Hanzevast Capitals: 60 - Galatasaray: 93

Re: Hanzevast Capitals - Galatasaray (13 Kasım Salı saat: 20.30)

atmosfer super,

yaklasik 300 kisi var bizden!!! ( istanbul degil hollanda ) , ayrica ULEB sitesi istatistikleri gececekmis canli olarak

berkan kardeşim.Maç skorlarına yorum yapıldığı zaman çok karışıyor ortalık.Yani izlemediğin bir maça ancak anlık tepkiler yazarsın.Pek anlamı olmuyor bunlarında.

murat abi yine de insanların yorumları da olmadan olmuor bu maçlığına yapılsın çünkü uleb maçı ve tv vermiyor

uleb geçiyor ama istatislik geçmiyor sadece skor

Re:

Oğuzhan Parlak' Alıntı:
Hergangi bir Hollanda kanali yayinliyormu maci?

bir kez daha yazim...HANZEVAST yonetimi bana bire bir anlatti

butun haklar eurosportun...ancak eurosport sadece 1 mac canli verdigi icin, diger maclari kim isterse cok ucuz bir tarige ye alabilir...ancak bizim maca su ana kadar kimse ilgi gostermemis....maclarimiza sadece 50 kisi gelirse olacagi bu

CANLI YAYIN....

müjdemi isterim........ http://www.ulebcup.com resmi sitesinde her maç, tıpkı TBL'deki gibi canlı - istatistiki yayın yapıyor.... yapmanız gereken, ekranın ortasındaki nal gibi "Follow LIVE Scores" yazısını tıklamak....

açılan pencerede de istediğiniz maçın skoruna tıklıyosunuz.... yeni açılan pencerede istediğiniz her bilgi canlı canlı çıkıyor!

gerçi anlatım dili TBL gibi janjanlı değil ama, gene de asistten bloğa kadar her şey var....

ayrıca maç penceresiyle fazla oynamanızı tavsiye etmem, çünkü bilgiler biraz geç güncelleniyor! ama geç de olsa geliyor :)

haydi hepimize başarılar!

başarılar aslanlar futboldan sonra basketbolda da tarih yazacağız

hayır buradaki canlı yayın acaba resmi sitenin yazdığı gib 21de mi maç ama ulebin sitede 20:30 yazıo

Re: Re:

Halil Kemence' Alıntı:
ancak bizim maca su ana kadar kimse ilgi gostermemis....maclarimiza sadece 50 kisi gelirse olacagi bu

Çok önemli bi nokta, şimdiye kadar oynadığımız maçlarda salon dolu olsaydı bu maçı kesin bir türk kanalı alırdı.

Re: Hanzevast Capitals - Galatasaray (13 Kasım Salı saat: 20.30)

abi bizim yazdigimiz gelmiyor mu yahuu

saniye saniye yazicam skoru , mac TR saati ile 21.oo de baslicak

ayrica biriniz beni eklesin az sonra ilk resimler gelecek buraya koyun

thefan70@hotmail.com

Halil abi keşke adresini yazmasaydın şimdi millet kafanı şişirir kaç kaç kim oynuyor diye ama yazmış bulundun :)