Graves ile sözleşme yenileyelim!

Graves ile sözleşme yenilensinmi?

• Kullanılan toplam oy
    177
G

Guest

Misafir
Büyük bir oyuncu olduğu bence tartışılmaz, dahada iyi olacağı ise aşikar, taraftarın gönlünde sağlam bir yeri oldu artık, sezon sonunu beklemeden biran önce sözleşme yenilememiz gerektiğini düşünüyorum, aksi taktirde sezon sonu kadroda tutmak zor olacaktır.

Her sezon yeni baştan yabancı transfer etmenin gereğide yok, takıma katkı veren vede uyum sağlayan oyuncularımız artık kadroda tutulmalı!

Bunu en çok hakedende şuan itibari ile ANTONİO GRAVES'TİR!

Lütfen birileri bu sesi duysun, ve Graves'in uzun yıllar bu formayı giymesini sağlasın!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Büyük bir oyuncu olduğu bence tartışılmaz, dahada iyi olacağı ise aşikar, taraftarın gönlünde sağlam bir yeri oldu artık, sezon sonunu beklemeden biran önce sözleşme yenilememiz gerektiğini düşünüyorum, aksi taktirde sezon sonu kadroda tutmak zor olacaktır.

Her sezon yeni baştan yabancı transfer etmenin gereğide yok, takıma katkı veren vede uyum sağlayan oyuncularımız artık kadroda tutulmalı!

Bunu en çok hakedende şuan itibari ile ANTONİO GRAVES'TİR!

Lütfen birileri bu sesi duysun, ve Graves'in uzun yıllar bu formayı giymesini sağlasın!
Yüzde yüz haklısın sana transfer olduğu ilk gün çok faydalı olacağını söylemiştim.
1985 doğumlu henüz 23 yaşında çok parlak bir kariyeri olacağı kuşkusuz bu kariyer neden Galatasaray Forması altında olmasın

Kaybetmemiz gereken bir oyuncu, bundan sonra Koray hoca, Mert Bey, Aziz hoca, kısaca kimi görürsek salonda bu isteğimizi iletmeliyiz, taraftar olarak baskı kurmalıyız!

Atkins içinde aynı şeyleri düşünüyorum aslında, ama mide sorunu kafamı karıştırıyor, şayet oynamasına engel teşkil etmiyorsa gelecek sezon Atkins'te takımda kalmalı bence.

Mustafa Kaya!

Sen Graves ile arada mesajlaşıyorsun, onun ne düşündüğünü bir öğrensene?

Bizde bir pankartmı yapsak acep??

Merhaba ,
Uzun zamandır formunuzu misafir oalrak takip ediyordum.Artık uye oldum.Bu konu bu formda acılmıs bana gore gelecege yonelik olması ıtıbariyle cok olumlu bir konu ve daha onemlisi bir proje .Bu tip konuların formun degerini arttırdıgını dusunuyorum. Pozitif fikir jimnastigi biz Galatasaraylıları digerlerinden farklı kılıyor zaten.Graves transferi bazı uyelerce olumsuz ve yanlıs bulunduysa da zaman ıcın oncelıkle oyun kuruculara yaptıgı baskılı savunması ve zaman zaman oyun kurucu pozisyonuna yardımcı olmasıyla gelecegin Marcu Brown tarzı oyuncularından olacagını dusunuyorum.Ve benimde oyum evet imzalansın hemen....

Cok dogru bir konu. Sadece kalitesi ile degil ayni zamanda karakteri ve savasci kimligi ile her yönüyle Galatasaraya yakisan bir oyuncu. Ayni zamanda Atkins ve Milo icinde ayni seyleri düsünüyorum. Galatasaray'in böyle oyunculara ihtiyaci var. Kalitelim, oyun zekasi yüksek ve savasci ruhu olan.

En cok isteme sebebim her sene yeni yabancı sistemini istememdir.Graves olur, atkins olur, milo olur, kalsınlar 2-3 sene bir kac yerli takviye, tadından yenmez.

Bence de çok doğru bir hamle olur. Atkins in de ciddi bir sorunu yoksa onunla da yenilemeliyiz. Alacağımız 4 numarayı da gelecek seneyi düşünerek almalıyız. Böylece gelecek yıl sadece Gurovic ve Milo nun yerine 2 yabancı düşünürüz. İstikrar olmadan başarı bile gelse bunlar gelip geçici olur.

Galatasaray'lı olupta Graves'e hayır diyecek birileri olduğunu düşünmüyorum :) Sözleşme yapılmalı mutlaka, en kötü ihtimalle önemli rakamlarla transfer olabilir başka takımlara önümüzdeki yıl falan. Avrupa'nın en kaliteli ligi dediğimiz İspanya Liginde bile rahatlıkla oynayacak bir oyuncu, incelemeye almışlardır muhtemelen şimdiden Hosley veya Gary Neal örneğindeki gibi..

Graves iyi bir oyuncu olduğu gibi sempatik ve işini yapmak için tüm gücünü sarfeden bir kişilik...

Takımda kalacak ilk isim olmalı Hüseyin ile beraber...

biz istiyoruz da bakalım o isteyecek mi? :) bukadar kaliteli olup da adam euroligde oynamak istemez mi? bizim seneye daha ne yapacağımız belli değil hedef büyütme anlamında

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Galatasaray'lı olupta Graves'e hayır diyecek birileri olduğunu düşünmüyorum :) Sözleşme yapılmalı mutlaka, en kötü ihtimalle önemli rakamlarla transfer olabilir başka takımlara önümüzdeki yıl falan. Avrupa'nın en kaliteli ligi dediğimiz İspanya Liginde bile rahatlıkla oynayacak bir oyuncu, incelemeye almışlardır muhtemelen şimdiden Hosley veya Gary Neal örneğindeki gibi..
Peki hayır şıkkına oy verenler hangi takımlı?? :)