Gündem 2013 -2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maçın kahramanı Hüseyin Göcek olarak kayda geçilsin lütfen. Zira son dakikada verdiği faul ve sarı kartı, insani duygulara ve meslek saygısına sahip hiçbir canlı veremezdi. Anlaşıldı ki siyasetten tutun, tüpçü'süne, hakem kuruluna kadar, herkes bunları şampiyon yapalım diye sıraya girmişler.

Yemin ederim ömrümde malum yerlerinden bu kadar bal damlayan başka bir takım daha görmedim.
Yine son dakika golüyle gelen 3 puan..

Haftaya bu şeref yoksunlarını yenemezsek bu sezon izlediğim/izleyeceğim son stsl futbol müsabakası olacak..
Daha fazla kanser olmaya gerek yok.

Hakemler feneri şampiyon yapmış şimdiden...

Alper Potuk'a sarı kart göstermemek için bu kadar çaba sarf etmek, son dakikada beleş frikik vermek. Üzücü, çok üzücü gerçekten...

dikkatinizi çekerim bunlar 4-5 haftadır değil, 3-4 sezondur böyle maçlar kazanıyorlar. şu son 2 şampiyon oldugumuz sezonda bile kaç tane maçı olağanüstü hakem kararları ile aldıklarını hepimiz biliyoruz, görüyoruz.

Hakemler Fener lehine libero görevi yapıyor rakibin hızlı ataklarını kesiyor Fener lehine kararlar ile oyunu rakip alana yıkıyor yetmiyor hiç yoktan bir faul çalarak adeta asist yapıyor.Misal sezon başından beri ;

-Alper topu alıp koşuyor güçsüz olduğu için dengesini kaybediyor sonuç düüüt faul.Rakip kontraya çıkacağı yerde fener rakip yarı alana yerleşme fırsatı yakalıyor
-Alper 15 dakika da bir sarı kartlık hareket yapıyor fakat zoraki bir sarı görüyor
-Caner zaten tek başına bir madde
-Her hangi bir forvet herhangi bir maçta Egemen veya Alves'i geçerse mutlaka faul yapmıştır
-Emenike karaktersizi 10 dakikada bir kendini yere atıyor sarı yok
-Egemen her kornerde rakibini çekiyor sarı yok

Sıradan bir Fener maçı hakem kararları haftaya Allah sabır versin

Sneijder'in 1 ay takimla olamayacağı ve Muslera'nin da Fenerbahçe maçında oynayamayacagi haberleri var. İnşallah doğru değildir bu 2 haberde...

Hüseyin Göçek'in maç sonunda sahanın ortasında toplanırken Alper Potuk'un ''Hocam o hareket sarı kart değildi'' diye derdini anlatırken ,bir yüz ifadesi vardı ki ! herkesin o anı görmesini isterdim. Yani resmen ''O kadar kolladım seni, ama o hareket çok barizdi'' bunu da görmemezlikten gelemedim, mecbur kaldım'' dedi ya da ben bir Galatasaraylı olarak sağlıklı düşünemiyorum artık.

Çok ilginç senaryo belli resmen oyuncu olarak oynuyoruz Kadıköyde hakem katliamı olacağı ve ligi bitirecekleri belli neler olacağını göreceğiz bu yıl yemin etmişler şampiyon yapmaya ve sanırım hem TFF hem hakemler filan uğraşamayacağız sadece CLde yürüyelim yeter ..

Ntv spora göre Muslera'nin ayak parmağında kırık olduğu ve bir ay takimdan ayri kalacağı iddia edildi. Sneijder'in de Kopenhaga götürülmeyecegi iddia edildi...

İşler hiç iyi gitmiyor. Yeni sisteme alışma, savunma sıkıntıları derken şimdide Muslera 1 ay yok bu çok kötü oldu :(

Sneijder de sakat ve Danimarka'da olmayacak. Çok büyük bir sıkıntı, tam kendini bulmaya başlamışken.

Hem şampiyonlar liginde hem de ligde çok kritik maçlara çıkacağız ve bizim için çok önemli olan 2 kilit isim yok. Ve işin daha da acı tarafı alternatfileride yok :(

Eray oldukça tecrübesiz bu FİNAL niteliğindeki maçlarda o yükü kaldırabilir mi ? Ufuk özgüveni yerinde mi acaba pek sanmıyorum...

Olası bir kötü kabus senaryo da Kopenhag mağlubiyet ve ardından Kadıköy mağlubiyeti bulutlu havaları bir anda karartır gibime geliyor...

Eray için bulunmaz nimet olan maçlar bunlar Galatasarayda oynuyorsan her an kadroda yer almak için hazır olmalısın .. Bu sakatlıklar 4 4 2 olarak tamamen güzel olabilir Eray - Eboue-semih-chedju-Dany-Umut-Melo-Selçuk-Bruma-Burak-Drogba kadrosu olabilir dediğim gibi Eray için büyük şans Allah utandırmasın yüzümüzü kara çıkarmasın ..

Bence Fenerbahçe maçında oynayacak 11 ile çıkalım. Yani ilk 11i kurarken yabancı sınırlaması varmış gibi davransak keşke. Eray*Eboue Semih Chedjou Danny Selçuk Melo Bruma Aydin Drogba ve Burak ilk 11i ile çıkmalıyız. Fenerbahçe macina da hazırlık yapmış oluruz hem. Allah utandirmasin...

Eray basit topları bile sektiriyor. Emenike-Sow-Webo karşısında umarım Allah yardımcısı olur. Semih Kaya nasıl Fener derbisinde parladıysa bu derbide de Eray parlasın inşallah.

Bence fener derbisinde kale Aykut'a verilmeli bu maçlarda Eray'dan çok daha tecrübeli sıradan bir maç veya avrupa maçının çok ilersinde bir stress olacak 19 yaşındaki bir genci kaybetmeye değmez.

Eray önümüzdeki maçların hepsinde çıkacak sahaya ve başarılı olacak. Yerse de o yesin golü. Fenerbahçe'den gol yiyen ilk Galatasaray kalecisi olmayacağına göre kimse de çocuğu suçlamasın. Şu taraftar bir gün olsun genç bir yeteneğine sahip çıksın. Anıl Dilaver gol kaçırdı diye küfür yemişti bu taraftardan. Volkan bidonunu kaleci yaptılar biz herkesi silip atıyoruz.

Doğru düzgün net bir atagimiz yok. Cidden üzücü bir durum. Itin köpeğin diline düşeceğiz şimdi. Yaziklar olsun. 85 dakika Burak'in rezilligini izledik. Forumda sene başında Burak gitsin diyen ağabeylerime olur mu öyle şey diyordum. Keşke gitseymis. Bu saatten sonra bize bir faydasi olmaz. Haftasonu Fenerbahçe maçından sonra bu takımı takip edip etmemem noktasinda kararimi vereceğim. İnşallah çok fark yemeyiz...

Takımda top oynayan futbolcu mu vardı? Mesela Drogba ne yaptı? Bruma ne yaptı?
Sahi o Ceyhun niye oyuna girdi, uzun süredir küfür etmeyen ben bugün cıldırdım resmen kötü oyun falan değil resmen rezillik seyrettik bugün
Kadıköy'de böyle oynayacaksanız hic cıkmayın daha iyi. Yazık günah ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...