Haluk Yıldırım

Re: Haluk Yıldırım Galatasaray'da

Murat Abi güzel özetlemiş tek cümlede. Bizimleolan maçlardaki agresif hareketleri gözü önüne geliyor insanın. Neyse diyelim.

Son maçlar değil kariyeri boyunca sorun olmuştur aramızda. Üzerinde ki forma farketmeden.

Yaşını, amacını, parasını geçtim. Ki bunlar bile büyük rezalet. Takımın abisi olarak geliyor büyük ihtimalle. Hüseyin, Cüneytten sonra bu mudur yani.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Murat İNAL":3w0yshmv]Yok artık ya. Nilaydan sonra erkeklerde de golü yedik. Hayırlı olsun.

Yanlış hatırlamıyorsam Haluk ile son maçlarda taraftarımız arasında pek hoş olaykar yaşanmamıştı. Konuyu bulup örneklendirmek istiyorum ama zor olacak sanırım.[/quote:3w0yshmv]

Serkan Er' Alıntı:
Bu transfere "hayırlı olsun" diyenler, FB'nin Kaya'yı hazmetmesi ile sakın dalga geçmesin.

Sadece "hayırlı olsun" dedim diye üstüme alıyorum bu dediğinizi. Hayırlı olsun demiş olmam benim bu transfere olumlu baktığım anlamına gelmiyor. Nasıl Hüseyini yaşlandı diye istemiyorsam kadroda, Haluk'u da istemezdim. Transfer gerçekleşmiş yapacak bir şey yok.

Benim de çok içime sinmedi ama elimizden gelen bu anlaşılan.FB'nin Kaya hamlesinden sonra Efes'in Sinan'ı bırakması zorlaşmıştı.Dudley'i de alma olasılıkları artı.

Muratcan'a tercih ederim Haluk'u geçen yıl BJk'ye katkısı istatistiki olarak da fazla idi genel olarak da daha fazla idi bence.

Oldukça yaşlı ama fiziki olarak fena durumda değil geçen sezon 35 maçın tamamında(Cüneyt ve Hüseyin daha genç oldukları halde saha sık sakatlık sorunu yaşıyor mesela) süre alıp ortalama 22 dakikanın üzernde sahada kalmış.

Yine de içime sinmedi doğrusu ya ama elden gelen de birşey yok.

Bende sasırdım bu transfere entresan geldi ama Haluk Yıldırım'ın gittiği her takımda başarılı olmasıda ayrı bir konu. Ama bence pekte ihtiyaç yoktu açıkcası.
Fakat aklıma da şu geliyor. Seneye 4-5 tane çok genç oyuncu kadroda olacak. Bunların başında duracak bir abiye de takımda ihtiyaç olarak düşünülmüş olabilir.

Bide kaya'ya ben söz söyledim ancak Fenerbahce ye söylemedim. Kaya nın o imzayı atmaması gerekiyordu normal şartlarda. Eğer diyorsanız ki Haluk'u da biz aldık ve aynı sorunlar yaşandı diye. Ozaman Haluk'un imza atmaması gerekiyordu. Galatasarayın ve Fenerbahcenın burada bir handikapı yok. Tamamen duygusal düşünen oyuncular hedefteki isimler.

Hala istatistikti, fizikti, yaşlıydı diye yorumlar yapanlar var.

Galatasaray taraftarına ANA AVRAT KÜFÜRLER ETMİŞ bir adamdan bahsediyoruz.

Daha neyin istatitiği, fiziği vs. ?

haluğa dee'li kadromuzda son yarı final serisinde son maçta telekom hücumda kaybederken owens kaptı yerde tam fastbreak hücumunda koştuğu an owens arka ayağına sarılıp düşürmüştü gözümün önünde..herkez görüpte hakem görmemişti tabi haluk beyde tavırlar tavan yapmıştı..

gözümde BARIŞ ÖZCAN NEYSE, HALUK YILDIRIM ODUR.

HÜSEYİN, ABİ OLACAK YAŞTA DEĞİL HERHALDE.

Serkan Er' Alıntı:

Gsbasket dışarı, Zafer,Nilay,Haluk,Ali içeri . . .

sırf transfer yaptık diye yapılmış bi hamle olarak görüyorum.kayanın enginin bekirin sinanın muratcanın peşinden koşarken takıma katılan ismi görünce hayal kırıklığına uğradım açıkçası. bora sancarı da alalım oldu olacak

Serkan Er' Alıntı:

Burada önemli olan, taraftarlara mi taraftara mi küfür etti. Taraftara küfür ettiyse sorun yok.

x2_1b81daf

Çok genç , klubümüze uzun yıllar katkı sağlayacak Evren Büker'in gidişini aratmıyacak muhteşem bir kısa forvet aldık!Klubümüze hayırlı ol[ma]sun!

Göreceksiniz haluk başarılı olacak genc oyuncularımızda haluk abilerinde tecrübesi ile birşey öğrenirseler bir iki oyuncu altyapıdan çıkacaktır. :p

Bu bir abi transferidir...

Takımı toplayacak onlara yardımcı olacak piyasa da ender bulunan bir ismi getirdik.

Hatta daha da ötesi ileriki yıllarda menajerimiz de hazır diyebiliriz...

Kalkıpta şimdi alacağı süreleri konuşacak halimiz yok takımın misyonu ortada gençleştirme ve bu sadece genç oyuncular ile olmayacağı açık abiler de gerekli...

Hayırlı olsun...

Ali Demirci' Alıntı:
Bu bir abi transferidir...

Takımı toplayacak onlara yardımcı olacak piyasa da ender bulunan bir ismi getirdik.

Hatta daha da ötesi ileriki yıllarda menajerimiz de hazır diyebiliriz...

Kalkıpta şimdi alacağı süreleri konuşacak halimiz yok takımın misyonu ortada gençleştirme ve bu sadece genç oyuncular ile olmayacağı açık abiler de gerekli...

Hayırlı olsun...

Koyu işaretlediğim yeri inanarak mı söylüyorsunuz?

Lütfen şaka yapıyorum deyin.