GSbasket Film Kulübü

Zohan'a Bulaşma diye fuzuli ötesi bir filme gittim...
Türkiye'de bu film çekilse neler olurdu neler.
Filmden çıkarılacak derse gelince.

İsrail-Filistin kardeştir Teröristler Kalleştir :?

Wanted ı izledim yazmayı unutmuşum ben baya beğendim güzel bir film izlemeyenlerin izlemesini tavsiye ederim
tabi Angelina Jolie nin olması filmi izlemem için ayrı bir etkendi

Bende Boo diye bir korku filmini izledim bugün..Vasatın üstündeydi bence..Ayrıca Murat abi Jumper bana iyi gibi geldi izleyince.Tabi Milly yüzündende olabilir:))))))

Murat İNAL' Alıntı:
The Happening i izledim.
Gerildim daraldım.

bundan kesin bir yargı çıkaramadım abi...
beğendin mi..? beğenmedin mi..?

ben ara ara epey gerilmeme rağmen filmin rezalet olduğunu düşünüyorum...
böyle bir konudan çok daha çarpıcı bir film çıkabilirdi...
ama olmamış...

Az önce Puch-Drunk Love diye Adam Sandler'ın oynadığı bir film izledim moviemax de.Garip abzürt kara mizah vb. öğeler içeriyodu çok bi anlam veremedim filme sanırım ömrümün sonuna kadar da bir anlam veremeyecem...

MV5BMjIwNjg2MTk1MV5BMl5BanBnXkFtZTcwODQxMzk3MQ@@._V1._SX94_SY140_.jpg

Bugun gittim bu filme The Women pek beklentim yoktu ancak biraz da olsa gülme ümidiyle gittim :?

Gerçekten can sıkıcı bir filmdi.Filmde hiç erkek olmaması da sanırım bu filme cins kılan diğer özelliklerden biriydi.

İmdb puanı 4.5
Benim puanım 3.

Çingeneler Zamanı diye bi film Bosna'da geçiyor, müzikleri süper ve filmde fena değil izlenebilir, aslında güzel bi film sadece bazı yerlerde insanların ağlamasını anlayamadım ama o kültürü bilmemekle alakalı sanırım. Tavsiye ederim.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Çingeneler Zamanı diye bi film Bosna'da geçiyor, müzikleri süper ve filmde fena değil izlenebilir, aslında güzel bi film sadece bazı yerlerde insanların ağlamasını anlayamadım ama o kültürü bilmemekle alakalı sanırım. Tavsiye ederim.
Çingeneler Zaman'ı dünyanın sayılı filmleri arasındadır ve kült film olarak kabul edilir.Herkesin mutlaka izlemesi lazım...