Helios Domzale: 75 - Galatasaray: 67

Helios Domzale: 75 - Galatasaray: 67

89746380ri1.jpg

Helios: Snow 14 sayı /4/, Jacobson 15 sayı (1/2) /3/, Petrovi? 12 sayı (4/4) /2/, Zagorac 11 sayı /1/, Mo?nik 11 sayı (11/12), ?erak 6 sayı (-/2), Zalokar 2 sayı, La?kevi? 2 sayı, Bajramli? 2 sayı (2/2), Kru?i?, Tratnik, Zagorc, ?krlec.

Galatasaray: ?i?i? 25 sayı (9/12), Milojevi? 14 sayı (2/2), Graves 8 sayı(1/2) /1/, Strickland 8 sayı (2/2), Beşok 5 sayı /1/, Erden 4 sayı(2/2), Gurovi? 2 sayı (2/2), Türetken 1 sayı (1/2), Kocaoğlu, Örge, Güney.

Periyotlar: (16:22, 10:14, 28:13, 21:18)

60860841fy9.jpg

97239207cz5.jpg

76382032it2.jpg

14345978yz6.jpg

90050352jq0.jpg

73424027hv7.jpg

95688075ye4.jpg

16922784gy4.jpg

36270579sz6.jpg

98825007kd5.jpg

37591470cy8.jpg

29330410lk4.jpg

93273664hk2.jpg

13023576uw1.jpg

Foto: Drago PETRO

Beni ilgilendirmez yani ilgilendirirde sonuc ve takım ilgilendirmiz (yanlıs anlasılmasın Galatasaray ın adı gectiği hersey beni ilgilendirir) . Sonucta hazırlık macının tek önemi takımı monte etmek . Gecen sene de böyleydik hazırlık maclarında ama sonra ne oldu , Uleb Final Four , ligde süpürüldük ama suanki kadro süpürülmeye acık değil . İstersek 3O sayı farkla yenilelim ama suan takımdan ümitliyim

İstersek 3O sayı farkla yenilelim ama suan takım iyi yolda

nasıl oluyo bu ? maçı izlemeden etmeden nası iyi yoldayız kanısına varılıyor..bütün takım oynadı diyemi ? e o zaman efes ve fülker çok kötü yolda..açıkla da öğrenelim bi neymiş ne diilmiş, bilelim bizde anlıyalım iyi yolda olduğumuzu..

Evet bende anlamadım 30 sayı 50 sayı farklada yenilse nasıl takım iyi yolda neye dayanarak söyledin anlamış değilim geçen seneyi baz aldıysan yanılabilirsin. Geçen seneden daha güçlü rakiplerimiz var bu sene

Takım mutlaka ki izleyebildiğimiz maçlarda farklı olacaktır. Benetton maçı olursa o, Triumph maçı ve kupa maçları. En sonunda da ULEB ve ilk haftaki Daçka maçı. O haftasonunda sezonla ilgili gerçekçi yorumlar yapabiliriz. Ne iyi diyelim, ne de kötü. Diyemeyiz de zaten.

Şu maçla ilgili tek merak ettiğim Gurovic'in neden 2 sayıda kaldığı.

Levent ÖKTENER' Alıntı:
İstersek 3O sayı farkla yenilelim ama suan takım iyi yolda

nasıl oluyo bu ? maçı izlemeden etmeden nası iyi yoldayız kanısına varılıyor..bütün takım oynadı diyemi ? e o zaman efes ve fülker çok kötü yolda..açıkla da öğrenelim bi neymiş ne diilmiş, bilelim bizde anlıyalım iyi yolda olduğumuzu..
Levent abi ve Alper selam

Anlamadınız siz ,iyi yoldayız derken takımdan cok ümitliyim demek istedim gecen seneyi bir hatırlayalım ve sabredelim . Sabrın sonu selamettir :)

Alper Gülgen' Alıntı:
Bence Geçen seneyi hiç hatırlamayalım. Geçen seneyi unutmak istiyorum :) Sonumuz geçen seneki gibi olmaz inşallah
Olmayacak!!!
Bakın ilk kez birseyin garantisini verdim :)

İnşallah olmaz :) Şu takımı bir canlı izlesek fikirlerimiz oluşacak ama izleyemiyoruz. Gurovic neden 2 sayıda kalmış anlamadım. :roll:

Gürovic belki ufak bir sakatlık gecirmemisdir , oynayacak durumda olsada Murat onu riske etmemistir . Yada kötü günündedir .

Zizic ve Milojevic'ten alınan skor katkısı oldukça iyi. Hatta bunlara, sayıdan çok asist beklenen Strickland'i da ekleyebiliriz. Diğer yerli oyuncularda çok kötü değil. Ancak Graves ve Gurovic çok çok az katkı vermiş, geçen maçlara nazaran. İkisinin toplam attığı sayı, 10.

Özellikle Gurovic'in bir sakatlık problemi yaşadığı açıkça görülüyor. Toplamda da 67 sayı üretmişiz. Gurovic ve Graves'in bu denli az katkı verdiği göz önüne alınırsa, onlar da ortalama performanslarını yakaladığında 70'leri 80'leri yakalayabiliriz. Lakin savunmadaki sıkıntıları halletmek çok önemli.

Öncelikle Ahmet Abi enfes fotoğraflar için teşekkürler. Harika olmuş maç topiğinin içinde.

Skor olarak düşük kalmışız, tabii rakibi tam bilmiyorum ama bu sefer savunmada biraz kıpırdanma var. Graves, Guroviç skor olarak beklenenden uzak kalmışlar. Ziziç ve Milojeviç ikilisini daha fazla oyunda tutmuş sanırım pota altında ve iyi işler yapmışlar gibi skor bakımından.

Ama yine tekrarlıyorum 1 numara pozisyonumuz bizim en zayıf yanımız bu Strickland ile olacak iş değil...

Helios geçen sene Slovenya finalinde Olimpia'ya 3-1 yenilmişti. Nispeten zayıf bir rakip de değil bu bağlamda. Güçlü de değil ama.

Bu aksam Khimki ile mac var yeri değil ama duyurayım

Ziziç bi kaç maçtır kendi standartını tutturmuş gözüküyor, Milo da zaten oynadıkça ne kadar yararlı bi oyucu olduğunu göstermeye başlamıştı, bunlar sevindirici ama Guroviç neden 2 sayıda kalmış ciddi manada merak ettim.