Haydi pankart çalışmaları yapalım, yeni besteler yazalım

Re: Re:

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Emirhan Şatır":09f8b]Burak abi hani beste yazıcaktın geçen hafta sonu bişeler bulucam dedin hala ortada bişe yok
Emirhan iyi güzel söylüyorsun kardeşim de yazılılar falan başladı başımızı dersten kaldıramıyoruz ki :D , boş vaktim olsa hemen basket oynamaya gideceğim... Neyse iyi hatırlattın bizde yazarız birşeyler 8)[/quote:09f8b]Senden iyi şeyler çıkacağını sanıyorum burak abi yoksa banane bestelerden :D

Cimbom'um çileyi geçmişe atsın
17 senelik kupa hasretini müzeye katsın
Zaman dursun mekan dursun tarih bizi yazsın
ultrAslan seneye de kombine alsın !!!!!!!!!

Saygılar...

Düzenlemeler yapılabilir... Değerlendirirseniz sevinirim :roll: !!

üzerinde basketçilerimizin fotoğraflarının ve forma numaralarının bulunduğu italyan stili sopalı pankartlar yaparsak her maç kullanabiliriz ve güzel olur.ayhan şahenk te pankartları bırakabileceğimiz bir depo yokmudur acaba ?ayrıca o minibüs takımımıza yakışmıyor güzel bir otobüse kavuşması lazım takımımızın yönetime iletilmesi gereken konulardan birinin de bu olduğunu düşünüyorum.

Soyunma odasına giden koridorlara böyle bişey yapılsa daha iyi olur ama daçka nın buna izin vericeğini sanmam.Ancak Volkan beyi tebrik ediyorum çok güzel düşünmüş uygulanması lazım.

Re:

Arda Öztürk' Alıntı:
sopalı pankart işi güzel ama emniyetin izin vereceğini sanmıyorum.

elektrik kablolarlarının geçtiği ufak borular var plastik ufak bayraklarda görmüşsünüzdür onlar olabiir sonuçta plastik pankartlar için forumda pamuk eller cebe operasyonu yapılabilir birilerinin önderliğinde.

volkan abi ben maçlara gelemiyorum ama katkıda bulunurum nerede oturuyorsun birgün gideriz senle hazırlarız dee bown'nunkini masrafları bölüşürüz herşey CİMBOM için

Re:

Burak Ceyhan' Alıntı:

Saygılar...

ultrAslan böyle bir şarkıyı söylemez :D

Re:

Burak Ceyhan' Alıntı:

Saygılar...

Burak çok güzelde,melodisi nasıl bunun çözemedim :p
Sözler güzel :)

Örneğin ;

Cimbom'um çileyi geçmişe atsın ( a blok)
17 senelik kupayı , müzeye katsın (b blok)
Zaman dursun ( a blok) mekan dursun (b blok) tarih bizi yazsın ( herkez )
ultrAslan seneye de kombine alsın(herkez)

hani biz bu sene baskette tarih yazalım'ı söylüyoruz ya onun gibi işte melodi... Gittikçe artırarak ritmi!

Bu sene baskkette şampiyon olalım!
söz verin, söz verin!!
Hiç bir takıma kupa bırakmayalım!
söz verin ,söz verin!!
Ölümüne bizler şampiyon olalım!
söz verin, söz verin

biz arkadaşlarla.. uA-Karagümrük pankartı yapmayı düşünüoruz.. salona sokmamızda sorun olabilir mi emniyet açısından ?????

2-3 haftadır hazırlık yapıyoruz. İnşallah 8 Ocak ta hepinize bu çalışmaların ürünü olan güzellikleri sergiliycez. Dee ye torpilli oldu çalışmalar.

O gün napın yapın Kanal 24 ten maçı takip edin. uA Avrupa yine işbaşında olacak ;)

Mahir Şanlı' Alıntı:
2-3 haftadır hazırlık yapıyoruz. İnşallah 8 Ocak ta hepinize bu çalışmaların ürünü olan güzellikleri sergiliycez. Dee ye torpilli oldu çalışmalar.

O gün napın yapın Kanal 24 ten maçı takip edin. uA Avrupa yine işbaşında olacak ;)
Mahir selam!
Kanal 24 maçı vermeyecek eğer orada yayınlayacak bir kanal olursa bize bildirebilirmisiniz???
Birde siteye canlı skor yayını yapabilirmisiniz????

eyüp abi deplasmandaki girona maçını bantta kanal 24 verdi.maç sonunda yorumcu yiğiter uluğ fransadaki maç için canlı yayın yapacağız veya yapmak için çok uğraşacağız diye bir söylemde bulundu beklemekte yarar var.

Arda Öztürk' Alıntı:
eyüp abi deplasmandaki girona maçını bantta kanal 24 verdi.maç sonunda yorumcu yiğiter uluğ fransadaki maç için canlı yayın yapacağız veya yapmak için çok uğraşacağız diye bir söylemde bulundu beklemekte yarar var.
Ne güzel bir haber acaip mutlu oldum!

Arda Öztürk' Alıntı:

Fransa'da hangi maç var ki :shock: