Galatasarayımız - Beşiktaş 71-83

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
davul macın baslarında calındı bayagı ama sonra ben de sesini hiç duymadım.

ayrıca macta carsının katili yaprken saglı sollu. Soldaki adamların sesini bile duyamıyorduk o derece. Bjk daha fazla oldugu için daha cok ses cıkardı.

5 numara olmadan maçı almamız zordu gerçekten iyi mücadele ettik. özellikle 3 yabancımız ve Arda bunlara birazda Enver katkı yaptı haftalar
ilerledikçe Enver'in daha iyi olacağına inanıyorum
sezona iyi başlayan G.Üçoklar 2 haftadır düşüşte biran önce kendini bulmalı
U.Tınay'a gösterilen sabrın yarısı İ.Hacıoğlu'na gösterilse belki yeni bir yıldız kazanacağız.

bugün ülker-efes macında fatih solakı oynarken gören oldu mu?
eger dün bizde fatih olsaydı macın sonucu cok daha farklı olabilirdi...

kendi sahamızda misafir gibiydik...yenilen takım taraftarının önce çıkması gerek ama biz sonra çıktık...ne zaman basket maçlarına ilgi göstermeye başlayacağız merak ediyorum....tribün olarak sıfırdık...durup dururken beşiktaş kümeye dedik durduk...alakasız tezahüratlar yaptık..takımı gaza getiremedik..maçtan önce boşu boşuna bağırdık...rakip seyircinin sayısı önemli değil bence....fb tribünüde 5000 kişiydi ama susturmuştuk 2000 kişi onları..harbi bağıran 1500 kişi olsa....

ilk 2 periyot Çalındı Davul millet Bağırıodu Gaza Gelmişti Davulu bi Bıraktırdı özkan abi

bjk Ten üstün 1 Kere Sesimiz Çıkmadı a.k

eRDeM' Alıntı:
ilk 2 periyot Çalındı Davul millet Bağırıodu Gaza Gelmişti Davulu bi Bıraktırdı özkan abi

bjk Ten üstün 1 Kere Sesimiz Çıkmadı a.k
Erdem özkan abinin elinde degildiki davul çaldırma polis davul çalmayın diye uyardı..

yapılması gereken o kadar çok şey varki maalesef. maçı değiştirecek bir adam olsaydı. ne bjk seyircidinin nede başka şeyleri mazeret ederdik.........

Takım elinden gelen mücadeleyi sarfetti ama sadece mücadele yetmiyor:

1)Israrla söylüyorum ki hala bir hücum setimiz yok.Hücumumuz sadece üç sayılık atıştan ibaret.Bu maçta da kopmamamızın sebebi dışardan şutların girmesiydi.Girmediği zaman zaten neler olacağını anlatmaya gerek yok.

2)Her maç +80 sayı yiyen bir defansımız var.Böyle bir anlayışla maç kazanmak mucize olur.Zaten hücumda sıkıntı çeken bir takımız bizim asıl yapmamız gereken savunma.Ama bir ara bir alan savunması yaptık ki vallaha ortaokul takımları bile daha iyisini yapar herhalde.

3)Halil Hoca elindeki kadroyu kullanamıyor.Yabancılarımız belki de uzun yıllardır bulabildiğimiz en iyi oyuncular.Geriye kalan Türk oyuncular da fena değil.Ama Halil Hoca maçı nerdeyse 5 kişiyle bitirdi.Böyle olunca sahada adım atacak hali kalmadı bizimkilerin.Özellikle Johnson ve Boddicker'ın.Yahu benchde 2.05'in üstünde 3 tane adam var.Bunlardan hiçbiri Boddicker'ı 5 dk. dinlendirecek kadar oyunda kalacak yeteneğe sahip değil mi?Cihad nerde?Mert Uyguç niye oynamaz?Enver niye bir çıktı mı sahaya bir daha dönmez?

Boddicker ve Johnson ellerinden gelenin fazlasini yaptilar, yerlerine kullanilmasi gereken oyuncular ise israrla oturdu (oturtuldu),zaten hizli hucum eden rakibe karsi macin sonlarina dogru geri donus problemleri yasamaya basladik,birde su top kayiplarina deginmeden edemiycem, erdemir macindada benzerlerini yasamistik, bjk macindada krtik noktalarda yine cok kritik top kayiplari yaptik, takimda ozguven problemi oldugunu dusunuyorum zaman zaman bu kayiplari izledikce, ancak halil hocanin yillardan beri tarzi bu, dinamik takimlari statiklestirmek konusunda uzman...

Salonda 3 misli daha fazlaydı insan olarak bizden adamlar..Başka söze gerek yok..Bu takım yaptığı mücadeleyle ilgiyi hakediyor,yazıktır !

öncelikle oyuncularımızı bu maçta gösterdikleri yürekten mücadele için tebrik ediyorm. ellerinden geleni yaptı çocuklar ama benchten hiç destek gelmeyince(koç dahil)aynı oyuncların 40dk aynı perfrmansı göstermesi beklenemez. Bu fiyata bu yabncılar gerçkten büyük şans. Boddicker eurolig ayarında bi oyuncu. Jacobsson ise efes,Ülker gibi takmlarda müthiş bi 6.adam olacak kapasitede. İyi bi pivot bulabilirsek ilk 5 ler bakımından fb ve bjk den hiçbir eksiğimiz olmaz. Ben gelecekten umutluyum