gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

Onur Yavuz' Alıntı:
Volkan aldığımız farklı galibiyet sonrası, şimdi hangi bahaneyle Murat Hoca´yı istifaya davet edeceğim diye düşünüyor : )

Adanalı hemşehrime forma bayağı yakışmış...

Yok abi o macta yenilmistik ondandır !!! Efese gecen sene :)

Gene kabul edilebilir bir yenilgiymiş Volkan, eline hazır koz vermişken iyi ki Alpella maçı sonrası vs. demedin : )

Onur abi sende benim gibisin.Benim annem babam memur ve annemin babası öğretmen kim nerde doğdu doydu sen tahmin et artık :) Eğer yazsam yaklaşık 9 farklı ilin adı geçecek :)

Onur Yavuz' Alıntı:
Ankara doğduğum ve doyduğum şehir. Hatay annemin memleketi. Baba ocağı Osmaniye il olmadığı dönemde Adana´ya bağlıydı, oradan bir alışkanlık edinmişiz Adanalı´yız diyoruz. E doğrusu "Adanalı´yık Allah´ın adamıyık, otobüse çelme takarık, kamyona kafa atarık..." gibi meşhur bir sözümüz olmayınca Adanalı olmak cazip hale geliyor : )

Burak Bey kişisel bilgilerimi forumda yazdığınız için hakkınızda tazminat davası açacağım : )

Bu arada Uğur, senin fotoğrafını ne zaman göreceğiz buralarda : ) Mehmet Yıldırım gibi kara listede değilsin -kaldı ki yine de fotoğrafını koyma cesaretini gösterdi- çekiniyor diyelim : )
Abi şimdi beni görünce çok şaşıracağını düşünüyorum... :)
En yakın zamanda bende koyarım resmimi buraya...

Bu yazın Uzungöl'de çekildiğim bir fotoğraf...
dee0063la4.jpg

Bu son çekildiğim fotoğraflardan biri...
sdc15315xw3.jpg

sdc15301fv8.jpg

Bu kadar yeterli mi Onur Abi? :) Umarım biraz olsun bir yüz aşinalığı oluşmuştur... :) Ama senin de yeni fotoğraflar koymanı bekliyoruz...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Abi şimdi beni görünce çok şaşıracağını düşünüyorum... :)

Uğur şaşırmadım desem yalan olur. Kafamda fiziki anlamda bir Uğur profili çizmemiştim ama o sakallar bayağı şaşırttı : )

Hakkımdaki bilinmeyenleri ifşa eden Burak Bey, yeni fotoğraflarımı da koyar herhalde : )

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":2c7bgagy] Abi şimdi beni görünce çok şaşıracağını düşünüyorum... :)

Uğur şaşırmadım desem yalan olur. Kafamda fiziki anlamda bir Uğur profili çizmemiştim ama o sakallar bayağı şaşırttı : )

Hakkımdaki bilinmeyenleri ifşa eden Burak Bey, yeni fotoğraflarımı da koyar herhalde : )[/quote:2c7bgagy]
Ben tahmin etmiştim abi. Genelde zaten beklenilen gibi çıkmam. :)
Sakal konusuna gelince; yazın okul vs. olmadığından öyle bir durum oluşmuştu. Fakat şu anda sonraki gördüğün halimdeyim... Fakat yazdan okula ilk geçişte bende bu konuda biraz zorlandım... :)

Onur Yavuz' Alıntı:

Hakkımdaki bilinmeyenleri ifşa eden Burak Bey, yeni fotoğraflarımı da koyar herhalde : )

Al bende de o kadar açıkcası ben çok şaşırdım :) Özellikle sakal ve boy uzunluğunu bu kadar beklemiyordum Kaan Can Garip'in de resmini görmek isteriz gider ayak :)

Ben bir aslan resmi koyayım mesajı alan alsın :p

images

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":38jwhhbr]

Al bende de o kadar açıkcası ben çok şaşırdım :) Özellikle sakal ve boy uzunluğunu bu kadar beklemiyordum Kaan Can Garip'in de resmini görmek isteriz gider ayak :)

[/quote:38jwhhbr]
Bay Barut sizin kafanızdaki profilim nasıldı? :) Açıklarsanız sevinirim... :)

Her şakanın altında bir gerçek payı vardır (bana göre her zaman doğru bir söz değildir) derler de Okan´ın sözünün altındaki gerçek payı çok sırıtıyor : )

Selçuk boğaz manzaralı resminin güzelliği bozulmasın diye diğerini sildim. Umarım anlayışla karşılarsın.

O Adana Ankara yolu ufacık mercedes koltuklarda çekilmiyor be kardeşim.1.90 boy 100 kilo ağırlık bundan sonra tek tercih otobüs :)