GSbasket.Org Sweatshirt II

Evet yukarida Ender arkadasimin da yazmis oldugu gibi.

GsBasket polarlari elimize ulasti. Cok begendik. Bütün basketsever Galatasaraylilarda bulunmali bu polar ;)
Emegi gecen abilelere/ablalara/kardeslere tesekkürü borc biliriz. Fazla varsa onlara da talip olabiliriz.

Saygilar.

Onur Gedik.

Benim basim kelmi,

ultrAslan Hollanda nin bir bolumu adina ( murat bilir aslinda da kendisi bizi artik pek takmiyor gibi)

Ozelikle ArdaQue ye tesekkur etmek isteriz...

GSBASKET.org hollanda da yasiyor

evet ürünü aldım çok beğendim akşamları evde giyorum emeği geçen herkese başta arda olmak üzere teşekkürler....
( kolları biraz bana küçük geldi neyse yaza doğru kolları kesip giymeyi düşünüyorum )

2.ci partinin 2 gun icinde elimizde olmasini bekliyoruz. 3.cu parti icin hizla calisiliyor. Basket maalesef gereken ilgiyi gormuyor ama Hollanda olarak uzaktan destegimizi veriyoruz. Ilgi gostermeyenler utansin...

CHEYENNE

CHEYENNE' Alıntı:
2.ci partinin 2 gun icinde elimizde olmasini bekliyoruz. 3.cu parti icin hizla calisiliyor. Basket maalesef gereken ilgiyi gormuyor ama Hollanda olarak uzaktan destegimizi veriyoruz. Ilgi gostermeyenler utansin...

CHEYENNE

Yukarıda yazdıgınız gibi 2. partinin 2 gün içinde elinizde olması için sizlerin de gereken fedakarlıgı gostermeniz gerekmez mi Sn. uA-Netherlands :)

En son 17 Şubat Cuma günü diyorduk , bugün 20 Şubat Pazartesi ;)

ARdaQue' Alıntı:
Yukarıda yazdıgınız gibi 2. partinin 2 gün içinde elinizde olması için sizlerin de gereken fedakarlıgı gostermeniz gerekmez mi Sn. uA-Netherlands :)

Arda abi bugun ogleden sonra hesabinin kontrol edersen sevinirim :)

Mavi_Liman' Alıntı:
ARdaQue' Alıntı:

Arda abi bugun ogleden sonra hesabinin kontrol edersen sevinirim :)

İnteraktif Bankacılık teknolojisi sayesinde her saniye hesabın içindeyim zaten ;)

Beklemedeyiz .

Tamamdır arkadaşlar; havaleniz hesabımda görünüyor.

Bu akşam iş çıkışı siparişlerinizi kargoya teslim ediyorum.

İyi günlerde kullanın :)

van Nistelrooy' Alıntı:
arda abi bende istiyorum bunlarda
şimdi XL olsun topigi pek takip edemedim ama inşallah 1 tane vardır
iyi günler

XL kaldıysa tamam ama sanmıyorum. Kendinle beraber birkac kişi daha bul ve bankaya havelenizi yapın ; hemen kargonuzu göndereyim. Koskoca İzmit' e sadece 1 tane yetmez ;)

van Nistelrooy' Alıntı:
ben bir öncü olayım onlarda gelir temenni ederim

Pekala öyle olsun. Havale yapma imkanın var mıdır?

Bu arada İzmit' de evime geldiğinde ufacık çocuktun ne çabuk 23 yaşında olmuşsun vay be.

canbulubay' Alıntı:
ARdaQue' Alıntı:
50 kadar sticker Hollanda' ya hayırlı olsun :)

sticker hakkında bilgi vermeniz mümkün mü? :?

Sana da bir bayan basketbol maçında sticker verdiğimi hatırlıyorum ama ....

Elimde şu an için sadece içten yapışkanlı (araba camlarına içten yapışan) stickerlar var ki zaten Hollanda' ya da onlardan gönderdim. Birkaç gün sonra da dıştan yapışkanlı sticker lar elimde olacak.