Gel gel Kanarya!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: O salon dolacak hemde hınca hınc!!!

ne güzel ya bi basket maçında biletlerin tükenmesinden bahsetmek,biletler tükendigi için gelemiyorum laflarını duymak :) helal olsun o salonu fulleyen herkese :) ben de tv den izlicem ve atmosferi çok merak ediyorum zaman da geçmiyo ki :p bu arada konumuz degil ama bayanlar Türkiye kupası Adana da olacak ohh beee :p

ben maalsef gelemiyeceğim yarın sabah çok önemli bir işim var ve eve ancak o mesafeden 4 vesait ile dönebiliyorum... :roll: :roll: ama olsun 5 kiiyi yolladım yanınıza bu arada biletlerin tamamen bittiği hakkında bir duyum aldım...

Salonda ufak tefek boşluklar vardı ama yanlardaki bloklarda herhalde bir koltukta 2-3 kişi falan vardı :) O boşluklarıda (pota arkaları en üst köşeler) onlarla kapattığımız takdirde salon doluydu hatta kapasitesinden fazla insan vardı görüntüye göre..

Muhteşemdik, muhteşem.. Takımı ateşlediğimiz anlarda, rakibi ıslıkladığımız anlarda maçı getirdik.

Üçüncü periyottaki 16-0 lık seri maçı getirdi diyebiliriz.

Fakat anlamadığım nokta ; DAĞ BAŞINI DUMAN ALMIŞ ?? Ve takım 2 sayı gerideyken ÖLÜM VARMIŞ.. ?

Gaza getireceğimiz yerlerde manasız besteler.. :S Anlamsızdı :)

Ama genel olarak muhteşemdik !

aldık be maçı ömrümden ömür gitti ya...
heyecandan son faullere bakamadım,allahım bu günleride mi görecektik ne mutlu bize...
bekle bizi gran canaria sıra sanada gelecek....

salon tam dolmadı ama o salon tam dolsa bundan fazla ses çıkmazdı taraftar maçı kazandırdı
bekle bizi kanarya adaları

Re: O salon dolacak volume2(Gel gel Canaria)

Arkadaşlar asvel maçında salonun dolması için nasıl mücadele ettiysek bunun 2 katını Canaria maçı için yapacağız!!!
Şimdi dağılalım etrafa propaganda için :)

Re: O salon dolacak volume2(Gel gel canaria)

rakip canaria, renkler sarı-lacivert, hoca maldonado

e dolmazsa ayıp artık :)

ayhan sahenk hiç bu kadar dolu olmamıştı diycez maçtan sonra..

ya birşey söyleyeceğim sanırım maça beleş girmeler çok oldu fakat sadece biletlilere t-shirt verildi değil mi?

besteye bakın koşalım zaferlere bu büyük taraftarla beşiktasa canarıa ya 2 rakip peşpese :p son 8 için saldır cimbombom

BJK maçından sonra Canaria maçıyla ilgili organizasyonlar vede çağrılar yapılacak!!!

6 gün içinde çoq kritik maçlarımız var... bugün bayanlarımız...yarın erkek basket takımımız ve önümüzdeki hafta yine erkek takımımızn maçları var salonu doldururuz inş ...

Burak İşeyarar' Alıntı:
6 gün içinde çoq kritik maçlarımız var... bugün bayanlarımız...yarın erkek basket takımımız ve önümüzdeki hafta yine erkek takımımızn maçları var salonu doldururuz inş ...
İnş. bu 6 günlük periyodu kayıpsız atlatırız !

Arkadaşlar maçımızın saati belli oldu.. Gran Canaria maçı tsi 21.15 oynanacak.. Tıpkı Asvel maçında olduğu gibi.. Başlığa da bir yere sıkıştıralım bence herkes görsün.. Eyüp abi de çalışmalarına hız verebilir :)

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Pınar Anidjar":23o0l6qz]NBA' de karşı takımın konsantrasyonunu bozmak için kullanılan uzun sarı-kırmızı balonlardan kullansak güzel olmaz mı? Bir de ben artık şu müzik olayına el atmak gerektiğini düşünüyorum.Hızlı parçalardan oluşan CD hazırlayacağım.Eğer hızlı parçaların olduğu CD'leri olan varsa bir kopya getirebilir.Son birşey acaba ''Asvel, go to hell'' falan diye mi bağırsak :p Elbet takımda birileri anlar...
Pınar hanım sizi maçlarda görebilsek müzik konusunda da sonuna kadar arkanızda olabiliriz çalması için her türlü fedakarlığı yaparız. :)

O balon işi de Türkiye de olmaz.Neden çünkü burası Türkiye. :)[/quote:23o0l6qz]

Ah bu zihniyet..