Gelecek sezon maçlarımızı hangi salonda oynayalım(Anket)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Gelecek sezon maçlarımızı hangi salonda oynayalım!

• Kullanılan toplam oy
    137
Abi bende senin gazına Abdi ipekciye vermiştim ama benimde gönlümden ayhan sahenk gecıyor. :)

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1ulnfuc4]Foruma 100 lerce kişinin üye olmasını sağlayıp A.İpekçiye oy verdirmeyi düşünüyorum :)

Eyüp Abi yenilgiyi kabul etmemiş miydin? :) Planlara başlamışsın.[/quote:1ulnfuc4]Canaydını örnek alıyorum kendime!
Yenilgiyi kabul ettim ama mücadeleye devam edeceğim(ne dedim ben yahu) :) :) :)
Şaka bir yana en güzeli Aslantepeye yapılacak bir salon olacaktır!

aslantepeye salon yapilana kadar ayhan sahenk iyidir. ama Fener kendi salonunu bitirirse abdi ipekciye gecis yapilabilir. cünkü 1-2 sene sonra bu takim euroleague de oynamali.

Aslantepeye salon yapılabilmesi için en azından stadın bitmesi gerekmektektedir.en az iki sezon birde hemen yapılmaya başlasa 1 senede yapımı sürse toplam 3 sene daha salonsusuz arkadaşlar...
Seneye ayhan şahenkte olacağımızı sanmıyorum,murat özyer sürekli şikayet ediyor çünkü ...

Bende diğeri işaretleyiceğime Ahmet Cömerti işaretledim ama sıralamaya akıl sır erdiremedim.bağcılar olsun. istanbulu iyi bilmeyen biriyim ben mesela bir maça gitmeye kalkıştım maç bitince ancak buldum salonu

bence abdi ipekçide oynayalım derby lerde taraftar sığmıyor bu salona hiç unutmam geçen sene maçı anlatan spiker salondakilerin 2 katı dışarda giremeyen taraftar var demişti salon da hınca hınçtı.

Barış Çamur' Alıntı:
Abdi İpekçi'de olmaz.. Boşuna heveslenmeyelim.. FB Ülker oradan çıkmadığı sürece gidemeyiz.. Şu an için en uygun yer Ayhan Şahenk.. Ahmet Cömert'te olabilir ama oraya sığmayız artık..

Neden mi?

1)Efes, Fener, Galatasaray.. Her hafta elbet maçlar çakışacak veya arka arkaya olacak.. 2 takım olsa belki problem yaratmaz fakat 3 takım olursa problem yaratır.

2)Abdi İpekçi'de sadece derbileri doldurabiliriz.. Biz kafaya oynayan takımı Ahmet Cömert gibi salonda yalnız bıraktık ki İpekçi den hiç şüphem yok.

3)Abdi İpekçi'de tribünler sahaya oldukça mesafeli.. Bu yüzden hem gerekli baskıyı kuramıyorsunuz hemde oyuncularınızla içiçe olamıyorsunuz..

4)Abdi İpekçi'de sadece derbilerde full çekebiliriz.. Başka türlü en fazla 3 veya 4bin.. Ama bu sayı ne kadar çok gibi görünsede rakipte Ayhan Şahenk veya Ahmet Cömert'teki gibi baskı yaratmaz..

5)Ayhan Şahenk hiç uzak falan değil.. Artık klüp otobüs kaldırıyor her maç için.. Uzak,soğuk bunlar bahane.. Zaman ve saat uygun olunursa hiç bir şekilde BAHANE BULUNAMAZ O SALONA GİTMEMEK İÇİN.. !! Eğer uzak diyorsak Kadıköy'deki insan içinde Ahmet Cömert uzak veya ne bileyim Abdi İpekçi uzak.. Öyle değil mi ?

6) Ayhan Şahenk'te 500 kişi, 750 kişi bağırırsın rakibi baskı altına alırsın.. Fakat A.İpekçi'de 500 kişiyle ses bile çıkartamazsın, bırak baskı altına almayı..

Not : Ahmet Cömert'e kötü salon diyen abilerime buradan şunu belirtmek isterim ki ; Efes Pilsen gibi Türkiye'nin tartışmasız en büyük takımı bile Ahmet Cömert'te maçlara çıkıyor.Ahmet Cömert ufak, tefek ama İstanbul'daki en iyi basketbol salonlarından birisi.. Eğer kötü bir salon olsa bir çok şampiyonaya ev sahipliği yapmazdı.

Eyübüm, abdi ipekçi bizim evlerimize kaç metre? en fazla 500 metre dimi? her maç için 50 km yol yapıyoruz biliyosun..

kendi salonumuz yapılana kadar veya beyoğlu çevresinde dört tarafı tribün olan salon olmadığı sürece , akustik yönünden, sahaya tribünlerin yakınlıgı ve dört tarafı tribün olup seyirci baskısıyla, altyapısıyla Ayhan Şahenk bizim için biçilmiş kaftandır..

Ve bu seneki birçok maçta salonda yaratılan atmosfer , takımın kazanmasına, başarılı olmasına vesile olmuştur.

ama takım ipekçiyi tercih etsin, vallahi gitmem billahi gitmem!

İpekçi, basketbolun olimpiyat stadıdır yemezler..

Murat Cantas' Alıntı:
Eyübüm, abdi ipekçi bizim evlerimize kaç metre? en fazla 500 metre dimi? her maç için 50 km yol yapıyoruz biliyosun..

kendi salonumuz yapılana kadar veya beyoğlu çevresinde dört tarafı tribün olan salon olmadığı sürece , akustik yönünden, sahaya tribünlerin yakınlıgı ve dört tarafı tribün olup seyirci baskısıyla, altyapısıyla Ayhan Şahenk bizim için biçilmiş kaftandır..

Ve bu seneki birçok maçta salonda yaratılan atmosfer , takımın kazanmasına, başarılı olmasına vesile olmuştur.

Murat git yat uyu:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Murat Cantas":26guj6au]Eyübüm, abdi ipekçi bizim evlerimize kaç metre? en fazla 500 metre dimi? her maç için 50 km yol yapıyoruz biliyosun..

Murat git yat uyu:)[/quote:26guj6au]

Sen de mi Brütüs demeliydin bence abi.

Gerçek ortada,sandıkta da alınmış bir yenilgi var. :)

Şaka gırgır bir yana Murat Abi gayet güzel özetlemiş.Bugün Fenerbahçe-Beşiktaş maçını da izledik,aynı sayıda seyirci Şahenk'te çok daha etkili olurken,İpekçi'de Efes maçında bile baskı yarattığımız tartışılır.Ayrıca Şahenk'te 1500 kişiyle bile bilinçli bir şekilde destek verirsek etkili olabiliyor,bunu da unutmamak lazım.

En iyisi Aslantepe'deki salon olacak tabii ki.O zaman hem Eyüp Abi'nin istediği kalabalık seyirci topluluğuna ulaşırız,hem de iyi bir atmosfer oluştururuz.