Hazırlık Maçları

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
rakibin kadrosuna baktım da şöyle bir. Pota altında 19 yaşındaki veledi saymazsak adam yerine konabilecek milling var. pau'dan hatırlayabiliriz. benchte yeri her zaman vardı. havlu veren oyuncular kategorisinde. vasat bir oyuncudur. boyu da fazla yok diye hatırlıyorum. 2,05-6 civarıu olmalı. aslında Forvet ama muhtemelen pivot olarak oynatmışlardır. başka da elle tutulur uzun oyuncusu yok gibi. pota altından gerçekten iyi sayı bulmuşuz ama rakibin pota altında oyuncu olmaması da buna etken olmuştur. buna rağmen nasıl kaybettiğimizi gerçekten merak ediyorum.

nihayetinde bunlar hazırlık maçı ama yine de takımın gidişatı konusunda az da olsa bir fikir verir. öyle bir takımdan 84 sayı yemek çok fazla. takımın daha sacaşçı olmaısını bekliyorum. Hücumda ise korktuğum gibi kısılardan skora destek çıkan olmuyor. ancak erdemin geçen maç ve Tufan'ın bu maçtaki performansları hoşuma gitti. Gerçekten alacağımız yabancı oyuncu, (sayı-ribaunt-asist)(20,5,2) ortalamalarla oynarsa heyecan verebiliriz. Ancak oyun kurucu coaching zaaflarımız beni düşündürüyor.

ben nedense Avery den fazla umutlu degilim. Mitchell'i arayacagiz gibi geliyor bana. onun disinda umdugum gibi Gaines en iyi transferimiz. hem sayi potansiyeli yüksek hem de pota altini karartan bir oyuncu. Greene de TBL'in yeni Jagla'si olabilir.

partizan maçı biraz daha kendimizi sınamamız açısından önemli bir maç en son utah'dan milt palacio ile anlaşmışlar başarılar

Re:

Fatih Hısım' Alıntı:
ben nedense Avery den fazla umutlu degilim. Mitchell'i arayacagiz gibi geliyor bana. onun disinda umdugum gibi Gaines en iyi transferimiz. hem sayi potansiyeli yüksek hem de pota altini karartan bir oyuncu. Greene de TBL'in yeni Jagla'si olabilir.

Mitchell'ı arayacağız !Mitchell'ın geçen yıl ligdeki çoğu guardlara ezildi hatta baskıya karşı top bile getiremedi.Bunun sebebi Mitchell'ın Avrupa Basketboluna ayak uyduramaması olabilir

Bana göre Gerald Fitch'i arayabiliriz.Ne olursa olsun Fitch,bize çok maç kazandırdı ayrıca savunmada da gayretliydi.Geçen sene Telekom'un yaşadığı sıkıntıyı yaşayacağız gibi görünüyor.Keskin şutörümüz yok
Greene yeni bir Jagla olabilir mi göreceğiz ama bence en iyi transferimiz Gaines gibi duruyor.

Kaybettiğimiz her maçtan sonra ah be Fitch diyeceğimizden eminim. Bu kadar geç kalınmadan sonra,eğer imkanı varsa ve Fitch de herhangi bir takımla anlaşmamışsa onu geri getirmek yapılcak en dogru işdir.

partizanın kadrosu

Dres Ime Pozicija Visina Ro?en
4 Milenko Tepi? bek 202 27.02.'87.
5 Luka Bogdanovi? krilo 204 11.02.'85.
7 Du?an Kecman bek 195 06.11.'77.
8 Boris Baki? plej / bek 193 23.05.'86.
10 Dejan Borovnjak krilni centar 208 01.04.'86.
11 Uro? Tripkovi? bek 197 11.09.'86.
12 Novica Veli?kovi? krilo/krilni centar 205 05.10.'86.
13 Kosta Perovi? centar 217 19.02.'85.
14 Nikola Pekovi? centar 210 03.01.'86.
15 Marko ?urkovi? krilni centar 205 24.02.'87.
18 Predrag Drobnjak centar 213 27.10.'75.
20 Petar Bo?i? bek 197 06.12.'78.
23 Vonteego Cummings bek 190 29.02.'76.

partizan şuanda kendi liginde 3.sırada 10/4 yapmış, birinci bizim uleb deki rakibimiz hemofarm 12/2, ikinci FMP 12/2. belki maç sonrası skoru yorumlarken işimize yarayabilir diye koydum. (skoru ne zaman öğreniriz tabi o da meçhul)

Yenilebiliriz hatta fark yeriz büyük ihtimal.Yemezsek fark şaşırırım ve mutlu olurum.

bence hem Tufan hem de Murat Kaya iyi sutörler. ayrica Greene ve Erdem de ceza sutlarini sokabilen isimler. o yönden sorun yasayacagimizi düsünmüyorum.

Fatih Erdem' Alıntı:
partizanın kadrosu

Dres Ime Pozicija Visina Ro?en
4 Milenko Tepi? bek 202 27.02.'87.
5 Luka Bogdanovi? krilo 204 11.02.'85.
7 Du?an Kecman bek 195 06.11.'77.
8 Boris Baki? plej / bek 193 23.05.'86.
10 Dejan Borovnjak krilni centar 208 01.04.'86.
11 Uro? Tripkovi? bek 197 11.09.'86.
12 Novica Veli?kovi? krilo/krilni centar 205 05.10.'86.
13 Kosta Perovi? centar 217 19.02.'85.
14 Nikola Pekovi? centar 210 03.01.'86.
15 Marko ?urkovi? krilni centar 205 24.02.'87.
18 Predrag Drobnjak centar 213 27.10.'75.
20 Petar Bo?i? bek 197 06.12.'78.
23 Vonteego Cummings bek 190 29.02.'76.

partizan şuanda kendi liginde 3.sırada 10/4 yapmış, birinci bizim uleb deki rakibimiz hemofarm 12/2, ikinci FMP 12/2. belki maç sonrası skoru yorumlarken işimize yarayabilir diye koydum. (skoru ne zaman öğreniriz tabi o da meçhul)

drobniak gironaya transfer oldu.
dusan kejman
milenko tepic
trpkovic hepsi üst düzey oyuncular
galibiyet beklemekten ziyadae takımın eksik yönleri görmesi ve üst düzey takımlara karşı alışmasından ötürü umarı güzel bir maç olur

Avery'e msn de konuştuklarım çok yükleniyor?

Niye bu kadar sabırsızız ki ...

avery iyi bi guard olabilir tecrübeli de olabilir ama bjkli dalmaudan kötü bi quard malesef...solomonla el amini saymıorum bile...

Re:

Oğuz Uzun' Alıntı:
avery iyi bi guard olabilir tecrübeli de olabilir ama bjkli dalmaudan kötü bi quard malesef...solomonla el amini saymıorum bile...
Bu kadar kesin yorum yapabildiğine göre Avery'i yakından tanıyorsun. Ben çok fazla maçını izlemediğim için pek bir bilgim yok. Anlatır mısın nasıl bir oyuncu olduğunu, diğer karşılaştırdığın diğer guardlardan eksiklerini? Şimdiden teşekkürler...