimle ilgili
deniz veya kara hiç farketmez

Emre Yılmaz' Alıntı:
oğuzhan maç boyu kaçtane farklı beste söylüyoruz bi sayarmısın ya ?

abi şimdi baştan hepsini yazamam ama bu maçta doğru hep aynı besteleri söylemiş olabilriz ama çoğu maç öyle olmuyor bu maçta bile en aaz saymadım ama en az 10 tane değişik beste sölemişiktirr.neyse abi ya bak ntv de veriyor maçı oh yaa.ben büyük ihtimal gelemicem bu sefer.ntv de verio moralim düzeldi abi neyse konuşmayalım şimdi bunu.bu maçı yenelimde.BU ARADA CEM BABA ABİ=uA-üni beste çalışmalarında baya iyi çaba harcıolar çok.herşey GALATASARAY için değilmi....bu maçı yenelimde taraftarın ntv verio die gitmemezlik yapmıcanı sanmıyorum.full çekr........

tüm mail yolluyan arkadaşlarımıza tşkürler... işte gerçek taraftar budur. federasyon anlasın gücümüzüüüüüü. :atki

Merhaba,

Galatarasay Cafe Crown ? Türk Telekom basketbol karşılaşması 10 Şubat Cumartesi saat 18:00?da NTV?den canlı yayınlanacaktır.

Konuyu bilginize sunar, iyi günler dilerim.

Tuğçe Yaman
Basın ve Halkla İlişkiler

zaten verilicekmiydi yoksa bizim attığımız tepki mailleri sonucundamı oldu tam anlayamadım.vaktim olmadığımdan pek ilgilenemedimde.sanırım boşa atmadık bu tepki maillerini ve bizim maillerden sonra yayın akışına koydular
öylemi oıldu acaba ??

bu maç çok kalabalık olur kesin
yer saat rakip herkesin gelmesi için çok uygun
kalıplaşmış her maça gelen kitlenin dışındakileri kastediyorm

EREN ahmet cömert ataköy girisinde E5 üzerinde sayılır nereden geliyosun bilmiyorum ama karsıdan gelen arkadaslar, heryerden topkapıya otobüs var biliyorum topkapıya gelin oradan aktarmayla metro,minibüs,otobüs vasıtasıyla bahçelievlerden sonra sirinevler durağında inilir.eğer deniz otobüsünü kullanacaksanız bostancı bakırköy hattından sonra bakırköyden gene vasıta var (takside 3-5 ytl yazar bikaç kisi gelirsen ekonomik olur,hatta topkapıdan bile taksiye binabilirsiniz bu durumda 7-8 ytl.yazar). taksim beşiktaş aksaray tarafından gelenler zaten tek vasitayla gelebilirler. avcılar çekmece güzarhahıda keza tek vasıtayla gelebilir...

yada gelecek olanlar adreslerini yazsın buraya ben tek tek sizi evden toplayayım :) ...

ntv maçı saat 18:00de canlı olarak yayınlayacakmış ntvye attığımıx tepki mesajları iş yaradı

arkadaşlar cumartesi bizim için çok güzel geçecek belli.ilkin efes bjk sonra gs tt wall mükemmel bi cumartesi bizi bekliyo.istanbul dışındakiler için çok ii olmuş maçın yayınlanması.maç akşam saati olduğu için çoğu insan izleyecektir.onun için tribünü doldurayarak gsmizin gücünü gösterelim kıskananları çatlatalım.HADİ ARKADAŞLAR HERKES MAÇA...herkes arkadaşlarına haber versin.vakit türkiyeye gücümüzü gösterme vaktidir :atki :atki :atki

carlos4ever' Alıntı:
bu maç çok kalabalık olur kesin
yer saat rakip herkesin gelmesi için çok uygun
kalıplaşmış her maça gelen kitlenin dışındakileri kastediyorm

bu sene türktelekom taraftarları istanbulda ki maçlara da geliyorlar.ahmet cömert te gelebilirler.olası bir tahrik sonucu sahaya dalınmaması konusunda uyaralım taraftarlarımızı ayrıca güvenlik önlemleri de üst düzeyde alınmalı.takımımızı bu zorlu yarışta yalnız bırakmamak için elimizden geleni yapalım.

hepinize helal olsun sonunda ntv yi yıldırdık ve maçı veriyor ama tv den veriliyor diye istanbuldaki arkadaşlar maça gitmemezlik yapmasın salonu full dolduralımki ve 4.lüğümüzü koruyalım bu çok önemli bir maç inşalla lideri yeneceğiz ve 4.lüğümüzü koruyacağız bunda tabiki taraftara çok iş düşüyor..

Murat Cantas' Alıntı:
Senin gelmeme durumun söz konusu bile değil :)))

yanlız ben kendi arabamla gelicem haberin olsun:)
jeep gördün hayatında kötümü oldu :kop :kop :kop