Gsbasket.org ve Galatasaraysozluk ortak zirvesi

büyük bayraklar vardı zirveye ait,
dalgalanırken hasinle biz altındaydık,
yaklasık 70 kisi,
tabii isteyene bir de eyüp yıldız rakamı..

gsbasket-galatasaraysozluk,
aynı renkler, yeni yüzler,
ortak atan, aynı sevdaya ama aynı yolla..

daha fazla büyüyelim diye,
elinden gelenin fazlasını yapan her birinize,
ama en cok da, murat cantasa ve onur yavuza..

özel bir tesekkür, cantasın yogun emegine hürmeten,
yavuza da bana günün en güzel anını yasattıgından,
onun salona girdigini gördügüm anda..

beraber, kolkola, omuz omuza,
samilin bir kac olay cıkarma tesebbüsü,
dost ardanın celebrity olup agır takılması,
fakat en önemlisi,
gsbasketin üstüne yapılmıs olan,
sanal damgasını kırması..

eyvallah gsbasket..

not; bir de, biri, bir ömür affetmem kendisini,
bundan sonra ne adanmıslık, ne ithaf,
yolu açıktır,
gerisi laf-u güzaf..

Özellikle Onur'u gördüğüme bende şaşırdım ama en azından ilk etaplık tanışmayı bitirmiş olduk:) Ben Vildan ile geldiğim için pek de konuşamadım kimse ile ama maç ööncesi Tolga ile epey konuşabildik :) Maç esnası bu tarz görüşmeler kolay olmuyor ben maç başladığı an sadece tezahurata odaklanıyorum. Umarım bu görüşmeleri arttırırız.

Doğrudur bi kaç olay çıkardım salonda ama inanın benim suçum yok :) .

GalatasaraySözlük'ten gelen arkadaşları tebrik ediyorum bayraklar kırmızılar ve güzel bir kalabalık, çok mutlu olduk sizinle tanıştığımız için.

Savaş kardeşime de teşekkürü borç bilirim, emeği çoktur bu organizasyonda.

Arda Öztürk ve Onur Yavuz ne denirki arma için günü birlik kilometreleri teptiniz geldiniz, seviyorum ikinizide :) .

Öncelikle böyle güzel bir organizasyona önayak olduğu için Savaş Karadağ ve GsBasket.org ailesine teşekkür etmemiz şart.

2 dev bayrak ve 70 kişilik güzel bir grup vardı. İleride daha güzel işler yapılabileceğinin teminatı oldu bugün.

Her şeyden önemlisi, takımımız taraftarın da desteğiyle güzel bir galibiyet hediye etmiş oldu bize. Darısı ikinci maça.

Ayrıca, sırf bu maç için onca yolu aşıp gelen Onur Abiyi görmek benim için çok güzel bir süpriz oldu. Baya da uzun süre olmuştu görüşmeyeli. Arma sevdalısı olmak böyle bir şey olsa gerek...

Murat Lale' Alıntı:
sühan şapka yakışmıştı

Keşke seni de görseyddim Murat. Az önce maçın tekrarını izliyordum GSTV'de. Ki hala izliyorum. Haareketlerime baktım da amma heyecanlanmışım ellerim hiç durmamış:)) Yüzümde bellimde ağzımda kafamda atkıda her yerde gezmiş.

eyüp arkadaşımızda çok heyecanlıydı çıkışta sen eyüple giderken yanındaydım tanışcaktım muhabbeti bölmeyim dedi hatta eyüp abdi ipekçi olsaydı daha iyi olur daha çok kişi dedi ikinizde

Murat Lale' Alıntı:
eyüp arkadaşımızda çok heyecanlıydı çıkışta sen eyüple giderken yanındaydım tanışcaktım muhabbeti bölmeyim dedi hatta eyüp abdi ipekçi olsaydı daha iyi olur daha çok kişi dedi ikinizde

Allahtan hakkında konuşmamışız Murat:))

canın sağolsun tanışmasakta ben sima olarak tanımış oldum kısmetse başka bir organizyonda yada maçta şahsen tanışırız

Savas Karadag' Alıntı:
büyük bayraklar vardı zirveye ait,
dalgalanırken hasinle biz altındaydık,
yaklasık 70 kisi,
tabii isteyene bir de eyüp yıldız rakamı..

gsbasket-galatasaraysozluk,
aynı renkler, yeni yüzler,
ortak atan, aynı sevdaya ama aynı yolla..

daha fazla büyüyelim diye,
elinden gelenin fazlasını yapan her birinize,
ama en cok da, murat cantasa ve onur yavuza..

özel bir tesekkür, cantasın yogun emegine hürmeten,
yavuza da bana günün en güzel anını yasattıgından,
onun salona girdigini gördügüm anda..

beraber, kolkola, omuz omuza,
samilin bir kac olay cıkarma tesebbüsü,
dost ardanın celebrity olup agır takılması,
fakat en önemlisi,
gsbasketin üstüne yapılmıs olan,
sanal damgasını kırması..

eyvallah gsbasket..

not; bir de, biri, bir ömür affetmem kendisini,
bundan sonra ne adanmıslık, ne ithaf,
yolu açıktır,
gerisi laf-ı güzaf..

Duyanda hiç ayağa kalkmadı sanacak :)

Maçın fotolarını Fcebookta paylaştım,Uygun zamanda burayada atarım

Güzel sözler için teşekkürler Savaş. Gelme kararımda bu başlığın etkisi yadsınamaz. İyi ki gelmişim...

Sühan, Tolga, Gazanfer, Fikri, Deniz, Can ile tanışmak; eski dostları, arkadaşları, kardeşlerimi görmek çok iyi geldi bünyeye.

GSBasket´te aktif olarak yazıp, aramızda olmamayı tercih edenlere ufak bir sitem hakkımız var mı?

Onur Yavuz' Alıntı:
GSBasket´te aktif olarak yazıp, aramızda olmamayı tercih edenlere ufak bir sitem hakkımız var mı?

Var Onur abi. Öncelikle herkesten özür diliyorum, katılacağımı belirtip katılamadığım için.. Ancak kendimce `haklı´ sebeplerim olduğunu düşünüyorum.

Aslantepe`de Pegasus 1`nci kat tribününe kombine alabilmek için şiddetle paraya ihtiyacım vardı. Bir şekilde hallettim çok şükür ve kombinemi aldım. Ama bu uğurda St.Petersburgh maçını kaçırdım. Daha doğrusu gelemedim. Hem bilet fiyatı hem de yol parası, üzerine yemeğini vs. katınca 25-30 TL yapıyordu ve o şartlarda imkanı yok veremezdim.

Neyseki kombinemi aldım, bundan sonra aranızda olacağıma söz veriyor ve bütün abilerimden kardeşlerimden özür diliyorum ;) : )

Onur Yavuz' Alıntı:
Güzel özler için teşekkürler Savaş. Gelme kararımda bu başlığın etkisi yadsınamaz. İyi ki gelmişim...

Sühan, Tolga, Gazanfer, Fikri, Deniz, Can ile tanışmak; eski dostları, arkadaşları, kardeşlerimi görmek çok iyi geldi bünyeye.

Bende özür diliyorum herkesden

Onur Yavuz' Alıntı:
Güzel sözler için teşekkürler Savaş. Gelme kararımda bu başlığın etkisi yadsınamaz. İyi ki gelmişim...

Elbet var abi sonuna kadar ama lafımı yememeyi tercih ediyorum. Bu sene tümüyle İstanbuldayım ve maçlara gitme olanağım vardı. Ben ne iyi savunma için ne de hücum için, galibiyet için, şampiyonluk için sevdim Galatasarayı.
14 sene şampiyonluk için beklemiş ama tek bir sitemde bulunmadan tribünlerde arma sevdasını göstermiş ismi Metin Oktaydan esinlenerek konulmuş bir babanın ismini Tugay Kerimoğlundan esinlenerek uygun gördüğü oğluyum. Galatasaraylılık ölçülemez elbet ama keşke onun kadar Galatasaraylı olabilsem, gözü kara... Neyse.
Ne diyordum, ben Galatasarayı hiçbirşey için sevmedim. Dedik ya diyoruz hala; karşılıksız sevda diye.

Evrenin sarı-kırmızıyı taşıdığı salonda ben yokum. Sen olmazsan Galatasaray ne kaybeder ki diyenler olabilir elbet ama Galatasaray olmadan ben çok şey kaybederim. İşin bu kısmına rağmen, kaybedebileceğim herşeye rağmen kendime has Galatasaraylılık duruşumu bozmamayı tercih ediyorum ve başta Savaş Abi olmak üzere hepinizden bir kardeşiniz olarak özür diliyorum...

Keşke birileri de özür dilemeyi başarabilseydi...

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":3v33ed2x]Güzel sözler için teşekkürler Savaş. Gelme kararımda bu başlığın etkisi yadsınamaz. İyi ki gelmişim...

Elbet var abi sonuna kadar ama lafımı yememeyi tercih ediyorum. Bu sene tümüyle İstanbuldayım ve maçlara gitme olanağım vardı. Ben ne iyi savunma için ne de hücum için, galibiyet için, şampiyonluk için sevdim Galatasarayı.
14 sene şampiyonluk için beklemiş ama tek bir sitemde bulunmadan tribünlerde arma sevdasını göstermiş ismi Metin Oktaydan esinlenerek konulmuş bir babanın ismini Tugay Kerimoğlundan esinlenerek uygun gördüğü oğluyum. Galatasaraylılık ölçülemez elbet ama keşke onun kadar Galatasaraylı olabilsem, gözü kara... Neyse.
Ne diyordum, ben Galatasarayı hiçbirşey için sevmedim. Dedik ya diyoruz hala; karşılıksız sevda diye.

Evrenin sarı-kırmızıyı taşıdığı salonda ben yokum. Sen olmazsan Galatasaray ne kaybeder ki diyenler olabilir elbet ama Galatasaray olmadan ben çok şey kaybederim. İşin bu kısmına rağmen, kaybedebileceğim herşeye rağmen kendime has Galatasaraylılık duruşumu bozmamayı tercih ediyorum ve başta Savaş Abi olmak üzere hepinizden bir kardeşiniz olarak özür diliyorum...

Keşke birileri de özür dilemeyi başarabilseydi...[/quote:3v33ed2x]

Evren özür diledi;

Attığı 12 sayı, Domercant'ı tabir-i caizse oyundan silmesi büyük bir özürdür..