Gelecek sezon maçlarımızı hangi salonda oynayalım(Anket)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Gelecek sezon maçlarımızı hangi salonda oynayalım!

• Kullanılan toplam oy
    137
AŞAĞIDAKİ ŞIKLARA CEVAP VERİN DERİM!!!
Arkadaşlar bence Abdi İpekçi?de oynamalıyız nedenmi????
1-Artık şampiyonluğa oynayan bir takımımız var raitingi çok fazla geçmişteki a.ipekçi maçları gibi asla olmaz

2-Ulaşımı çok kolay her yerden bir çok vasıta ile gelinebiliyor.

3-Perdeler indiği zaman 5000 kişilik oluyor.

4-Ucuz bilet ve kombine imkanı veriyor. 100 lira yaparsın kombineyi 5 ytl de bilet dersin bence çok daha fazla insan gelir.

5-Beyoğlu,Bakırköy,Esenler,Kocamustafapaşa vs... buralarda çok büyük bir GS potansiyeli var.

6-FB bu salondan 2 seneye çıkacak tamamen bize kalma ihtimali var.

7-Ücretsiz çok büyük bir otoparkı var.Seneye 5000 kombine satarız mecburen İpekçide oynarız.
Eyüp YILDIZ
nisan'ım

Özel mesaj

Şu an için Abdi İpekçi'yi istemem.Maçlara bu sezon hiç gelemedim fakat izledim o maçlarda en azından çoğunda benim görmek istediğim atmosfer yoktu taraftar elinden geleni yapıyor fakat aradan o yeşil turuncu çıkınca ben bozuluyorum abi.Keşke Cömert'in alınma ihtimali olsa orayı ister yıkıp yine yaparsın,ister yıkıp başka birşey yaparsın bir çeşit iş merkezi dikersin(ki Ataköy gibi yerde bu süper olurdu),ister yıkmaz tadile eder maçlarını oynarsın

Oyumu A.Şahenk'e verdim. Çünkü güzel bir salon ve doldurduğumuzda çok da güzel etki altına alabileceğimiz bir ortamı oluyor. Ayrıca Abdi İpekçi de dolduramadğımız her maçta çok az gibi gözüküyor. A.Şahenke seyircimizin seneye daha da alışacağını düşünürsek bence en doğru seçimdir..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
AŞAĞIDAKİ ŞIKLARA CEVAP VERİN DERİM!!!
Arkadaşlar bence Abdi İpekçi?de oynamalıyız nedenmi????
1-Artık şampiyonluğa oynayan bir takımımız var raitingi çok fazla geçmişteki a.ipekçi maçları gibi asla olmaz

2-Ulaşımı çok kolay her yerden bir çok vasıta ile gelinebiliyor.

3-Perdeler indiği zaman 5000 kişilik oluyor.

4-Ucuz bilet ve kombine imkanı veriyor. 100 lira yaparsın kombineyi 5 ytl de bilet dersin bence çok daha fazla insan gelir.

5-Beyoğlu,Bakırköy,Esenler,Kocamustafapaşa vs... buralarda çok büyük bir GS potansiyeli var.

6-FB bu salondan 2 seneye çıkacak tamamen bize kalma ihtimali var.

7-Ücretsiz çok büyük bir otoparkı var.Seneye 5000 kombine satarız mecburen İpekçide oynarız.
Eyüp YILDIZ
nisan'ım

Özel mesaj

1-Fener şampiyonluğa oynamıyomu? adamlar boş salona oynadı normal maçlarda, pana maçını bile 1000 kişiye oynadılar!

2-Ulaşım sadece minibüslerle sağlanıyor,fenerliler merkezi yerlerden otobüs diye kaç yıldır yırtınıyo..

3-bize ne.. biz 5000 kişiyi fener maçında sıgdırdık aldı..

4-aynısını şahenktede yaparsın, sende yanına çay ısmarlarsın bilet alana daha etkili olur:)

5-Galatasaray nerdeyse taraftar ordadır.Örnek ben=semt kocamustafapaşa ama şahenk diyorum..

6-olimpiyatında bize kalma ihtimali var gidelimmi?....

7-Birtek otopark olayı güzel, ama takım için başarı için otopark parası öderiz..yeterki başarılı olsunlar..

Ayrıca takımda hocada ipekçiyi istemiyor..

evin bayrampaşa'da olduğundan dolayı ipekçiye gitmem en fazla 20 dk mı alır. şahenk'e gitmem ise 1,50 saatimi alıyor (murat abi arabayla götürmezse :)) ben bu seneye kadar şahenk'te maç izlememiştim ipekçide ise bir sürü maç izledim. salonda 8-9bin taraftar olursa gercekten cok etkili bir salon ama 3-4bin kişiyle o kadar etkili olmuyor. çünkü murat abinin dediği gibi ipekçi basketin olimpiyatı. eyüp abiye sadece bir örnek vereceğim. hatırlıyormusun eyüp abi bejeke maçında niçevic ısınırken bize doğru dönerek ısınma hareketleri yapıyordu ve biz o sırada niçevic'le sohbet ettik sence böyle bir ortam ipekçide olabilir mi. bence olamaz. bırak rakip oyuncularla geçen diyaloğu kendi oyuncularımızla bile kolay iletişim sağlayamayız. şahenk bizim için biçilmiş kaftandır. ( şuan için)

Arkadaşlar size güzel bir haberim var!!!
Seneye Abdi İpekçide oynuyoruz!!!!
Uleb Cup'ı alacağımız için seneye EURO LEAGUE katılacağız, bu organizayona katılan bir takımında A.Şahenkte oynaması mümkün değil :kop :kop :kop :kop :kop

Abdi İpekçi diyorum ulaşımı hakkında hiç bi bilgim olmamasına rağmen artık hedefleri olan bi basketbol takımıyız ve daha fazla kombine alırsak biz taraftarlar abdi ipekçi de oynamalıyız tabiikide :) :)

merhaba yıllarca bu salonlarda görev yapmış bir insan olarak benim gönlüm abdi ipekçiden yana ama bazı tasalarım var birincisi daha önce abdiipekçi yönetimiyle yaşanan köyü olaylar var verilen sözlerin tutulmaması gibi ikincisi salonun çok büyük olması ve kışın salonun ısıtmasında sorun yaşanması tabi eğer taraftar yeterince doldurursa sorun yok daha önce ahmer cömertte oynarkende salonun bakımsız olması güvenlik sorunu yaşanması ahmet cömerti olumsuz yapıyor ayhan şahenk gelince zaten orası daçkanın biz o salona çivi bile çakamayız yolunun uzak olması salonun sempatisini kaybettiriyor galiba ya kendimize yeni salon yapacağız yada abdi ipekçide oynamak banada sıcak ve mantıklı geliyor

Mithat Duran' Alıntı:
merhaba yıllarca bu salonlarda görev yapmış bir insan olarak benim gönlüm abdi ipekçiden yana ama bazı tasalarım var birincisi daha önce abdiipekçi yönetimiyle yaşanan köyü olaylar var verilen sözlerin tutulmaması gibi ikincisi salonun çok büyük olması ve kışın salonun ısıtmasında sorun yaşanması tabi eğer taraftar yeterince doldurursa sorun yok daha önce ahmer cömertte oynarkende salonun bakımsız olması güvenlik sorunu yaşanması ahmet cömerti olumsuz yapıyor ayhan şahenk gelince zaten orası daçkanın biz o salona çivi bile çakamayız yolunun uzak olması salonun sempatisini kaybettiriyor galiba ya kendimize yeni salon yapacağız yada abdi ipekçide oynamak banada sıcak ve mantıklı geliyor
Aklın yolu İpekçi!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar size güzel bir haberim var!!!
Seneye Abdi İpekçide oynuyoruz!!!!
Uleb Cup'ı alacağımız için seneye EURO LEAGUE katılacağız, bu organizayona katılan bir takımında A.Şahenkte oynaması mümkün değil :kop :kop :kop :kop :kop

Abi hayaller suya düştü, yine Ayhan Şahenk'teyiz..