Gündem 2013 -2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Antep maçını umursayacağımızı sanmıyorum. Zira 2 yıldır tr kupasını umursamıyoruz. Lig ve avrupa öncelikli hedef. Hatta ilk planda avrupa var.

TFF ; Trabzonspor Kulübü'nün 2010-2011 sezonu lig tescilinin iptali için yaptığı başvuruyu oy çoğunluğuyla reddetti.

Şike sahaya yansımamış, tertemiz şampiyon Fenerbahçe imiş. Yıldırım Demirören ve ekibinin başında olduğu bir federasyondan doğru ve haklı bir karar beklemiyorduk zaten.

Gerçi pardon bunu kabul edemeyen arkadaşlar var onlar tahrik olmasın lütfen..

Trabzon gerçekten lehine karar çıkmasını mı bekliyordu Fener'i aklamak için uğraşan bir federasyondan?

"Türkiye Futbol Federasyonu, A Millî Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'le bugün sözleşme imzalayacak. TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in de katılacağı imza töreni saat 19.00'da Adana Hilton Otel'de gerçekleştirilecek."

Birileri istedi diye imza atmazdı..

Fatih Terim 7 yıllık sözleşmeye imza attı - Hürriyet Futbol 2013

İnsanoğlu işte ! İsmi ne kadar büyük olursa olsun, kim güçlüyse, kim iktidarsa sırtını yaslıyor günü gelince. Çok değil, üç ay önce böyle bir fotorafın olabileceğine inanan çıkarmıydı ? Hiç sanmıyorum ! Bu insanların Galatasaylılık duruşunu tartışmak bize düşmez, kabul ediyorum. Diğer taraftan kendilerini tanıma şansımız olmadı, yetişemedik ama Ali Sami Yen 'ler Metin Oktay'lar çok büyük Galatasaylı'larmış vesselam.Bu fotorafa bakınca aklıma ilk gelen şey bu oldu.

Hani Fatih Hoca 1 sene 1 sene giderdi..Hani birileri istedi diye iki yıllık sözleşme yapmazdı. Şimdi birileri istedi diye 7 yıllık sözleşme yapıyor.

En azından Ünal aysal mı Terim mi sorumlu idi tartışmasına son noktayı koydu terim.

Yaptığı herşey için teşekkürler Galatasaraya 1973 de attığı imzayı bugün itibariyle bitirdi kendisi. Galatasarayı bitirmeye çalışanlarla başarılar dilerim kendisine

Ya hani şu olayı istediğiniz gibi yorumlamayın da çıkıp ben ne olursa olsun Ünal Aysal'ın arkasındayım diyin şu konu kapansın bitsin.3 yıllık sözleşmeye imza attı kendisi bilmem hatırlıyor musunuz? 1 sene 1 sene serzenişi nedendi acaba? Neyse ya neyi konuşuyorum ben

Fatih hocaya milli takımda başarılar diliyorum ve Fatih Terim ile ilgili başlıkların kapatılmasını talep ediyorum.

Hangi atılma acaba ?

Milli takım için ise bu federasyon ve hükümet ile ne gibi bir atılma hayal ediyorsunuz ?

Fatih Terim'in alet ve konuk olduğu Polyanna masallarını bize de anlatmayacaksınız herhalde..

İşin siyasi boyutu umrumda değil.Tek istediğim nasıl olursa olsun,kimle olursa olsun o büyük turnuvalara katılıp,akp iktidarı ile ayaklar altına alınan milli duygunun,belli bir zaman aralığı arasında da olsa geri kazanılması.

Fatih Terim ve polyanna baya zıt kelimeler fakat Ünal Aysal'a çok yakışıyor.Neyse bu hakkında,özellikle sizinle konuşmayacağım daha fazla.İyi günler

İşin siyasi boyutu umrumda değil.Tek istediğim nasıl olursa olsun,kimle olursa olsun o büyük turnuvalara katılıp,akp iktidarı ile ayaklar altına alınan milli duygunun,belli bir zaman aralığı arasında da olsa geri kazanılması.

Fatih Terim ve polyanna baya zıt kelimeler fakat Ünal Aysal'a çok yakışıyor.Neyse bu hakkında,özellikle sizinle konuşmayacağım daha fazla.İyi günler

Özellikle ben.

Eyvallah kardeşim iyi geceler.

Fatih Terim bugün ki hareket ve sözleriyle kalpleri kırmıştır. Ancak oda bilir ki herkes gider biz kalırız. Biz Galatasaraylıyız. Bu Federasyonla savaşacağım siz kimsiniz ne oluyor diye bağırıp çağırdıktan sonra bugün bu federasyonlaz ülke futbolunu kurtaracağım diyerek hayalkırıklığı yarattı. Canı sağolsun.

Biz Galatasaraya bakalım arkadaşlar.

Bunlar bu sene şampiyon olacak sanırım. Ben bu kadar bal takım görmedim. Adam bomboş kaleye vuramiyor, kaleye giren topu resmen çıkarıyor. Geri dönen top gol oluyor. Şaka gibi. 4-5 maçı 90+da kazandılar. Bu sene çok ballilar ve bizden de diğer takimlardan da daha iyi takimlar. Allah yardimcimiz olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...