Galatasaray'a Gelen En Kötü Yabancı?

Yabancılar deyince aklıma Larry Steward isminde 3-4 oynayan atletik Amerikalı geldi. İyi oyncuydu. Aklımda kalan birkaç iyi oyunculardan biriydi. Biraz nostalji oldu galiba.

1-Vougouikas
2-Maric
3-Jawai
4-Hairston
5-Savovic
Benim aklıma gelen isimler bunlar Savovicte odun gibi bir adamdı yanlış hatırlamıyorsam.

bu sayfanın ilk açıldığı dönemlerde gerçekten çok yeteneksiz oyuncular gelmiş takıma.

son yazılanlar ise bence 'en kötü oyuncu' değil ama 'en büyük hayal kırıklığı' olarak değerlendirilebilir.

bu açıdan Maric, Lakovic, Vuyukas, Gurovic, Milojevic, Savovic, Hawkins, Jawai ilk aklıma gelenler.

Halil üner dönemi takıma 2 gün önce katilip maça çıkan ve korkunc bir performans sergileyen Randy livingston derim . Tam bir hayal kırıklıgıydı . Oyun kurmak bir yana topu elinde tutamiyordu

donalt little vardı bi tane halil uner getirmişti sanırım yine

Rashid Sultan Atkins'i anmadan geçmek olmaz. Tolliver ve Hosley'i de yazabiliriz. Britton Johnsen da etkisizlik ve anlamsızlıkta bunlarla yarışabilecek bir transferdi.

Yenilerden Maric der susarım. O neydi gıı :D

Hep kötü oyuncuları yazdık, malum başlık bu ama eski Spor Sergi (Lütfi Kırdar) ve Darruşafaka salonlarından bazı iyi oyuncular hatırlıyorum; Brian Tolbert, Gaylon Nickerson, Corey Gaines, Malik Dixon, Rancik, Darius Washington. Birde önceki sayfa ya yazdığım Larry Steward. Efsane Paul Dawkins ve Michaelle Scearce da unutulmamalı. Bu efsane 2 ismi ancak televizyondan izlediğimi hatırlıyorum.