GSbasket.Org Sweatshirt II

e mailine yollayın pek giremio heralde arda başkan işlerinden
hakkını verelim sezon içinde elinden geleni yapmıs

Beyler; havale yolu ile ödemeyi yapın bana da teslimat adresini yazın. Hemen o gün kargolarım sizlere.

Turkiye Is Bankası Caddebostan Subesi
1082-0562145 Arda EZER

Beyler topiğin sabitlemesini kaldırmıştık ve bir hayli altlara da düşmüş.

Bana özel mesaj ve msn aracılığıyla ulaşan bazı arkadaşlar elimde sweatshirt kalıp kalmadıgını soruyorlar.

Tam sayısını bilmemekle beraber elimde yaklaşık 10 adet kadar sweatshirt kalmıştır. M ve L bedenleri çoğunlukta olup acele ediniz.

Ürün fiyatı eskisi gibi 25 YTL ve banka hesabına yatırdıgınızda beni haberdar etmeniz ile birlikte adresinize kargo ile gönderebilirim.

Banka hesabımı güncelliyorum; yanlış olmasın.

Yapı Kredi Bankası İmes Sanayi Sitesi Şubesi
0629-0136230 Selahaddin Arda EZER

Banka hesabı olarak son yazdıgımı yani Yapı Kredi ' yi kullanırsanız sevinirim.

Şu sıralar Iş Bankası' yla çalışmıyorum.

Sweatshirt lerin her biri 25 YTL olup ; hesabı aşağıda tekrarlıyorum :

Yapı Kredi Bankası İmes Sanayi Sitesi Şubesi
0629-0136230 Selahaddin Arda EZER

arda abi kusura bakma ben yeni olduğum için göremedim elinde thsirtlerinde kaldığını söylemişsin bu tshişörtlerin fotolarını gönderebilirmisin

Valla şu anda önden fotoğrafını bulamadım ama tshirt ün arka taraf görünümünü aşağıya koyuyorum.

Ön tarafta ortalanmış şekilde bizim GSbasket.Org aslan logomuz var. Sweatshirt ler de güzel ama bence bu son etap tshirt ler en güzel ürünümüz olmuştu.

tshirtarda.jpg

arkadaşlar halen mevcut ise 1 adet polar arıyorum çok acilinden mail adresiz uazeta@hotmail.com istanbul dışında olduğum için havale yapmama gerekcek gereken şeyler için yetkili kişilerden biri eklerse sewinirim...

Konu "BİRAZ" eski ama ben şansımı deniyim bu üründen kaldı mı ya da herhangi gsbasket atkısı ürünü vs olan biri var mı acaba elinde ?