Galatasaray73-Tofaş61/Beykoz64-Kolej 69 Maçlar Bitti

Bence yarın maçı almamız çok zor.

Nedim Dal'ı kim tutar kim savunur bilemiyorum.

Adam akıllı pivotu olmayan Beykoz'a bile çok fazla ribaund verdik.

Hayırlısı....

ya bide maçı ankaragücü maçına gidenler naSIL İZLİCEK

Galatasaray-Tofaş

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, Play-Out serisindeki ikinci maçında Tofaş’la karşılaşıyor. 7 Mayıs Cumartesi günü, Manisa Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak olan karşılaşmanın başlangıç saati ise 19.30. Bu maçta da özellikle Manisa ve civar illerdeki tüm Galatasaraylılar’ı takımımızı desteklemeye bekliyoruz.

Tequila' Alıntı:
Galatasaray-Tofaş

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, Play-Out serisindeki ikinci maçında Tofaş’la karşılaşıyor. 7 Mayıs Cumartesi günü, Manisa Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak olan karşılaşmanın başlangıç saati ise 19.30. Bu maçta da özellikle Manisa ve civar illerdeki tüm Galatasaraylılar’ı takımımızı desteklemeye bekliyoruz.
KRAL maçı ne zaman 19:30 aldılar ben saat 17:15 diye biliyordumda????? :roll: :roll: :roll:

Arkadaşlar size çok taze bir haber:
Büyük Kolej 65 - Tofaş 59 bence çok güzel oldu eğer yarın biz galip gelirsek ki (inşallahta öyle olacak ) hem Tofaşın şansı biter hem Beykozada gün doğar eğer Kolej yenersede o zaman iki 1. lig ekibi düştüğü gibi çıkacak HADİ HAYIRLISI 8) 8)

yarınki maçta galatasaraya başarılar.

tofaş taraftarı olmayabilir maçta,şu an yarısı hastanede tedavi altında.

Büyük Kolej'in kazanması iyi de olabilir kötü de...Yarın kazanırsak iş biter.Yalnız kazanamazsak olay karışır.
Ben kazanacağımıza nedense pek inanmıyorum. :roll:

koch' Alıntı:
Büyük Kolej'in kazanması iyi de olabilir kötü de...Yarın kazanırsak iş biter.Yalnız kazanamazsak olay karışır.
Neden ne sorun var ki adamların tek dayanağı Nedim Dal o maçtan çıkınca maç kopuyor nitekim bugünde böyle oldu Nedim 2. faul'ünü 26.00'da alınca son 14 dakikada ezildiler kilit adam Nedim Dal onu tutmayı başarırsak zaten yabancı oyuncularıda yok sırtlar götürürüz maçı yeter ki inanalım ve desteğimizi kesmeyelim :atki :atki :atki :atki

Tequila' Alıntı:
o zmn 17:15 tir ya

bizim resmi site yanlış
nese değiştiriyim topiği o zmn ben :)

Resmi siteyle ne işin var ki. Yönetimin basketbola olan ilgisi nedir ki resmi sitenin olsun. Maç yarın saat 17.15 de ve SKY TURK naklen verecek.

Galatasaray Basketbol Takımlarının resmi sitesi http://www.gsbasket.org dur ! Yemişim resmi sitesini ...

ARdaQue' Alıntı:
Tequila' Alıntı:
o zmn 17:15 tir ya

bizim resmi site yanlış
nese değiştiriyim topiği o zmn ben :)

Resmi siteyle ne işin var ki. Yönetimin basketbola olan ilgisi nedir ki resmi sitenin olsun. Maç yarın saat 17.15 de ve SKY TURK naklen verecek.

Galatasaray Basketbol Takımlarının resmi sitesi http://www.gsbasket.org dur ! Yemişim resmi sitesini ...

Niye öyle diosun aa
bgn başkan 2. başkan maçtaydı :D

SAYGIN AKEL' Alıntı:
koch' Alıntı:
Neden ne sorun var ki adamların tek dayanağı Nedim Dal o maçtan çıkınca maç kopuyor nitekim bugünde böyle oldu Nedim 2. faul'ünü 26.00'da alınca son 14 dakikada ezildiler kilit adam Nedim Dal onu tutmayı başarırsak zaten yabancı oyuncularıda yok sırtlar götürürüz maçı yeter ki inanalım ve desteğimizi kesmeyelim :atki :atki :atki :atki
Maç ile ilgili detayları nasıl öğrendin? Merak ediyorum da internette bulamadım pek birşey de...
Tofaş'ı zaten hiç izlemedim. Keşke şansımız olsa da 2 yabancıyı yarın kullanıp pazar hiç yabancı kullanmasak :)