Gel gel Kanarya!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
iyi bir takım canaria zor bir kura şimdiki formumuzada göz önüne getirdiğimizde işimiz zorlaşıyor bir farkımız var seyirci baskımız ve salı günü bu baskıyı kurmak için orda olalım ben biletimi aldım :)

takımın kader maçı bence yani bu maç gerçek bi takımmıyız yoksa öylesine bi araya gelmiş 10 kişimi ortaya çıkarıcak onca mağlubiyetten sonra oyuncular bu maçı taraftar için değil kendileri için almalı yoksa bu taraftar takıma bir küserse (önümüzde bide fb deplasmanı var ki küsmeye meyilli bi skor olabilir) tam küser sonra o salona 3 lira yapsalar üstüne ferre t-shirt verseler taraftar toplayamazlar..açık söylüyorum sene maçından beri az maç kaçırdım ama bu maçdada beklenen hırs ve arzulanan basketbolden uzak bi takım bulursam sahada,tamamdır kimse bana arma hikayesi anlatmasın ben armamın önüne gelene yenilmesini izleyemem...pes ederim tekrar bir ışık görene kadar küserim takıma açık söylüyorum ki çoğu etrafımfaki insanlar çoktan küstü
hadi bakalım gösterin gerçek mücadelinizi ve bu taraftarı küstürmeyin

Sarp gayet güzel yazmış seyirci konusunu.Benim de o açıklama hoşuma gitmedi ama forum daha da karışmasın diye topicini açmadım.
Bu sezon umutsuz olduğumuz maçları kazanıp %100 dediğimiz maçları kaybediyoruz.İki üç defa yaşandı bu.Cuma günkü ruhsuzluktan sonra doğal olarak kimsede umut yok.Kazanırız diyorum.

300-400 kişiye oynanacakmışız gibi geliyor bu maç bana.asvel maçındaki çosku yok forumda.
gitmeyen arkadaşlarada kızmamak lazım bir kaç istisna dışında takım çok üzdü bizi ikinci yarıda...
bu arada murat hoca seyirci gelmiyo falan demiş ama bjk maçında cuma günü olmasına karşın 2000 seyirci vardı....
yenilgiye kulp aramasın,şayet girona maçında kazanırken bile 500 kişi vardı taş çatlasın haksızmıyım...
bu arada takım kaybediyor diye maça gelmemeyi haklı göstermiyorum ,demek istediğim takım sahada mücaadele etmiyo ruhsuzca oynuyor aradaki fark bu sadece....

Arkadaşlar bu avrupdaki son iç saha maçımız.Asvel maçı mütiş bir seyirci vardı ki bence maçı salonu dolduran o müthiş taraftar kazandırdı.Umarım bu önemli ve son iç saha maçında da taraftarımız yanlız bırakmaz.Keşke ben de istanbulda olsaydım!!!

mustafakaya' Alıntı:
Ahmet Akay' Alıntı:
İnş. Maç geç saatte başlıo tv yayını olacak mı?
07:00 24 SABAH
08:30 SPOR
08:55 HAVA DURUMU
09:00 1. MODERATÖR - REMZİYE DEMİRKOL
12:30 2. MODERATÖR - SERDAR CEBE
16:00 3. MODERATÖR - BURÇUN İMİR
19:00 ULEB CUP
KIZILYILDIZ ? BEŞİKTAŞ COLA TURKA
21:05 ULEB CUP MAÇ ÖNÜ
21:15 ULEB CUP
GALATASARAY CAFE CROWN ? KALISE GRAN CANARIA
23:15 MODERATÖR GECE - FUAT KOZLUKLU
01:05 ULEB CUP
03:00 HABER
03:10 ULEB CUP
05:00 HABER
05:15 YERALTI
05:45 BİR ŞARKISIN SEN
06:00 HABER
06:15 TÜRKİYE?DE YAŞAMAK

yenebiliriz gibi ama takıma bu kadar destek olduk fakat bizi mahçup ettiler...bence bu maçı kendileri için almalılar

Okul.. Sınav.. İş.. Uyku.. Dönüş..

Bunlar sadece BAHANELER.. Eğer ki sağlığınızı tehdit eden bir unsur yoksa Herkes SALI AKŞAMI (YARIN AKŞAM) Ayhan Şahenk'te olsun / olmalı / olacak !

Nedenmi ?

- Biz bu takımda oynayan oyuncuları mı sevdik yoksa Sarı'nın yanındaki Kırmızı'nın ateşini mi?
- Biz bu takımın antrenörünü mü sevdik, yoksa bu takımın formasını mı ?
- Biz bu takımın yöneticilerini mi sevdik, yoksa armasını mı ?
- Biz bu takımda KİŞİLERİ Mİ SEVDİK, YOKSA KENDİSİNİ Mİ !

Evet, kötüyüz.. Hatta çok kötüyüz.. Ama bunlar takımı yalnız bırakmak için neden mi.. !

Çarşamba sınavım var, Salı antremanım var.. Ama Salı akşamı neredeyim ?
AYHAN ŞAHENK'te.. Bunları hava atmak veya övünmek için yazmıyorum.. Eğer bu gün övünülecek bir şeyim varsa o da ; GALATASARAYLI OLUŞUMDUR..

Ben bile bu yaşımda bu kadar fedakarlık yapabiliyorsam büyükleriminde yapması gerekir. Dönüş problem değil.. Eve biraz geç gideceksiniz olup bitecek..

Unutulmasın ki; BİZLER GALATASARAYLIYIZ.. MURAT OZYER TARAFTARI veya X BİR KİŞİ TARAFTARI DEĞİLİZ.. BİZLER SEVGİMİZİ ARMAYA, FORMAYA, RENKLERE VERENLERİZ..! BİZLER HER ŞARTTA TAKIMIMIZIN YANINDA OLANLARIZ.. İŞTE BİZLER BU YÜZDEN GALATASARAYLIYIZ..!

Haydi Galatasaray'lılar, ultrAslan'lar..

OLALIM TEK YUMRUK, TEK YÜREK.. SANA SÖZ O BAHARLAR YİNE GELECEK !

Ahmet Akay' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
[quote="Ahmet Akay":3oj4z1gd]YENECEĞİZ :)
İnş. Maç geç saatte başlıo tv yayını olacak mı?
07:00 24 SABAH
08:30 SPOR
08:55 HAVA DURUMU
09:00 1. MODERATÖR - REMZİYE DEMİRKOL
12:30 2. MODERATÖR - SERDAR CEBE
16:00 3. MODERATÖR - BURÇUN İMİR
19:00 ULEB CUP
21:05 ULEB CUP MAÇ ÖNÜ
21:15 ULEB CUP
23:15 MODERATÖR GECE - FUAT KOZLUKLU
01:05 ULEB CUP
03:00 HABER
03:10 ULEB CUP
05:00 HABER
05:15 YERALTI
05:45 BİR ŞARKISIN SEN
06:00 HABER
06:15 TÜRKİYE?DE YAŞAMAK[/quote:3oj4z1gd]
Çok teşekkür ederim bide online izleyecekler izleyeceği sitenin linkini atarlarsa herkez faydalanabilir !!

Barış Çamur' Alıntı:

Bunlar sadece BAHANELER.. Eğer ki sağlığınızı tehdit eden bir unsur yoksa Herkes SALI AKŞAMI (YARIN AKŞAM) Ayhan Şahenk'te olsun / olmalı / olacak !

Nedenmi ?

- Biz bu takımda oynayan oyuncuları mı sevdik yoksa Sarı'nın yanındaki Kırmızı'nın ateşini mi?

Evet, kötüyüz.. Hatta çok kötüyüz.. Ama bunlar takımı yalnız bırakmak için neden mi.. !

AYHAN ŞAHENK'te.. Bunları hava atmak veya övünmek için yazmıyorum.. Eğer bu gün övünülecek bir şeyim varsa o da ; GALATASARAYLI OLUŞUMDUR..

Ben bile bu yaşımda bu kadar fedakarlık yapabiliyorsam büyükleriminde yapması gerekir. Dönüş problem değil.. Eve biraz geç gideceksiniz olup bitecek..

Unutulmasın ki; BİZLER GALATASARAYLIYIZ.. MURAT OZYER TARAFTARI veya X BİR KİŞİ TARAFTARI DEĞİLİZ.. BİZLER SEVGİMİZİ ARMAYA, FORMAYA, RENKLERE VERENLERİZ..! BİZLER HER ŞARTTA TAKIMIMIZIN YANINDA OLANLARIZ.. İŞTE BİZLER BU YÜZDEN GALATASARAYLIYIZ..!

Barış iyi güzel söylüyosunda bizim oraları hepiniz TV den görmüştürsünüz olayların çıktığı Okmeydanı bizim orada o saatlerde dışarıda olmak çok zor bide annemlerde izin vermezler hemde okul için saat 6 da kalkıom benim gelme ihtimalim çok zor !!

Barış Çamur' Alıntı:

Nedenmi ?

Gerilere gitmesin :)

takım sakatlıklardan başını kaldıramıyor ve artık tam anlamıyla bunalmış durumda. her maçta bir sakat veriyoruz neredeyse. üstelik de en önemli oyuncularımızdan faydalanamıyoruz. Cüneyt sakat sakat Murat'da hasta hasta oynadılar ama Dee'nin yokluğu sonunda kompanse edilemez hale geldi. bjk maçı tam bir felaket oldu. takımın durumu hiç iyi değil ve bu şartlarda yine tarihi bir maça çıkacağız. asvel maçından sonra yakalanan hava daçka ve bjk maçlarıyla kayboldu ve üzülerek görüyorum ki bu akşam için heyecan eksikliği var. asvel maçındaki seyirci sayısına ulaşmak zor görünüyor. umarım korktuğum olmaz ve taraftar takımını yanlız bırakmaz bu tarihi maçta ve yeni bir zafere daha tanık ve destek olur. ben inanıyorumki bu akşam o salon dolarsa takım gerçek karakterini tekrar sahaya koyacak ve 10 sayı civarı bir farkı bulacağız.

Maçı eurosport 2 yine canlı yayınlayacak.. asvel maçını da yayınlanmışlardı ve seyirciye sürekli methiyeler düzmüşlerdi.. sanıyorlar ki yine öyle seyirci olacak.. yine aynı baskı, aynı destek.. maçta olsak olsak 500 kişi oluruz.. tanıdığım tribün müdavimlerinin çoğu " bu sefer yokum " diyor.. Bakalım neler olacak..