Gelecek sezon maçlarımızı hangi salonda oynayalım(Anket)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Gelecek sezon maçlarımızı hangi salonda oynayalım!

• Kullanılan toplam oy
    137
burakeyvel' Alıntı:
cevdet abi ben haldun alagaş diyorum sence nasıl yeri uzak geliyor herkese ama bence iyi saha 5000 kapasite
Burak kardeş yeni salon yapılana kadar malesef bu salon isimlerini çok duyacağız. :) haldun alagaş voleybol müsabakaları için tahsis edilmiş bir salon , basketbol maçları verirlermi bilmem :?

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Fatih Kutlu":dbonz5zq][quote="Tugay Aktepe":dbonz5zq]BAĞCILAR OLİMPİK SPOR SALONU !!
degerlendirilebilir[/quote:dbonz5zq]
Salon çok iyi , orda çok maça çıktım (voleybol ). Seyirci kapasiteside uygun , böyle güzel bir salon nasıl kullanılmaz şaşıyorum. Sadece bölge maçları veriliyor :( bence bu salonu kullanmamız lazım.[/quote:dbonz5zq]
kimsenin haberi yokmu kullanılmıyor acaba üst düzey takımlardan iyi gözüküyo salon

[[/quote]
degerlendirilebilir[/quote]
Salon çok iyi , orda çok maça çıktım (voleybol ). Seyirci kapasiteside uygun , böyle güzel bir salon nasıl kullanılmaz şaşıyorum. Sadece bölge maçları veriliyor :( bence bu salonu kullanmamız lazım.[/quote]
kimsenin haberi yokmu kullanılmıyor acaba üst düzey takımlardan iyi gözüküyo salon[/quote]
Fatih bey bu salon voleybol bölge maçları için kullanılıyor. arada alt yapı basket maçlarıda oluyor.

BEnce Aslantepe ye salon yapılana kadar ayhan şahenk. Çünkü; herkes ayhan şahenk e ulaşım zorluğu var diyor ama ben öyle düşüünmüyorum şahsen ben göztepe(ümraniye) civarında oturuyorum ve abdi ipekçi tam bir eziyet.Ahmet cömert te ise hoşuma gitmeyen bir hava var(benim düşüncem) ancak gelelim ayhan şahenke hem havası hem salon olarak bize çok uygun bir salon.Şahsen bende orada oynadım ve potaları çok güzel ama ahmet cömerttede oynadım ve orası çok sekiyor yani kararım ayhan şahenk.

;)
Ahmet Akay' Alıntı:
burakeyvel' Alıntı:
cevdet abi ben haldun alagaş diyorum sence nasıl yeri uzak geliyor herkese ama bence iyi saha 5000 kapasite
Burak kardeş yeni salon yapılana kadar malesef bu salon isimlerini çok duyacağız. :) haldun alagaş voleybol müsabakaları için tahsis edilmiş bir salon , basketbol maçları verirlermi bilmem :?

valla cevdet abi şu anda basketbol müsabakaları yapılıyor.haldun alagaaşta ama şu an büyük bir takım oynamıyor bi ara fenevbahçe oynuyordu basket maçlarını bence anadolu yakası olsn:D :) :p :shock:

inter ve milan stadti gibi olmasin

efes fb bide gs abdi ipekcide oynucak..
hic olurmu öle sey??
ilk önce hafta arasi maclar oynanmaz su bu cok zor..
en iyisi Ahmet cömertte geri dönmek ama orasida uleb cup icin cok kücük
kalalim ayhan sahenkte

arkadaslar.....
EFES - FB ÜLKER- bIDE BIZ orada oynanmaz...........
cok problem olur ..
bir düsün fb ile gs ayni günde oynuyor ....
gs maci ilk olursa biz o fb liler hic sokarmiyiz salona ?? :)

dagitiriz oralari....
ilk hedefim benim RASIM BASAK olur ;)

Ayhan ŞAHENK ideal bir salon basketbol için ulaşım içinse zor bir salon.Deplasmanda Sami Yende Ultraslan her yerde diyorsak bizim için sorun olmamalı ve oraya da gidilmeli.Hergün sayımız artarak.

Merhaba. Ben Galatasaray taraftarı değilim ama basketbola olan ilgimden dolayı sitenize üye oldum. Gerçekten iyi bir kitle oluşturulmuş burada.

Benim fikrim tabiki Galatasaray'ın kendi salonu olması ama şimdilik zor görünüyor. Ama en ideal salon şu an için Ayhan Şahenk (ulaşım konusuna yabancı olduğum için onu gözardı ediyorum).

Bence yönetimden birkaç kişiye ulaşıp en azından maç günlerinde Ayhan Şahenk'in Galatasaray havasına sokulmasını sağlamak gerekli. NBA'de bile Los Angeles'ta o koca salonun tüm parkelerini değiştirmek 3 saat sürüyor. Bir hafta Darüşşafaka ile dönüşümlü kullanılırsa, en azından bu tip ayrıntılar düzenlenir ve salon Galatasaray'ın daha çok ev sahipliği konumunda yer alacağı bir atmosfere sokulabilir. Bir oyuncu için de bu tip ufak ayrıntılar çok önemlidir bence..

Burak Barut' Alıntı:
Ayhan ŞAHENK ideal bir salon basketbol için ulaşım içinse zor bir salon.Deplasmanda Sami Yende Ultraslan her yerde diyorsak bizim için sorun olmamalı ve oraya da gidilmeli.Hergün sayımız artarak.

Öncelikle Ultraslan değil ultrAslan diyerek başlayalım.

Sevgili Burak abim, bekara karı boşamak kolay şeklinde argomsu bir cümle vardır bilir misin bilmem :) Gerçekten öyle.. İstanbul trafiğini şartları insanların her maç o dağa tepeye gitmek için çektiği çileyi çeken bilir. Biz Heryerdeyiz deplasmanda Sami Yen'de Armanın Peşindeyiz orası öyle tabi ama taraftara bu eziyeti çektirmeye de kimsenin hakkı yok. Bu takım 100 küsür yıllık tarihe sahip, Türkiye'ye basketbolu getiren takım değil mi ?

''Türkiye'ye basketbolu getiren takımın basketbol salonu yok''

derler adama.. Katıla katıla gülerler adama.

Edit : Bir şey daha eklemek istiyorum, Biz bu Ayhan Şahenk'e para ödüyor muyuz ? Evet. (Ödemiyorsak falan düzeltsin biri beni) Biz bu salon için para ödüyorsak o Darüşşafaka yazısının üstüne GALATASARAY stickerını yapıştırma hakkımız da OLMALIDIR.

Pasif Yönetim. Zihniyet İSTİFA !

Ayhan Şahenk diyenler bence ya evleri oraya çok yakın yada bilmiorum. Dünkü Kepez Maçına Taksimden salona 1 saat 20 dk de gittim ! Trafik problemi üst safada ! Bide maç bittikten 25 dk durakta bekledim Taksim otobüsü gelsin diye bence ya Ahmet Cömert yada yeni bir salon yapılsın !

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Uğur Cabadak":3hft0ipu]Yanlışlıkla Ayhan Şahenk'i işaretledim :oops:

Ama Abdi İpekçi diyorum. Ulaşımı çok rahat..
Demek ki kalbin değil, beynin hükmetmiş ellerine :)[/quote:3hft0ipu]Yada büyük düşünmüş küçük değil :)

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Uğur Cabadak":2ify201w]Yanlışlıkla Ayhan Şahenk'i işaretledim :oops:

Demek ki kalbin değil, beynin hükmetmiş ellerine :)[/quote:2ify201w]
:) Bu arada Eyup abiye ragmen Ayhan Sahenk onde gidiyor :) :p

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":2vhuh8r5][quote="Uğur Cabadak":2vhuh8r5]Yanlışlıkla Ayhan Şahenk'i işaretledim :oops:

Demek ki kalbin değil, beynin hükmetmiş ellerine :)[/quote:2vhuh8r5]
:) Bu arada Eyup abiye ragmen Ayhan Sahenk onde gidiyor :) :p[/quote:2vhuh8r5]Foruma 100 lerce kişinin üye olmasını sağlayıp A.İpekçiye oy verdirmeyi düşünüyorum :)