Golden State Warriors

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":1k9gxim9]Emre baskan tam 2. sayfaya duserken kurtardim topicimi,arada sirada burayida sicak tut,sezon baslayinca yazariz,gerci 15 gunde pelt ediyorlar sonra yazacak birsey kalmiyor ama yakismaz Golden State 2. sayfada

tamam, sen dönene kadar idare ederiz..
david lee'yi alarak iyi bir iş yaptı bu sene warriors...
yalnız geçen sene bu sizin nelson'ın çöpten bulduğu bir adam vardı.. morrow'mu neydi adı, unuttum.. onu göremiyorum sağda solda..[/quote:1k9gxim9]
"Jersey Shore" da oynayacak sanirim bu sezon ama tam bilmiyorum

ben de nerde bu adam diyordum..
evet jersey'deymiş..
3 yıl 12 milyon USD ye imzalamış..
paranın yarısını don nelson'a göndersin..
o olmasa, üst geçitte saat bile satıyor olabilirdi..

Emre Yüksel' Alıntı:
ben de nerde bu adam diyordum..
evet jersey'deymiş..

uahuaua olm sesli guldurdun beni :=9
oyle deme baskan adam kentucky mi georgia mi,arkansas mi oralardan birinden saglam universiteden cikmisti,avrupada her yerde ekmegini kazanir yani; ustelik kapi gibi kartali caktimi pasaport kontrole huduttaki camlar iner assagi sen merak etme:=)

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Emre Yüksel":3ra4qe66]ben de nerde bu adam diyordum..
evet jersey'deymiş..

uahuaua olm sesli guldurdun beni :=9
oyle deme baskan adam kentucky mi georgia mi,arkansas mi oralardan birinden saglam universiteden cikmisti,avrupada her yerde ekmegini kazanir yani; ustelik kapi gibi kartali caktimi pasaport kontrole huduttaki camlar iner assagi sen merak etme:=)[/quote:3ra4qe66]
Özlemişim yahu bu sohbetleri. :)

eser atalay varken bu takıma yorum yapmak bize düşmez ama bu sene ne yapmaya çalıştıklarını anlamıyorum. monta ellis'e eyvallah.. biedrins duruyor..ok.. david lee'ye yılda 12 milyon usd civarı bir kontrat verildi.. Faydalı.. Ama sonrası yok.. Gadzuric, Radmonovic gibi adamlarla nereye gidilecek.. Aslında bu ikisinin kontratının son senesiymiş.. Acilen kadroya takviye yapılması lazım.. Yoksa "köhne bir han köşesinde, gelen vurdu, giden vurdu " şarkısını söylerler..Tabii Rodney Carney ve L.Amundson gibi adamlar alarak olmaz bu takviye..Direkt adam lazım.

Amundson demişken, bu adam Suns'ta oynarken tek odalı bir evde kaldığı ve idmanlara bisikletle gidip geldiği yazılıyordu.. 2 yıllık 4.7 milyon USD ye alındı.. Vergiler düşse bile herhalde kendine bir araba alır artık. Zaten California çocuğuymuş.. Belki ailesinin yanına gider akşam yemeklerine falan da para biriktirir.. Hadi lan, kurtar kendini..

Emre Yüksel' Alıntı:
eser atalay varken bu takıma yorum yapmak bize düşmez ama bu sene ne yapmaya çalıştıklarını anlamıyorum. monta ellis'e eyvallah.. biedrins duruyor..ok.. david lee'ye yılda 12 milyon usd civarı bir kontrat verildi.. Faydalı.. Ama sonrası yok.. Gadzuric, Radmonovic gibi adamlarla nereye gidilecek.. Aslında bu ikisinin kontratının son senesiymiş.. Acilen kadroya takviye yapılması lazım.. Yoksa "köhne bir han köşesinde, gelen vurdu, giden vurdu " şarkısını söylerler..Tabii Rodney Carney ve L.Amundson gibi adamlar alarak olmaz bu takviye..Direkt adam lazım.

Amundson demişken, bu adam Suns'ta oynarken tek odalı bir evde kaldığı ve idmanlara bisikletle gidip geldiği yazılıyordu.. 2 yıllık 4.7 milyon USD ye alındı.. Vergiler düşse bile herhalde kendine bir araba alır artık. Zaten California çocuğuymuş.. Belki ailesinin yanına gider akşam yemeklerine falan da para biriktirir.. Hadi lan, kurtar kendini..

abi yazacak o kadar çok şey var ki 3 sayfa yazarım yani ma takımdan bi halt beklemiyorum aslinda teker teker oyuncular gayet iyi ama hikayesi dalaveresi düzenbazı çok olan bi yerdir golden state düzgün adam durmaz yani,ne işler çevirecekler bilmiyorum monta yı ve biedrins i gönderecekler mi tutacaklarmı seneye stephen curry üzerine mi kuracaklar takımı muamma üstüne muamma Amundson u aldılar iyi güzelde suns daki gibi benchden gelip aynı katkıyı sağlayacakmı nelson ın rotasyonu değişiktir,daha doğrusu rotasyonu yoktur bakalım ya daha don nelsonun kalacağı şüpheli takımın yeni sahipleride uyuz bişeyler tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş 2 numarada da bi sorun var daha bi süre var ligin başlamasına ama ümitler minimum

Aklımdayken yazayım.. Hep unutuyorum.. Don Nelson dönemi bitti Warriors'ta.. Yeni coach Keith Smart.. Şık bir soyadı var : )) Bakalım bir şey değişecek mi..

maçın tamamına yakınını izledim ilk izlenimlerim bu takım ardarda maçlarda özellikle home-away lerde ikinci maçlarda çok sağlam farklar yer 150 falan yeriz bu sene bikaç defa. Takımda 4 adam 40 dakika oynarmı yahu,benchden destek yok denecek kadar az,hayır zaten o desteğide Rodney Carney den falan bekliyoruz philadelphia da ne yaptı bizde ne yapacak bu adam kaç senedir şu ligde bir atılım yapmaz mı yahu hatta sixersda rookie sezonu daha verimliydi,bu yılın saracak adamını da bulduktan sonra özetlersek dün belki Monta da Steph Curry de Lee de iyi günündeydi ama defence e artık bi çare bulmak gerek.

3-1 iz 2 maç tam 1 i yarım 3 maç izledim

Alkışlar Monta ya oynadığı 2 maçla Stephen a ve Dorell Wright a
Biedrins tamam oynuyor ama biraz daha içerden skora katkı yapabilmeli
David Lee izlediğim son 2 maçta rezaletti hiç beklediğimiz oyunu oynayamıyor ribaundlar tamam da insan 2 metreden bu kadar kaçırmaz ki ama düzelecek umarım
Reggie Williams ve Rodney Carney gelecek için umut veriyorlar Brendan Wright lakers maçında fena değilmiş fazla süre alamadı pek diğerler Radmanovic Gadzuric da fazla süre alamadılar veya ben tuvaletteydim sahada göremedim pek
kısacası takım eh işte sağlam bi takımla daha oynamadık bu akşam utah ı paketleyip önüzümüzdeki 5 maçlık doğu turnesinden de artık ne koparırsak toronto milwaukee ve detroitten umutluyum new york ile chicago çakar yollar batıya, neyse tahminim önümüzdeki 6 maç sonunda 6-4 oluruz.

Eser abi hazır buraya bişiy yazmışken sorıyım ? Ellis'i nasıl buluyorsun sence gönderilmeli mi ? Çünkü çok hevesli gibi sizinkiler ama bence harika bir oyuncu Ellis ve cidden ruhu skorer adamın. Curry de iyi şutör filan ama bence yerine çok iyi parçalar alınmadıkça gönderilmemeli. Hee bir de adam gibi 3 numaranız olsa cidden süper beşiniz var kağıt üstünde. Gerçi şu takım kağıttan sahaya bir inse son 10 yılda neler yapardı neler

Deniz Baskın' Alıntı:
Eser abi hazır buraya bişiy yazmışken sorıyım ? Ellis'i nasıl buluyorsun sence gönderilmeli mi ? Çünkü çok hevesli gibi sizinkiler ama bence harika bir oyuncu Ellis ve cidden ruhu skorer adamın. Curry de iyi şutör filan ama bence yerine çok iyi parçalar alınmadıkça gönderilmemeli. Hee bir de adam gibi 3 numaranız olsa cidden süper beşiniz var kağıt üstünde. Gerçi şu takım kağıttan sahaya bir inse son 10 yılda neler yapardı neler

Monta Ellis hakkında söylenecek çok sözüm var bir gün yüzyüze gelirsek anlatırım sana Deniz beni konuşturtmayın ( Ahmet Çakar gibi konuştum) :=)

2005 draftında (Bogut Deron Chris Paul ün draftı) bir arkadaşım bu adamı izlememi söylemişti ve hiç unutmam ilk 20 de seçilir seçilmez diye iddiaya girmiştik O LAkers taraftarıydı ve LAkers 10 veya 11 den seçiyordu gitti LAkers Andrew Bynumu seçti sonra arada seçilen 30 adamı hiç saymıyacağım Ersan falan vardı neyse 39 dan lakers seçiyor 40 tan Warriors eleman bana mesaj attı Monta da daha seçilmemiş dedi eğer seçmezlerse allah Mitch Kupchak ın cezasını versin diye burayı biraz yumuşattım neyse:=) Mitch gitti Ron Wafer i seçti ( en son duyduğum iki haber Ron la ilgili yunanistandan kovulup soyunma odasında Delonte Weste uyuşturucu satmaya kalktığı ) :=):=) tabiiki engin ileri görüşlü meşhur Warriors Draft Scoutu:=) 2. tur 40. sıradan Monta yı seçer!!! ben adamı ilk böyle tanıdım ve sonradan yeteneklerine kendi gözlerimle şahit oldum son 2 sezon 90 maçtan az oynadı sakatlıklardan bu ona epey zemin kaybettirdi orası kesin ama bu adam scoring title için benim en büyük favorimdi sezon başlamadan açıkçası ilk maçında carrer high yapmasınada şaşırmadım o yüzden monta 40 küsür atmış diye şaşıranlardan değilim, bu adam skor atmak için yaşıyor ve belkide en uygun takımlardan birinde oynuyor kendi için Stephen Curry dönene kadar bi 40 daha atacaktır,burdanda söylüyorum haftaya MSG de carrer high ınıda geçebilir :=)yazının özeti : Monta yı çok tutuyorum onu satanı bende satarım :=)

Sevgili Monta Ellis burayı okuduğunu biliyorum. ''yat kalk bana dua et yoksa yahoo'da patates olmuştun '' diye düşündüğünü de biliyorum. Playoff'a kalamazsak Tyreke'i , Marc Gasol'u filan soyunma odasında parçalayacağını da biliyorum. Ama napıyım hacı olmuyo işte oynamıyorlar. Ama seneye oynarsam ilk tur seçimim olacaksın. Top kaybın çok ama diğer herşeyde iyiysin maşallahın var. Hem 2k'da hem Yahoo'da beni kurtardığın için çok teşekkürler. Sonuçta kral sensin dostum seni takas edenin aklına şaşarım diyeceğim ama senin takımın geçmişte ne adamları gönderdi :) Sana layık adamları getireceğim yahoo'da seneye. Yürek koyacağız seneye paası neyse vereceğiz. Ama bu sene playoff'a sok bizi kral 8) Playofta bu adamlar coşar. Gerekirse tehdit bile ederiz diğer adamları ''oynayın lan'' diyip soyunma odasını inletiriz. Gözlerinden öpüyorum Monta'cım hadi hayırlı 30 atmalar...

GSW-LAL maçı öncesi nedense bir organizasyon yapılmış ve her koltuğa, üzerinde "beat LA" yazan kartonlar bırakılmış. Amaç ne anlamadım.. Hiç bir iddiası yokken GSW nin, ne bu hiddet bu celal..

Tabii bir de maçı kazanmaları var, o da ayrı bir senaryo..

Takım gazla çalışıyor. Bu arada aramızd Gsw maçına gecesini ayıran çok adam yoktur diye düşünüyorum ama elleri tutunca izlenmesi deli keyif veriyor. Bu sadece bu sezonda geçerli değil , Jamison , Arenas , Richardson zamanlarında da böyleydi. Ama işte biraz sıkı takımlarla oynayınca da uykuyu ziyan ediyorlar genelde. Bi de bi sezon hangi maçlarını izlesem Murph bu maç dönüyor diyordu ama sürekli Murphy takım elbiseyle kenarda oturuyordu. Hatta o zamanlar New Orleans'ta Dan Dickau point guarddı :) Bu da Gsw ile ilgili bi anımdır :)

GSW-LAL maçı öncesi nedense bir organizasyon yapılmış ve her koltuğa, üzerinde "beat LA" yazan kartonlar bırakılmış. Amaç ne anlamadım.. Hiç bir iddiası yokken GSW nin, ne bu hiddet bu celal..

Tabii bir de maçı kazanmaları var, o da ayrı bir senaryo..

The Bay de güneylileri sevmezler sadece geçen haftadan bir hadise

A San Francisco Giants fan was attacked and critically injured following Thursday's Opening Day game at Dodger Stadium.

The attack took place in a Dodgertown parking lot where the injured Giants fan along with two fellow supporters were confronted by two men wearing Dodgers gear.

The critically injured fan was taken to a local hospital for a head injury and is now in stable condition.

Sgt. Sanford Rosenberg said that the L.A. fans started insulting the Giants fans and then initiated the attack throwing kicks and punches. The LAPD does not have any suspects in the case and are looking for more information.

This isn't the first time where unnecessary violence entered the Giants-Dodger rivalry. On September 19, 2003, Dodgers fan Pete Marron shot and killed Giants fan Marc Antenorcruz in a Dodger Stadium parking lot. Marron was eventually sentenced to 50 years in prison for first degree murder. Another Dodgers fan involved in the homicide was given a 15 year prison sentence that was suspended.

A fan was also stabbed and killed at the Angels Opening Day in Anaheim two years ago.

Read more: http://www.businessinsider.com/giants-fan-beaten-by-dodgers-fans-2011-4#ixzz1J1PYxiUP

David Stern'den son dakika açıklaması ;

"Warriors'ın bir türlü play off yapamamasına çok üzüldük, düşündük ve bir ek kontenjan açmaya hak verdik.. Renkli televizyon bulunduğundan beri Warriors play off yapamadı, sadece play off maçı izleyenler bu takımın forma rengini bile bilmiyor.Karşılarına da yıllardır NBA de oynama hayali olan Sanayi Parseller Sweepers takımını bulduk.. Warriors bu takmı elerse direkt batı finaline yükselecek "..

Hayırlı olsun Eser Atalay.

Yazmıyım yazmıyım diyorum kaşınıyorsun bu ligde 50 küsür galibiyetle play-offa kalamadık kaldı ki Warriors un şu hali doğuda play-off yapar tamamen coğrafi bir hatadan dolayı play-off yapıyorsunuz orada üstünüzden tır geçiyor sonrada burada gelip şark aklıyla milletle alay ediyorsunuz 37 galibiyet play off yaptı doğuda biz 36 galibiyet aldık Minnesota hariç her takım doğuda play off yapar mı ?yapar! Atlanta nın aşşağısı batıda ne olur? zift olur! Nj Toronto Wash Cleveland oyna babam oyna 3er 4 er defa sonra 30 küsür maç al play-off yap gel burada şerefli golde State imize fasulye muamelesi yap hiç yakışmıyor Admin efendi hiç yakışmıyor!

bu arada saha avantajı Sanayiide mi olacak? :=):=)

Bırakın bu işleri abi..
Denver bizim çocukluğumuzda çizgi film kahramanı sevimli dinazordu..
(http://www.cizgifilmoyunlari.com/files/image/299_1.jpg)
Büyüdük, NBA takımı olmuşlar. Başarılılar sizden..Doğru mu ?
Siz de olun abi o zaman..
Biz California çocuğuyuz, biz Green Bay'in evladıyız diyorsunuz, olun işte..
Adamlar olmuş..

Biz de Hacisixersoğullarının ( since 1879) ahvadıyız..İnkar yok, kaçmak yok..
Biz play off oynamaya yetecek kadar galibiyet alıp bırakıyoruz..
Gerekirse 60 maç kazanırız..