Haluk Yıldırım

Re: Haluk Yıldırım Galatasaray'da

Az bile ironi yaptılar Kerem Bey...Anasına bacısına küfür edenleri Fenerbahçe'liler bağrına basar da biz basamayız.Sırf bu transfer yüzünden o derece olumlu baktığım şu takımdan bir anda soğudum.Amaç basketbol kalitesi ve ekonomi ise al Erkan Veyseloğlu'nu;ha eğer amaç takıma abilik yapmaksa al Hüseyin Beşok'u.Haluk Yıldırım Galatasaray'ı şampiyon da yapsa lanet olsun öyle şampiyonluğa.

Takıma abi arıyorlarsa Hüseyin Beşok orda!
Galatasaray taraftarına küfür etmiş bir adam bizim takımımıza abilik filan yapamaz,yaparsada o takım bizim takımımız olmaz...

ya çok abartmıyormusunuz allah için sanki kulubu satın aldı Haluk adam oynıyacak para kazanacak yapmayın allahınızı seversenız tutupta kendı potasına basket atacak halı yok. Hersene olan seyler kufur ettıde biz ne yaptık acaba sankı cıcekmı attık haluk'a ayrıca mac içinde herkes birbirine herseyi yapıyor hiç mi spor yapmadınız. Artık bu konuları konuşmaktan bıktık ya.

Necati BAŞARAN' Alıntı:
Az bile ironi yaptılar Kerem Bey...Anasına bacısına küfür edenleri Fenerbahçe'liler bağrına basar da biz basamayız.Sırf bu transfer yüzünden o derece olumlu baktığım şu takımdan bir anda soğudum.Amaç basketbol kalitesi ve ekonomi ise al Erkan Veyseloğlu'nu;ha eğer amaç takıma abilik yapmaksa al Hüseyin Beşok'u.Haluk Yıldırım Galatasaray'ı şampiyon da yapsa lanet olsun öyle şampiyonluğa.

Ben de karşıyım bu transfere ve başka bir sitede Mirsad'ı da alalım dedim ama defalarca yazınca işin birşeyi çıkıyor ya neyse :)

Şimdi Kemal Tunçeri'den girip, Efe Aydan'a kadar gidecek bu olay ondan yani ;)

Cem Diken' Alıntı:
ya çok abartmıyormusunuz allah için sanki kulubu satın aldı Haluk adam oynıyacak para kazanacak yapmayın allahınızı seversenız tutupta kendı potasına basket atacak halı yok. Hersene olan seyler kufur ettıde biz ne yaptık acaba sankı cıcekmı attık haluk'a ayrıca mac içinde herkes birbirine herseyi yapıyor hiç mi spor yapmadınız. Artık bu konuları konuşmaktan bıktık ya.
Doğru söze ne hacet...

Efes'in başındayken bir iki kere görmüştüm. Oktay Mahmuti'nin şutu fena değil. Acaba diyorum yerli rotasyonu için kendisini düşünebilir miyiz? Yaşlı da sayılmaz. Haluk'la aralarında 4 yaş var.

3 numaraya Erkan veya Serhat Çetin'i rahatlıkla alabilirdik diye düşünüyorum. Hüseyin de rahatlıkla takımın abisi yapılırdı. Kritik anlarda o kadife bileğiyle çok da maç kazandırırdı.

Ama ben kimim ki, Oktay Mahmuti'nin vardır bir bildiği.

Biraz sakin olmakta fayda var.
Spor hayatında kanseri de yenmiş, önemli takımlarda oynamış, her takıma ciddi katkı sağlamış bir oyuncunun muhtemelen son takımı olacağız.

Oyunculuğuyla ilgili söyleyebileceğim iyi bir sistem oyuncusu olduğudur. Soğukkanlı ve görevini istikrarlı olarak yerine getiren bir oyuncu Haluk.

Küfür konusuna gelince ben uzak kalmışım galiba. Ne zaman etti, niye etti bi irdelemek lazım.

Haluk emekli oldu sanıyordum. Başlığı okuyunca da menajer falan olarak gelmiştir heralde dedim. Bu transferi beğenmedim.

bu transfer misal Jasaitis takımda kaldı haberinden sonra yapılsaydı bu kadar tepki gelmezdi çünkü şu an bizim fülker ile başa çıkmamız için 2-3 winner adama ihtiyacımız var haluk melih benchi ısıtırlar taylorda yedek yabancı olur anca

Kendisini şahsen tanıma şansım oldu,Haluk Yıldırım düzgün bir adam iyi bir profesyoneldir.Her giydiği formanın hakkını vermiştir.Bizde de elinden geleni yapacaktır.Hamasi konuşmalar,saçma geyiklere döndü.Olayın spor olduğu gerçeğinden uzaklaşıp,kutsal bir mana yüklemenin çok mantıklı olmadığını düşünüyorum.Abartmayalım derim..Haluk küfretmişse eminim bizim taraftarımız da karşılığını vermiştir.Olayın Galatasaray'ın manevi şahsiyetiyle alakası yoktur.Anlık bir tepkidir.
Haa kötü transfer denebilir,herkesin kendi görüşüdür.Bütçe çerçevesinde uygun bir rotasyon kurulmaya çalışılıyor.Gönül Cenk,Sinan,Simas,Ömer,Furkan gelsin ister..Belli ki koç istemiş alınmış..
Her daim tribünde ana bacı söven bir toplumun parçası olarak adrenalinin yükseldiği bir spor müsabakası sonunda çıkan çirkin birkaç sözü kan davası haline getirmenin bir faydası yok.Hele ki bu saatten sonra..
Bu arada oğlu Galatasaraylıdır..Ama önemli olan adam gibi adamdır.Hepimiz istemediğimiz sözler söylüyoruz.Haluk ne Mirsad ne de Rasim gibi antipatik bir adam değil sapla samanı karıştırmayalım.
Genç oyuncularla iyi bir harman olacaktır.
Peşin hükümlü olmak Galatasarayımıza zarar verir.
Bekleyelim görelim..

Haluk Yıldırım yerine keşke Harun Erdenay ile anlaşılsaydı o da 42 ve adam hala cok büyük bir 3 lük tehditi deyip kücük bir espiri yapıp :p

Herşeye rağman hocanın vardır bi bildiği deyip,camia'ya hayırlı olsun.

Haluk Yıldırım'ın kişiliğini çok beğenirim fakat oyun anlamında düşündüğümüzde geleceğe yönelik bir kadro kurmamız gerektiğini düşünüyorum. Baktığımız zaman zamanımız daralıyor diye geçen gün transfer konusuna da yazmıştım. Piyasada iyi yerli oyuncu kalmadı. O yüzden bu transferi normal karşılıyorum. Takımımıza hayırlı uğurlu olsun...

Açıkçası, ben de antipati duyarım kendisine karşı (bizim maçlarda da hep gereksiz bir gerginlik görmüşümdür) ve gelmesini istemezdim, zaten yazdım da; ama yaş üstünden eleştirmek pek de doğru değil bana göre. Mevcut bütçeyle ve markette kalan oyunculardan yapıalbilecek bir transfer olmuş oldu.

İşin transfer yönünü bırakıp sadece kendi egolarını tatmin için sallayanların basketbol bilgilerinden şüphe ederim!

Bu transfer üzerine antipatik isimleri öne süren ve kıyaslama yapanların basketbol değil futbol taraftarları oldukları âşikar.

Spor müsabakalarında ağzından argo sözler çıkmayan kaç sporcu vardır? Olayları çarpıtmanın anlamı yok.

Öyle veya böyle bu transferi kabullenmek zorundayız.

İnanın sırp balon Guroviç'ten daha fazla katkı yapacağı kesin...

Ali Demirci' Alıntı:
İşin transfer yönünü bırakıp sadece kendi egolarını tatmin için sallayanların basketbol bilgilerinden şüphe ederim!

Ya allah aşkına basketbol konuşalım tamam da 38 yaşına girmiş bir oyuncudan neyin katkısını bekliyorsun ? Takıma abilik yapacak birini arıyorsan bunun için Menejerlik sistemi var onu kullanırsın.

Ancak Tufan'ı bırakıp, Haluk Yıldırım'ı almak düşüncelerimize ve benim peşinden koştuğum inandığım değerlere ve beklentilere ihanet oldu.

Bahsettiğim beklenti arma aşkı vs değil, 3 yıl sonra şampiyon olacak kadronun temellerinin atılacağı yıl olarak görüyordum.

Ali Abi,

Olay o küfür üstüne yoğunlaştı sanki; ama antipati duyanların çoğunu sebebi Haluk Yıldırım'ın bizim maçlardaki gereksiz gergin tavrı. Benimki de öyle. Şu da var,bir oyuncunun Zafer Kalaycıoğlu seviyesine ulaşması çok çok zor ve asla geçen yılki gibi bir sıkıntı yaşatacak bir trafsner olduğunu düşünmüyorum, katkı da verecektir; ama kişisel olarak transferini istemezdim diyorum. Bazı ayrımları yapalım mesajları atarken bence, herkes olumlu düşünmek zorunda olmamalı.

Şu da var, oyunculuğunu yaşını da beğenmeyen olabilir, biraz daha sakin olsak iyi olacak.

Bu taraftarın değil 3 yıl 3 ay bekleyecek sabrı yok 86 87 90 şampiyonluklarını hatırlıyorum çok özel ve mutlu günlerdi artık bu yönetim bize şampiyonluk yaşatmalıdır. Bu da üst seviye oyuncularla olur. Geçen sene bir temel atılmıştı aslında ama evren jasa gibi adamları kaybeder engin kaya gibi adamları alamazsan her sene başladıgın yere geri dönersin mesele Haluk meselesi değildir bundan sonra ne yapılcaktır odur. Onun ışıgı görse bu taraftar Haluk burda tartışılmaz bile ...