gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

Emin;

Mağara adamı tipindeki sakallarıyla ancak Havuçlu Anne olur Gökçe'den ahaha.

Sarp yaşlandıkça klasik giyime kaçıyoruz. Göbek de olunca gömlek in tişört out :)

Esra teşekkür ederiz. Dipçik gibiyizdir ahaha.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Emin;

Mağara adamı tipindeki sakallarıyla ancak Havuçlu Anne olur Gökçe'den ahaha.

Sarp yaşlandıkça klasik giyime kaçıyoruz. Göbek de olunca gömlek in tişört out :)

Esra teşekkür ederiz. Dipçik gibiyizdir ahaha.
zaten böyle maçtan ziyade, hatun kesmeye gider modundasınız :)

Kerem abi Gökçe'yi hangi mağarada bulabilirim ?

Kendisi ile sohbet etmek istiyorum da onun için sordum

Bir mağara adamıyla haşır neşir olmak heyecan verir bana :)

Mağara adamı mı? Başka bir şey demek lazım ona.

caveman.jpg

Mağara adamı aha burda, Gökçe'den daha güzel. :p

Bir de foruma gender seçeneği koyulsun, Gökçe'ye özel.

Bir de o bereyi birgün kaybedeceğim ortalıktan. Geçende maç boyu beresiyle oturdu yine.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Bir de o bereyi birgün kaybedeceğim ortalıktan. Geçende maç boyu beresiyle oturdu yine.
Mağara adamının hali bir başka oluyor Emre :)

Tolga Kaplan' Alıntı:
Cok yanyana oturdukta benim kız arkadasım hiç bırakmadı sizle tanısayım :) korktu deplasmana falan giderim diye :)

O kadar korkutucu muyuz yahu?

Bench arkasında izliyorsan sima olarak mutlaka tanıyorumdur zaten. Bekleriz, kız arkadaşınla gelmediğin bir maçta. :p

Yiğit Pazar' Alıntı:
Burak; çok iyi çıkmışsın fotoğrafta. Ancak, güneş altında biraz fazla kalmışsın galiba. :) Güzel bronzlaşmışsın. :=)

Teşekkür ederim Yiğit abi nazik düşüncenden dolayı. Evet, o gün biraz fazla kaldım güneşte herhalde enerji fazla geldi :) ...

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":3fiyubqr]Sanmıyorum :) Bir fenerbahceli'yi koyu Galatasaray'lı yaptım hata mı ettim bilmiyorum benden cok mac izler oldu.Ama mutlaka tanısırız kardesim.
Nasil becerdin bu isi Tolga kardesim....... :p[/quote:3fiyubqr]

sevgiyle,Galatasaray'ı ne kadar cok sevdigimi gösterdim ona.Unutulmaz maclar dvd'si işime cok yaradı ben aglayınca dayanamadı oda gs'li oldu :)

onurabimveben.jpg

Paylaşmayı çok istediğim benim için çok değerli o hatıra... :roll:

O gün geziye gitmiştik Ankara'ya... Ve Ankara'ya gidilir de Anıtkabir'e gitmemek olur mu! O gün benim için çok önemliydi; hem keyifli bir gündü, hem Atam'ı ziyaret etmiştim hem de Onur abimle görüşmüştüm...

Tekrar tekrar Anıtkabir'e geldiğin için teşekkürler ederim Onur abi.