Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

Burak Barut' Alıntı:
Sanırım ortak bir tepki belirlemek gerekiyor.Ama bunu site yoluyla yapmak ne kadar verimli oluyor onu bilmemiyorum :?

Volkan iyi güzel hoş ama 50 kişiyi geçer mi sanıyorsun :?

Bir yerdende baslamak lazım bügün 50 kişi baslasak gün gün artarız emin ol hangi tv olanları yazıyo bu olanları kac kişi biliyo veya haberı var burdaki 50 kişi bende suna eminim burak bu olanları tvlerde spor programlarında sölense cogu galatasaraylı bize katılır ua da duyurulucak bir yazı ile cok daha fazla oluruz inaniyorum ben buna

Alen Hekimbas' Alıntı:
Eyüp abi bırak şarkı dinlemeyi :p Ancak senin sayende organize olabiliriz başka mümkün yolu yok...
Önder Çiçekoğlu duy bu sesi!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alen Hekimbas":3vjezf2h]Eyüp abi bırak şarkı dinlemeyi :p Ancak senin sayende organize olabiliriz başka mümkün yolu yok...
Önder Çiçekoğlu duy bu sesi![/quote:3vjezf2h]

Önder abiden sopa yemeyelim sonra... :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alen Hekimbas":30x1xt1b]Eyüp abi bırak şarkı dinlemeyi :p Ancak senin sayende organize olabiliriz başka mümkün yolu yok...
Önder Çiçekoğlu duy bu sesi![/quote:30x1xt1b]
Alen kardesıme katılıyorum bırak sarkıyı felan abı bosa gıdıcek bir sene daha olmasın baslayalım bir yerden sen baslat ben kendı adıma herseye varım artık bişilere ses cıkartmanın vakti geldi gecti bile !!!

Aslında bir planım var!

Siteye güzel bir uyarı yazısı koyuyoruz, sitemiz böyle açılıyoru, sonra bu işi uA.com'dada yapmaya çalışıyoruz.
Ayrıca bu yazıyı, bütün spor medyasına, bütün spor yazarlarına gönderiyoruz, eminim bir çok gazte ve spor sitesinde yayınlanır!

Şunuda belirteyim, bu site topyekün bu işe isyan ederse bunun her zaman yankısı olur :roll:

Zamanında yaptık ses verdi. Ama farklıydı biraz sanki.
Şu an neye karşı mücadele edicez . Yeldeğirmenlerine mi :)

Murat İnal' Alıntı:
Zamanında yaptık ses verdi. Ama farklıydı biraz sanki.
Hala hiç bir şeyin belli olmamasına, vede kaos ortamına karşı mücadele edeceğiz desem!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Murat İnal":2apc3ogy]Zamanında yaptık ses verdi. Ama farklıydı biraz sanki.
Hala hiç bir şeyin belli olmamasına, vede kaos ortamına karşı mücadele edeceğiz desem![/quote:2apc3ogy]
bence yeterde artar bile..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Aslında bir planım var!

Siteye güzel bir uyarı yazısı koyuyoruz, sitemiz böyle açılıyoru, sonra bu işi uA.com'dada yapmaya çalışıyoruz.
Ayrıca bu yazıyı, bütün spor medyasına, bütün spor yazarlarına gönderiyoruz, eminim bir çok gazte ve spor sitesinde yayınlanır!

Şunuda belirteyim, bu site topyekün bu işe isyan ederse bunun her zaman yankısı olur :roll:

Başlangıç için gayet uygun bir adım ama sadece başlangıç için zira ben hala siteden tepkiyle falan birşeyler olacağını sanmıyorum gerisini bir şekilde getirmek lazım!

Aklıma ilk gelen gecen sene siteye girise konan yazının bir benzeri... Kime karsı, soyle, bu sitenin Gs basketbol subesiyle organik bir ilişkisi yok, kisilerinde...

Huzurumuzu kacıran, siteye girmeyi bile canımız istemiyorsa... Bunun sebebi neyse bizathi o olmalıdır konu. Basketbol subesi yonetimi de sponsorumuz da bu karmasada sorumlu. İkisine elestirebiliriz.

Gerek protesto mahiyetindeki sembolik seylerle gerekse de yazılar yazarak, hatta bu yazıların bir kısmını medyaya Ulker'e ve Gs yonetimine gonderebiliriz. Kamuoyu yaratmak ilgi cekmek icin ilginç seyler yapılabilir. Basket siteleri yayınlar atlamaz bunları...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Murat İnal":1k4ld7bf]Zamanında yaptık ses verdi. Ama farklıydı biraz sanki.
Hala hiç bir şeyin belli olmamasına, vede kaos ortamına karşı mücadele edeceğiz desem![/quote:1k4ld7bf]
çok iyi olur ama yazı çok çarpıcı olmalıdır bu yüzden yazıyı savaş karadağ ın yazmasını öneriyorum

Murat Özyer Beşiktaş'ta / VOLKAN ÜSTÜYILDIZ Tarih: 6/28/2008 11:23:04 Bu Haber 28 kez okundu

Beşiktaş Cola Turka'nıın yeni antrenörü Murat Özyer oldu.

Siyahbeyazlı ekipte uzun süredir süren coach arayışı, geçtiğimiz sezon Galatasaray Cafe Crown'u çalıştıran Murat Özyer'in takımın başına getirilmesiyle son buldu. Özyer pazartesi günü sözleşme imzalayacak. Galatasaray Cafe Crown'da Murat Özyer'in yerine göreve getirilmek istenen Erman Kunter de sarı-kırmızılı ekiple anlaşamadı.