gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

emre smaç basıyomuş gibi yapma smaç bas dostum.
n532784468_1323322_5714891.jpg

buda şekil olsun diye eklenmiş bir fotoğraf. ayıptır söylemesi kafamı panyaya çarpacaktım. yada yakın olduğum için bana öyle geldi. :)
n532784468_1323321_6115853.jpg

n532784468_1323322_5714891.jpg

Adam arkadan tırmanıyor , panyadan geçip çembere asılıyor sonrada kolunu bacağını oynatıp artist artist pozlar veriyor . Biz çok gördük bu numaraları Selçuk bey :p

Minik Kerem´in tatlılığa bak ya...

Maçın ortasında "Ağabey ben sıkıldım, eve gidelim" demediyse ne mutlu sana Deniz... : )

Açıkçası o gün beni hiç üzmedi.O da ortamdan memnundu ki bi daha gidelim diye tutturdu. :)

Ufak yaştan alıştırmak lazım Galatasaray maçlarına götürmeye :)

Deniz Yasan' Alıntı:
Açıkçası o gün beni hiç üzmedi.O da ortamdan memnundu ki bi daha gidelim diye tutturdu. :)

Ufak yaştan alıştırmak lazım Galatasaray maçlarına götürmeye :)

ufak yaştan alıştırma dedin de benim 1,5 yaşındaki kuzenimin oğlu lincoln lincoln diye bağırıyor işte insanın benim gibi bir akrabası olunca anne babadan sonra lincolnü öğreniyor

EsraGerçek' Alıntı:
bu arada deniz, kardeşin gerçekten çok şeker, Allah uzun ömürler versin..

Sağolun teşekkürler.

Veysel Kaya' Alıntı:
ufak yaştan alıştırma dedin de benim 1,5 yaşındaki kuzenimin oğlu lincoln lincoln diye bağırıyor işte insanın benim gibi bir akrabası olunca anne babadan sonra lincolnü öğreniyor

Kereminde ilk sözü gol olmuştu. :)
16. Şampiyonluğumuzu aldığımız gün evde kuzenim,babam ve ben meşhur Denizlispor - Fenerbahçe maçında kendimizden geçmiştik adeta.En son maç bittiğinde coşunca kardeşim zıplayarak gol diye bağırıyordu.Unutamadığım bir gün.Sanırım biz Galatasaraylıların takımı adına ne kadar hasta olduklarını gösteren bir olay.Ufak yaştaki çocukları bile hemen takıma sadık bir taraftar olarak yaratıyoruz. :)