Galatasaray TV

Kadro baya bay yenilendi GS TV de maçı anlatan spiker yeni ve sesi de anlatımıda inanılamz düzgün . Ayrıca 3 bayan spiker ve bir tane daha erkek spiker alınmış filan göz yaşartıcı hareketler bunlar GS TV için ama güzel şeyler helal olsun .

zaten çok muhabir olmadığından cevabı şöyle veriyim sanırım 1 spiker ayrıldı bay gerisi duruyor .
Bahs ettigin muabir, kadin voleybol takimimizin Istanbulda oynadigi CEV kupasi finalindeki muabir mi? Eger öyleyse yazik olmus. Onuda cok severdim, iyi bir muabirdi. :(

FB TV´yi izliyipte imrenmemek elde digil, adamlar iki bilemedin üc hafta gecmeden yeni haber spikeri veya muabirle anlasiyorlar (personel ayrilmadan) biz ise yeni personel almak icin elimizdeki en iyi muabirleri veya haber spikerleri gönderiyoruz. Nasil bir yayincilik anlayisidir bu?

Hocam naptın sen sakin ol o değil hatta o yeni girdi kanala :) ayrılan kişi olmamış karabüke gitmiş program için yani kimse ayrılmadan 6 personel alınmış 3 bayan 3 erkek .

Derbi önceleri yapılacakmış ama neden Beşiktaş maçı öncesi yapılmadı anlamadım hakan . Buarada şu Nikon ile olan anlaşma en çok GS TV ye yarayacak 3 4 ay içinde inanılmaz teknolojik aletler geliyor kanala .

Bu kanalda çalışan yönetmenleri kim seçmiş yahu, bunların diplomalarını falan alıp tuvalet kağıdı yapacaksın! Kendi sahamızda olan bir maçı bile adam gibi yayınlayamıyorlar. Fener kopmuş atağa geliyor, basket atacak bu yönetmen denen adam kalkmış başka bir pozisyonun tekrarını oynatıyor ve bunu maç sonuna kadar yapıyor. Hani ekran başındakini fitil etmeye çalışsa bu kadar başarılı olamaz. Banane abi o saniye pozisyon tekrarından, sen bana adam akıllı maçı yayınla. Bir de maç günleri sesleri de kısıyorlar. Ben kendi evimizde oynadığımız bir maçta kendi taraftarımın sesini duymak istiyorum, tv'nin sesini neredeyse son ses yapıyorum ama yine ses çıkmıyor yine çıkmıyor. İpekçi'de oynanan ve bunların yayınladığı her maçta ses çok az geliyor, maç bittikten sonra normal yayınlarda ses fazlalaşıyor. Bilerek mi yapıyorlar anlamıyorum!

Spiker desen Allah'a emanet. Ta ilk günden beri burada yazıyorum, benim spikerliğim nasılsa Veli Yiğit'in spikerliği de o kadar. O anlatırken resmen işkence çekiyorum, twitter'dan adam gibi eleştiri yapınca da geliyor hak hukuk türküsünü söylüyor. :) Hasıl; çok rezalet bir kanal yönetimi, yönetmenleri ve spikerleri var. Tek iyi bildikleri şey klip yapmak, onunda Allah'ı var çok güzel yapıyorlar. Başka da bir işe yaramaz!

Bu kanalda çalışan yönetmenleri kim seçmiş yahu, bunların diplomalarını falan alıp tuvalet kağıdı yapacaksın! Kendi sahamızda olan bir maçı bile adam gibi yayınlayamıyorlar. Fener kopmuş atağa geliyor, basket atacak bu yönetmen denen adam kalkmış başka bir pozisyonun tekrarını oynatıyor ve bunu maç sonuna kadar yapıyor. Hani ekran başındakini fitil etmeye çalışsa bu kadar başarılı olamaz. Banane abi o saniye pozisyon tekrarından, sen bana adam akıllı maçı yayınla. Bir de maç günleri sesleri de kısıyorlar. Ben kendi evimizde oynadığımız bir maçta kendi taraftarımın sesini duymak istiyorum, tv'nin sesini neredeyse son ses yapıyorum ama yine ses çıkmıyor yine çıkmıyor. İpekçi'de oynanan ve bunların yayınladığı her maçta ses çok az geliyor, maç bittikten sonra normal yayınlarda ses fazlalaşıyor. Bilerek mi yapıyorlar anlamıyorum!

Spiker desen Allah'a emanet. Ta ilk günden beri burada yazıyorum, benim spikerliğim nasılsa Veli Yiğit'in spikerliği de o kadar. O anlatırken resmen işkence çekiyorum, twitter'dan adam gibi eleştiri yapınca da geliyor hak hukuk türküsünü söylüyor. :) Hasıl; çok rezalet bir kanal yönetimi, yönetmenleri ve spikerleri var. Tek iyi bildikleri şey klip yapmak, onunda Allah'ı var çok güzel yapıyorlar. Başka da bir işe yaramaz!
Nesi var ki Veli´nin mac anlatiminda? Ben begeniyorum.:)

Az önce sona eren "Her dakika Galatasaray" isimli programin sunuculari dikkatimi cekti, personellerde artis var sanirim, bu sevindirici bir haber. :)

Ne var ki daha erken acsaydim ya, birdaha ne zaman ekran önüne cikarlar ki. :(

Klip bence yerinde olmuş o yavşak caneri adm akıllı bir hakem olsa 10 kjere atardı ya eli cebine gidip caner olduğunu göründe elini çekmesinin anlamı nedir biri anlatsın ?

Helal olsun Size GSTV.

Bugün bizim icin degerli bir gün. Tarih:17.05.2012 UEFA kupasini aldigimiz gün. GS TV´de "Efsaneler bulusuyor" isimli program, buraya kadar hersey normal. Ilk röportaj kiminle dersiniz? Fatih Akyel. Evet yanlis duymadiniz Fatih Akyel. Tebrikler, bari Emre Belözoglu & Mehmet Yozgatli´yi da cagirsaydiniz.:mad: