Galatasaray TV

ben beğendim açıkçası, bu kadar beklemeye değecek bir kanala sahip olabileceğimizin sinyalleri bu test yayınında veriliyor açıkçası.
bu arada çiçeği burnunda kanalımız da yayın hayatındaki ilk gafını yaptı :) eğer yanlış anlamadıysam haber bülteninde erkek basketbol takımına seyircinin desteği vurgulanmak istenirken "taraftar 12. adamlık görevini yerine getirdi" dendi. halbuki basketbol takımından bahsettiği için bu rakam ya 6 ya da 13 olmalıydı. neyse olur böyle şeyler ara sıra:)

Diğer branşlara da çok ilgi gösteriliyor sadece futbol değil canlı yayınlar var dün bayan basket bugünde bayan voleybol hocaları konuktu canlı yayında yarından sonra erkek basketten konuklar varmış ben beğendim şahsen şu anda oyak reno maçımızı gösteriyolar :)

Öneri : Yayın akışı galatasaray.org'ta verilebilir...Böylece daha düzenli ve daha az zaplayarak :) T.V izlemiş oluruz!

benim gözlemledigim birsey var çok küçük bir ayrıntı olabilir ama yinede zoruma gitti niye yalan söyleyeyim spikerler galatasarayımız hakkında birseyler söylerken galatasarayımız demiyorlar takımımız sahiplenmiyorlar hatta basketbol macı sonucunuda galatasarayımız degilde evsahibi takım macı kazandı diyorlar bence o kanal galatasaray tv ise sunucularda GALATASARAYIMIZ demek zorunda yoksa sunucular baska takımlımı ???

arkadaşalar yeni bir duyum aldım.türksataki doğan grubunun kanalları(kanal d de dahil) yeni bir şifreleme sistemine geçecekmiş.yani bunları izlemek için digitürk gibi üye olunacakmış.bizim GS tv de bunların içinde yer alacakmış.

Kemal Türkmen' Alıntı:
benim gözlemledigim birsey var çok küçük bir ayrıntı olabilir ama yinede zoruma gitti niye yalan söyleyeyim spikerler galatasarayımız hakkında birseyler söylerken galatasarayımız demiyorlar takımımız sahiplenmiyorlar hatta basketbol macı sonucunuda galatasarayımız degilde evsahibi takım macı kazandı diyorlar bence o kanal galatasaray tv ise sunucularda GALATASARAYIMIZ demek zorunda yoksa sunucular baska takımlımı ???

Olaya tarafsızlık katmak içindir. Ama neden tarafsız?

Osman Temizkan' Alıntı:
arkadaşalar yeni bir duyum aldım.türksataki doğan grubunun kanalları(kanal d de dahil) yeni bir şifreleme sistemine geçecekmiş.yani bunları izlemek için digitürk gibi üye olunacakmış.bizim GS tv de bunların içinde yer alacakmış.

Olmaz herhalde öyle bir şey. Olmamalı da.

Bu arada, bir an önce Ankara'ya; evime gidip izlemek istiyorum kanalı. Sınavlar da bitti. :) Muğla'da izleme şansım yok.

Vallahi sonunda yayında yaa.Hele şu eski maçları gördükçe insanın izledikçe izleyesi geliyor.Hagı wien'e attığı gol dortmund'a attığı gol genelde de 5-1 lik fb maçını gösteriyorlar nedense :D :D

Buğra Küçüktürköz' Alıntı:
Vallahi sonunda yayında yaa.Hele şu eski maçları gördükçe insanın izledikçe izleyesi geliyor.Hagı wien'e attığı gol dortmund'a attığı gol genelde de 5-1 lik fb maçını gösteriyorlar nedense :D :D
Gel 22 ocak gel...Sabırsızlanıyorum.Eski basketbol maçlarını da verirse tadından yenmez kanal.

Canaydın GS TV´nin kablolu olarak da izlenebilmesi için devreye girip Ulaştırma Bakanı ile görüşecekmiş. Demek ki Kablo TV olayı mundar oldu :S

Kemal Türkmen' Alıntı:
iyide zaten su an yayınlanan basketbol maçları mesela ntv nin yayınladıgı maclar bu yuzden macı ntv spikerleri sunuyo ntv nin yayını yani.

Arman Akboğa' Alıntı:
iyide zaten su an yayınlanan basketbol maçları mesela ntv nin yayınladıgı maclar bu yuzden macı ntv spikerleri sunuyo ntv nin yayını yani.
öyle olucaktı zaten fbtvde bjktv de ntvde yayınlanan maçları ntvden alıyorlar.eğer ntv yayınlamazsa kendi spikerleri anlatabiliyor.

onuryavuz' Alıntı:
Canaydın GS TV´nin kablolu olarak da izlenebilmesi için devreye girip Ulaştırma Bakanı ile görüşecekmiş. Demek ki Kablo TV olayı mundar oldu :S
Pek bilmiyorum ama bu kablolu tv'ye girmek bu kadar mı zor kardeşim? O kadar dandik kanal varken, yerel kanallar bile girebilirken koskoca Galatasaray'ın TV'mu giremiyor? Ne bakanı ne görüşmesi anlamıyorum.

Bugün, nihayet, en sonunda, bir hafta gecikmeli olarak izlemeye ve takip etmeye başladım kanalımızı. Hatta abarttım, sürekli açık kanal. :atki Evdekiler sıkıldı artık. :)

Daha durun Beşiktaş -Fb tv bile uzun süre bekledi kablo tv'yi...Özellikle Bjk tv kabloya geçeli sayılı gün oldu herhalde.Ayrıca özel dekoderler var klube katkı yapmak isteyenler duyurulur 8)