Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

Ekrem Memnun gelsin nasıl olsa Efes Ergin Atamanla anlaştı. Ekrem Hoca da hem içimizden birisi. Şu anda en uygun seçenek O dur gözümde.

Semih Ural' Alıntı:
Ekrem Memnun gelsin nasıl olsa Efes Ergin Atamanla anlaştı. Ekrem Hoca da hem içimizden birisi. Şu anda en uygun seçenek O dur gözümde.
mümkün değil ama bobby knight gelsin sahada uçan sandalyeler görelim
ya da phil gershon gelsin erman hocayı getiremeyen yönetimden çok şey istiyoruz galiba
ya da hakan aydınol babasının çiftliğinde gibi yönetsin kulübü
ne olursa olsun bu saatten sonra ülkerle devam etmeyelim ülkere güle güle diyelim gerekirse çıkar
ben coachluk yaparım şu ülkerden kurtulalım yeter

ben takımın başına gs lı olan bir coach gelmesini isterim açıkçası
bildiğiniz gs lı coachlar kimler mesela benim bildiklerim
murat özyer
ergin ataman
erman kunter
nihat iziç
halil üner!(hangi takımı tuttuğu konusunda çeşitli söylentiler vardır)

Aslında; yönetim gerekenleri yapmaya karar veridyse; herhangi birşey için geç değil. Şöyle anlatayım; sadece 2 ay önce; Galatasaray'a gelmek için hazırda bekleyen 5 koç vardı; ama gerek Erman Kunter; gerekse Murat Özyer çok değerli insanlar olduğu için yönetime sunmadık. Camiada iyi bir koç bulabilecek insnalar var; hiç olmadı yönetim yetki verirse; 5 önemli koç bulduğumuz gibi; bir 5 tane daha buluruz. Koç kolay bulunabilen birşey; iş yönetimin biraz kafayı toplayıp kararını vermesinde

Ünsal Y.' Alıntı:
Aslında; yönetim gerekenleri yapmaya karar veridyse; herhangi birşey için geç değil. Şöyle anlatayım; sadece 2 ay önce; Galatasaray'a gelmek için hazırda bekleyen 5 koç vardı; ama gerek Erman Kunter; gerekse Murat Özyer çok değerli insanlar olduğu için yönetime sunmadık. Camiada iyi bir koç bulabilecek insnalar var; hiç olmadı yönetim yetki verirse; 5 önemli koç bulduğumuz gibi; bir 5 tane daha buluruz. Koç kolay bulunabilen birşey; iş yönetimin biraz kafayı toplayıp kararını vermesinde
coach tabii ki bulunur ama önemli olan coachun hem iyi bir coach hemde iyi bir gs lı olması gerekir bu benim düşüncem tabii ki gs kulübüne yakışacak niteliklerde olmalıdır

Can Akan' Alıntı:
[quote="Semih Ural":3cofqcyq]Ekrem Memnun gelsin nasıl olsa Efes Ergin Atamanla anlaştı. Ekrem Hoca da hem içimizden birisi. Şu anda en uygun seçenek O dur gözümde.
mümkün değil ama bobby knight gelsin sahada uçan sandalyeler görelim
ya da phil gershon gelsin erman hocayı getiremeyen yönetimden çok şey istiyoruz galiba
ya da hakan aydınol babasının çiftliğinde gibi yönetsin kulübü
ne olursa olsun bu saatten sonra ülkerle devam etmeyelim ülkere güle güle diyelim gerekirse çıkar
ben coachluk yaparım şu ülkerden kurtulalım yeter[/quote:3cofqcyq]
Pini Gershon şuanda Bulgaristan Milli takımı'nın başında yanlış hatırlamıyorsam. Onu getirmek çok zor... Çok değerli bir hoca. Ama gelmesi...

Ünsal Y.' Alıntı:

Ünsal bey(agabey);bır sakıncası yoksa bu ısımlerı ogrenebılırmıyız?

Bu saydığınız isimlerden ikisini Erman Kunter'e tercih ederim tartışmasız.

Mithat Duran' Alıntı:
Bir kaç alternatif Tolga öngören,Ömer Petorak,Okan çevik isimleri düşünülüyorsa bu senede bizden bir şey olmaz bize vizyonu olan bir hoca lazım

Can saydığın isimlerden 1i dışında diğerleri Galatasaraylı değil. Bir tek İziç i bilmiyorum.
Çok fazla pembe hayaller çizdiriliyor bu forumda .

Bulunmaz Hint kumaşı değil şu ana kadar konuşulan bütün isimler. Saçma sapan muhabbetler dönüyor iyice.

Herşeyiyle tek isim var şu platformda isminin geçmesini istediğim ama bu gereksiz ortama girmemesi en mantıklısı.

Murat İnal' Alıntı:
Bu saydığınız isimlerden ikisini Erman Kunter'e tercih ederim tartışmasız.

[quote="Mithat Duran":2vgidey3]Bir kaç alternatif Tolga öngören,Ömer Petorak,Okan çevik isimleri düşünülüyorsa bu senede bizden bir şey olmaz bize vizyonu olan bir hoca lazım

Can saydığın isimlerden 1i dışında diğerleri Galatasaraylı değil. Bir tek İziç i bilmiyorum.
Çok fazla pembe hayaller çizdiriliyor bu forumda .

Bulunmaz Hint kumaşı değil şu ana kadar konuşulan bütün isimler. Saçma sapan muhabbetler dönüyor iyice.

Herşeyiyle tek isim var şu platformda isminin geçmesini istediğim ama bu gereksiz ortama girmemesi en mantıklısı.[/quote:2vgidey3]

Dur tahmin edeyim oda Orhun ENE'dir herhalde kimse kimseye pembe tablo çizmiyor ama durum dünden itibaren içinden çıkılmaz bir hal almaya doğru gidiyor. Şimdi erman hocanın antlaştığı oyuncularda yok bütün hazırlıklar boşa gitti sen burda nasıl bir pembe tablo gördün anlamadım

Simdi sorucagım mithat abi özellikle sana cünkü yönetime yakınlıgın nedeni ile sen cevaplarsın vede zihni abi sanırım cevaplar sorucaklarımı

1.Murat hocaya hala resmi siteden yollarımız ayrılmıstır tessekürler yazsızı okumadım !!!

2.Erman hoca kesin geldi hatta imzalar atıldı dendi 24 saat gectigi halde resmi sitede ne dogrulama nede yalanlama haberi yazılmadı!!!

3.Erman Hoca gelmeden gitti diye yazılar cıktı resmi sitede yine dogrulama yada yalanlama haberi cıkmadı!!!

4.Telekomla birlesiyoruz diye cümle alem yazı yazdı resmi sitede dogru yada yalan diye bir yazı göremedim!!!

5.TT ceo su geldi onlar istedi bizde nezaket icabı konustuk dedi bunada ne dogrulama nede yalanlama gelmedi!!!

resmi siteden ucan kus haber yapsa o sitede acıklama yapılır hatta yapılan postere kınama yazısı bile yazılmısken bu kadar mevzuların olayların döndügü bir subenın tek satır yazısı yazılmamıs simdi benim aklıma gelenleri söleyim

Ya ülkerden hala kurutulma cabası var belki murat hoca pazartesi cıkıcak biz zaten 2 ay öncesinden anlasmıstık dicek galatasarayla devam edicek belkı erman hocaya sabır ülker gıdıyo senleyiz dediler yada ülker biz nedersek o diyip yönetimi eziyo. Sen daha iyi biliyosundur bunların cevaplarını öle düsnüyorum bunların cevaplarını verirsen sevinirim !!!!

Volkan Ozger' Alıntı:
Simdi sorucagım mithat özellikle sana cünkü yönetime yakınlıgın nedeni ile sen cevaplarsın vede zihni abi sanırım cevaplar sorucaklarımı

1.Murat hocaya hala resmi siteden yollarımız ayrılmıstır tessekürler yazsızı okumadım !!!

2.Erman hoca kesin geldi hatta imzalar atıldı dendi 24 saat gectigi halde resmi sitede ne dogrulama nede yalanlama haberi yazılmadı!!!

3.Erman Hoca gelmeden gitti diye yazılar cıktı resmi sitede yine dogrulama yada yalanlama haberi cıkmadı!!!

4.Telekomla birlesiyoruz diye cümle alem yazı yazdı resmi sitede dogru yada yalan diye bir yazı göremedim!!!

5.TT ceo su geldi onlar istedi bizde nezaket icabı konustuk dedi bunada ne dogrulama nede yalanlama gelmedi!!!

resmi siteden ucan kus haber yapsa o sitede acıklama yapılır hatta yapılan postere kınama yazısı bile yazılmısken bu kadar mevzuların olayların döndügü bir subenın tek satır yazısı yazılmamıs simdi benim aklıma gelenleri söleyim

Ya ülkerden hala kurutulma cabası var belki murat hoca pazartesi cıkıcak biz zaten 2 ay öncesinden anlasmıstık dicek galatasarayla devam edicek belkı erman hocaya sabır ülker gıdıyo senleyiz dediler yada ülker biz nedersek o diyip yönetimi eziyo. Sen daha iyi biliyosundur bunların cevaplarını öle düsnüyorum bunların cevaplarını verirsen sevinirim !!!!

Şimdi Volkan'cım ben yanıtlayayim

1_ Murat özyerin sözleşmesi 1 haziranda bitti vede kendisiyle çalışılmayacağı söylendi.Yalnız yiğit şardan tarıfından kendisine bekle dendiğini biliyorum.

2-Erman hocayla ön protokol yapıldı antlaşıldı. İşte ne olduysa hocaya müdaheleler başladı ve erman hoca bu şartlar altında başarının gelmiyeceğini düşünerek imzalamadı.

3-evet ön protokol yapıldı ve ana sözleşmeden önce yaşanan gereksiz müdaheleler yüzünden imzalanmadı

4-Bu tamamen sitenin ve yönetimin basketbolu ne kadar düşündüğünün ispatıdır.Onlara göre basketbol sırtlarındaki kambur

5-Yöneticilik çok farklı bir olgudur.her başarılı insan ii bir yönetici olamaz bu çok farklı meziyetler ister şimdi Türkiyenin en büyük kulübünde yönetici iseniz kulübün marka değerini düşürecek hareketler yapmıcaksınız bu tamamen yönetici hatasıdır.Siz bu acemiliği yaparsanız karşınızdaki ceo yani yöneticiliğin zirvesindeki bir kurt bu hatayı affetmez kendi marka değerini sizin üstünüze taşır.

Bu zihniyet ülkerden kurtulamaz çünkü malesef ipler onların elinde değil.

valla oldum sunu anladım bu yönetim baskete halk deyimi kulanarak söleyim biraz argodur belkı ama patates yaptı allah sonumuzu hayırlı kılsın

Arkadaşlar 2.başkan mehmet helvacı önümüzdeki sezon basketbol da iyi kadro ve projelerle beko basketbol liginde iyi yerlerde olucagız diyor inanalımmı_?

Okan BAKIR' Alıntı:
Arkadaşlar 2.başkan mehmet helvacı önümüzdeki sezon basketbol da iyi kadro ve projelerle beko basketbol liginde iyi yerlerde olucagız diyor inanalımmı_?

İyi yerlerde demek ne demek :? Şampiyon olacaz dese inanda iyi yerlerde demek ne demek anlamadım :? Uçu açık nereye çekersen çek.

Mithat Abi kendi adıma zor bir soru soracam umarım buradakiler kusuruma bakmazlar.

Hakan Aydınol Allah mıdır da kimse ona dur demiyor sen sus diyemiyor ? Nedir bu adam ?

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":2bl1rt50]Arkadaşlar 2.başkan mehmet helvacı önümüzdeki sezon basketbol da iyi kadro ve projelerle beko basketbol liginde iyi yerlerde olucagız diyor inanalımmı_?

İyi yerlerde demek ne demek :? Şampiyon olacaz dese inanda iyi yerlerde demek ne demek anlamadım :? Uçu açık nereye çekersen çek.[/quote:2bl1rt50]

valla ondan önce bir soru daha geldi ona da dedi ki galatasaray her branşta şampiyon luğa oynar dedi artık se anladın