Haydi pankart çalışmaları yapalım, yeni besteler yazalım

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mahir Şanlı":3vsr2ply]2-3 haftadır hazırlık yapıyoruz. İnşallah 8 Ocak ta hepinize bu çalışmaların ürünü olan güzellikleri sergiliycez. Dee ye torpilli oldu çalışmalar.

O gün napın yapın Kanal 24 ten maçı takip edin. uA Avrupa yine işbaşında olacak ;)
Mahir selam!
Kanal 24 maçı vermeyecek eğer orada yayınlayacak bir kanal olursa bize bildirebilirmisiniz???
Birde siteye canlı skor yayını yapabilirmisiniz????[/quote:3vsr2ply]

Eyup normalde ailecek gidecektim maca canli yayin oldugu icin. Ama eger canli yayin yoksa bizimkiler evde kalir ben tel le ona canli anlatirim oda size ulastirir ;) demokraside care tukenmez.

Bide su smac basan aslan logosunu nasil orjinal bi sekilde elde ederim. Resmi cizen arkadasa net bise goturmem lazimki iyi is cikarsin';)

selamlar...

Mahir Şanlı' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":jvo199v4][quote="Mahir Şanlı":jvo199v4]2-3 haftadır hazırlık yapıyoruz. İnşallah 8 Ocak ta hepinize bu çalışmaların ürünü olan güzellikleri sergiliycez. Dee ye torpilli oldu çalışmalar.

O gün napın yapın Kanal 24 ten maçı takip edin. uA Avrupa yine işbaşında olacak ;)
Mahir selam!
Kanal 24 maçı vermeyecek eğer orada yayınlayacak bir kanal olursa bize bildirebilirmisiniz???
Birde siteye canlı skor yayını yapabilirmisiniz????[/quote:jvo199v4]

Eyup normalde ailecek gidecektim maca canli yayin oldugu icin. Ama eger canli yayin yoksa bizimkiler evde kalir ben tel le ona canli anlatirim oda size ulastirir ;) demokraside care tukenmez.

Bide su smac basan aslan logosunu nasil orjinal bi sekilde elde ederim. Resmi cizen arkadasa net bise goturmem lazimki iyi is cikarsin';)

selamlar...[/quote:jvo199v4]Mahir dostum sen o zaman önder çiçekoğlu'na özel mesaj at o sana yardımcı olur!!!

Mahir Şanlı' Alıntı:
2-3 haftadır hazırlık yapıyoruz. İnşallah 8 Ocak ta hepinize bu çalışmaların ürünü olan güzellikleri sergiliycez. Dee ye torpilli oldu çalışmalar.

Tek uA-Avrupa'mi yoksa EuroAslan ile beraber birseyler yapmak için irtibata geçilmedimi? :roll:

Bu arada EuroAslan 26m x 10m dev bayrak ve 24 metre karelik koreografi calismalarini tamamladi Charleroi basket maçi için :)

Fatih Yayla' Alıntı:
[quote="Mahir Şanlı":2tz1izqe]2-3 haftadır hazırlık yapıyoruz. İnşallah 8 Ocak ta hepinize bu çalışmaların ürünü olan güzellikleri sergiliycez. Dee ye torpilli oldu çalışmalar.

Tek uA-Avrupa'mi yoksa EuroAslan ile beraber birseyler yapmak için irtibata geçilmedimi? :roll:

Bu arada EuroAslan 26m x 10m dev bayrak ve 24 metre karelik koreografi calismalarini tamamladi Charleroi basket maçi için :)[/quote:2tz1izqe]
Biz bunları yapsak heralde salondan içeri sokturmazlar ne deplasmanda ne de evimizde...

Fatih Yayla' Alıntı:
[quote="Mahir Şanlı":3pnny88c]2-3 haftadır hazırlık yapıyoruz. İnşallah 8 Ocak ta hepinize bu çalışmaların ürünü olan güzellikleri sergiliycez. Dee ye torpilli oldu çalışmalar.

Bu arada EuroAslan 26m x 10m dev bayrak ve 24 metre karelik koreografi calismalarini tamamladi Charleroi basket maçi için :)[/quote:3pnny88c]

Fatih olayı siz biz muhabbetine dönüştürme. Tabiiki irtibat halinde oluyoruz sizinle. Ki salonda ayrı gayrı siz mbiz muhabbetleri çıkmasın die. Ama bu benim uA-Avrupa nın bir üyesi olduğum gerçeğini değiştirmez. Ordaki sözün anlamıda budur. Salona sadece uA-Avrupa değil tüm Galatasaray lılar gelicek ;)

Hani illa komplex yapıyosanda sözü "Galatasaray lılar yine işbaşında olacak" diye değişrtireyim mutlu ol. Ayrıca konuştuğumuz arkadaştan böyle bir koreografi durumu bana iletilmedi. Bayraktan haberdarım.

Dediğim gibi aşın bu gereksiz ikilikleri. Sarı ve Kırmızı buluşturuyosa bizi gerisi tefferuAttır ok.

8 Ocak ta salonda görüşmek dileğiyle selamlar...

Mahir Şanlı' Alıntı:
[quote="Fatih Yayla":gwc9b8h7][quote="Mahir Şanlı":gwc9b8h7]2-3 haftadır hazırlık yapıyoruz. İnşallah 8 Ocak ta hepinize bu çalışmaların ürünü olan güzellikleri sergiliycez. Dee ye torpilli oldu çalışmalar.

Bu arada EuroAslan 26m x 10m dev bayrak ve 24 metre karelik koreografi calismalarini tamamladi Charleroi basket maçi için :)[/quote:gwc9b8h7]

Fatih olayı siz biz muhabbetine dönüştürme. Tabiiki irtibat halinde oluyoruz sizinle. Ki salonda ayrı gayrı siz mbiz muhabbetleri çıkmasın die. Ama bu benim uA-Avrupa nın bir üyesi olduğum gerçeğini değiştirmez. Ordaki sözün anlamıda budur. Salona sadece uA-Avrupa değil tüm Galatasaray lılar gelicek ;)

Hani illa komplex yapıyosanda sözü "Galatasaray lılar yine işbaşında olacak" diye değişrtireyim mutlu ol. Ayrıca konuştuğumuz arkadaştan böyle bir koreografi durumu bana iletilmedi. Bayraktan haberdarım.

Dediğim gibi aşın bu gereksiz ikilikleri. Sarı ve Kırmızı buluşturuyosa bizi gerisi tefferuAttır ok.

8 Ocak ta salonda görüşmek dileğiyle selamlar...[/quote:gwc9b8h7]
Kompleks falan yok Mahir kardes, sadece o gün orada hep beraber birseyler yapmaya calisacagiz demeye calistim. Bahsettigim koreografiyi kimse bilmiyor nasil oldugunu, sadece 3-4 kisi, maç gunu surpriz olacak ;)