gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

ben anlatım bozukluğunu düzeltmek için yazıyorum bunu..
bir durum her iki şahıs için hem ortak olup hemde aynı anda fark olamaz..
ya bu iki şahıstaki ortaklıktan bahsedebiliriz,yada iki şahıs arasındaki farktan..

Alpaslan Abinin sol tarafındaki benim
03qb9ah3.jpg

Galatasaray-İller Bankası Bayan voleybol maçından--19.10.2008
n5870178709458619562nt9.jpg

imageshack.us'ta bir sorun yok.
Türk upload sitelerini kullanmayın drrim ben size.Yarı yolda kalırsınız..

Volkan aldığımız farklı galibiyet sonrası, şimdi hangi bahaneyle Murat Hoca´yı istifaya davet edeceğim diye düşünüyor : )

Adanalı hemşehrime forma bayağı yakışmış...

Onur Abinin kendi has bir özelliği var :)

Bazen Adanalı, Bazen Ankaralı, hatta bazen Hataylı zaman zaman da Osmaniyeli olduğu gözlemlenmiştir o yüzden sen çok sevinme :)
Sonunda resim koymayı başarabilmene sevindim.

Nice to meet you :p

Burak Barut' Alıntı:
Onur Abinin kendi has bir özelliği var :)

Bazen Adanalı, Bazen Ankaralı, hatta bazen Hataylı zaman zaman da Osmaniyeli olduğu gözlemlenmiştir o yüzden sen çok sevinme :)
Sonunda resim koymayı başarabilmene sevindim.

Nice to meet you :p
Sen olmasan Onur Abi'nin bu kıyıda köşede kalmış özelliklerini öğrenemeyeceğiz. Başka şeyler var mı? :)

Ankara doğduğum ve doyduğum şehir. Hatay annemin memleketi. Baba ocağı Osmaniye il olmadığı dönemde Adana´ya bağlıydı, oradan bir alışkanlık edinmişiz Adanalı´yız diyoruz. E doğrusu "Adanalı´yık Allah´ın adamıyık, otobüse çelme takarık, kamyona kafa atarık..." gibi meşhur bir sözümüz olmayınca Adanalı olmak cazip hale geliyor : )

Burak Bey kişisel bilgilerimi forumda yazdığınız için hakkınızda tazminat davası açacağım : )

Bu arada Uğur, senin fotoğrafını ne zaman göreceğiz buralarda : ) Mehmet Yıldırım gibi kara listede değilsin -kaldı ki yine de fotoğrafını koyma cesaretini gösterdi- çekiniyor diyelim : )