Hemofarm - Galatasaray | 77-84 (Aslanlarımız Tur Atladı)

Re: "ULEB Cup" Hemofarm - Galatasaray | 22 Ocak Sali 20.00

Zorlu bir maçı kazandık. Güzel bir geri dönüş yaptık. Hüseyinsiz zorlanıyoruz. Umarım biran önce geri döner. Owens-Gaines ikilisi anlaşılan bu maçta biraz ritim bulmuşlar. Ayrıca her zaman olduğu gibi Cüneyt(Cüno) gerekli yerlerde yollamış. Dee yine kötü şut atmış. ancak yinede 15 sayı 5 ribaund 3 asist ile oynamış.Erdem ve Murat'ın katkılarıda oldukça iyi.
ULEB'te çok önemli bir galibiyet aldık. Bravo çocuklar. Kötü gidişin ve istikrarsızlığın bir sonu olsun bu...
Acaba şu Marshall'ı biz mi alsak??? :D

12 savascı adam.!!!

gs maçından çok charleroi denen berbat takımın elenmesine sevindim..yok öyle bize..hem berbat olacan hemde bize dayılanacan..daha beter olsunlar..

Re: "ULEB Cup" Hemofarm - Galatasaray 22 Ocak Sali Saat: 19.00

Gökce Başaran' Alıntı:
Maç saat 20.00 da yanılmıyorsam.Kafamı kurcalayan bu kadar hayati önemi olan maça çıkacağız ve acaba bir kanal verecek mi? Beşiktaş maçı da aynı saatte...

Maçla ilgili görüş bildirmeyeceğim uzunca.

KAZANACAĞIZ ! Çünkü ......

Çünküsü de maçtan sonra. ;)

Umarım hakem kıyımı filan da yaşamayız...
KAZANACAĞIZ ! Çünkü büyük takımız, çünkü büyük oyunculardan oluşan bir takımız,, çünkü kaptanımız her zaman sorumluluk alabilecek kapasitede biri, çünkü çünkü çünkü en önemlisi biz çok iyi bir TAKIMIZ !

Yorum yapmak pek bilincli olmaz ama Cüneyt'in attığı üçlükler gene hançer niteliğindeydi.. Yabancılarda çok iyiydi.

Sahneden ayrılıyorum ve yapacağınız kötü eleştrileri yada palavra iyi yorumları okuyorum...Ne de olsa yarın birine yenildiğimizde gene herkes herşeyi asacak kesecek...

Günlük sonuçlarla kimse asılmaz,kesilmez yada zirveye çıkarılmaz.İşte bunu insanlar öğrenince geriye düştüğümüzde de takımı rahat izleyeceğiz,güvenerek izleyeceğiz ve mağlup olduğunda da eleştirmek yerine gerçekci yorumlar yapacağız.

Uzun zamandır özlediğim , bir son çeyrek oldu.Zaten kaybettiğimiz hem ULEB hemde BBL maçlarında akıl almaz son çeyreklerden sonra , işte maç 40 dakikaymış dedirten bir mücadele.Umarım kısada olsa bir özetini izleyebiliriz.Ayrıca kanal 24'teki muhteşem çekişmeli ve son dakikaya kadar heycanlı Beşiktaş Cola Turca maçıda çok gerekliydi duyarlı kanal 24 yetkilileri !!! Her türlü olumsuzluğa rağmen , Tebrikler ASLAN Yürekliler ...

Bu sene baskette tarih yazıyoruz !! 8)

Şimdi galibiyetin mutluluğunu doya doya yaşayalım.. :D

Sayı atamayan pivotlamızı bile ne kadar büyük cüsseli olsalar da görmemeye çalışalım.. :roll:

yeter artık yeter hala 5 numara demeyin,yeter hala oyuncu önermeyin,yeter şu takıma sahip çıkın,hüseyin demeyin tufan demeyin bu takım her maça 12 kişi çıkıyor ve en iyisini yapıyorlar.bunca şeye rağmen ulebte ilk final maçımızı kazandık.erdeme çok ayrı bir parantez açalım antalyada maçı çeviriyordu nerdeyse burda girdi maç koparken 5 sayı attı teşekkürler erdem.benim en güzel doğum günü hediyem oldu teşekkürler MURAT ÖZYER VE ASKERLERİ.

Gerçekten de Charleroi maçlarından birini kazansak bile şimdi liderdik...

Ama yine de 2.olarak çıkmak da çok iyi.

Hüseyin ve Tufan da düzelince her periyot, son periyot gibi olacak!

ayrca hemofarm kendi sahasında su ana kadar hic yenilmedi ve ilk malubiyetini bizden alması cok sevindirici . herhalde 1. olmusuzdur

Fatih Erdem' Alıntı:
Kazanacağımızı hissediyorum. Umarım doğru çıkar.

Buyur işte Gökçe kardeşim birtek senmi bildin yani? :D

Şaka bir yana... İnancını takdir ediyorum kardeşim.

Cağlar Kumaşdere' Alıntı:
Gerçekten de Charleroi maçlarından birini kazansak bile şimdi liderdik...

Ama yine de 2.olarak çıkmak da çok iyi.

Hüseyin ve Tufan da düzelince her periyot, son periyot gibi olacak!

girona 1.liği garantilemese bu maçı kazanırdı..ilk senemizde 2. olmak çok iyi...bjk nın 2 yıl şamar oğlanı olduğunu unutmayalım

Böylece amaçlarımızdan biri olan ULEB'te ilk engeli geçmiş olduk. Eksikler olabilir ancak önemli olan her maçta savaşmak, her maçta terimizin son damlasını ortaya koymaktır. Bunu yaptığımızda zaten gerisi gelecektir. Bu galibiyetin keyfini çıkartalım. Erdem de Arda Abi'nin dediği gibi son maçlarda beklenen katkıyı veriyor. Her maç bu kadar katkı verebilecek bir oyuncu.
NOT: Bu sene ULEB'te bütün takımlarımız iyi gidiyor. Bizim dışımızda BJK ve Telekom'a da başarıların devamını diliyorum. Umaım hep birlikte daha üst turlara çıkarız. Bu Türk Basketbolu açısından çok önemli...

Re:

Göker AKEL' Alıntı:
Uzun zamandır özlediğim , bir son çeyrek oldu.Zaten kaybettiğimiz hem ULEB hemde BBL maçlarında akıl almaz son çeyreklerden sonra , işte maç 40 dakikaymış dedirten bir mücadele.Umarım kısada olsa bir özetini izleyebiliriz.Ayrıca kanal 24'teki muhteşem çekişmeli ve son dakikaya kadar heycanlı Beşiktaş Cola Turca maçıda çok gerekliydi duyarlı kanal 24 yetkilileri !!! Her türlü olumsuzluğa rağmen , Tebrikler ASLAN Yürekliler ...

Şöyle de diyebiliriz: Beşiktaş Uleb cup'ta gruplarda 10 maçın tamamını kazanarak bir rekor kırdı bu maç ta rekor kırdığı maçtı. Bu açıdan bakarsak onların hem de İstanbul'da oyananan bu maçını vermemesi daha saçma olurdu. Beşiktaş forumunda da Galatasaray'ın maçı neden veriliyor deniyor Galatasarayın maçları yayınlandığı zaman. Bu mesele neden bu kadar büyütülüyor? kanal 24 Türkiye'de oynanan maçlar için anlaştı ve Türkiye'de kim oynadıysa onun maçını verdi. Tek istisna galatasaray'ın anlamsız bir yenilgi aldığı Charleroi deplasmanını vermesiydi.

Bu arada bu takımın Uleb Cup'ta 100 kişinin önünde oynamasına neden olan ve 54 takımın seyircisi arasında 53. sırada (iki hafta önceydi, belki de 54 olmuştur) bulunan Galatasaray taraftarını tebrik ediyorum. Aynı performansı önümüzdeki turda da bekliyorum şahsen. Zaten bu sezon Galatasaray'ın uleb cupta İstanbulda oynayacağı toplam 2 maç kaldı. Şayet Torino'da oynanacak F 8 e kalırsa tabi. Yoksa bir maç var.

tebrikler takımımıza umarım bu galibiyetle yeniden çıkışa geçeriz bu arada bjk rekor kırmış ama sanrım grubu çok zayıftı öyle degil mi?

Arda Öztürk' Alıntı:
yeter artık yeter hala 5 numara demeyin,yeter hala oyuncu önermeyin,yeter şu takıma sahip çıkın,hüseyin demeyin tufan demeyin bu takım her maça 12 kişi çıkıyor ve en iyisini yapıyorlar.bunca şeye rağmen ulebte ilk final maçımızı kazandık.erdeme çok ayrı bir parantez açalım antalyada maçı çeviriyordu nerdeyse burda girdi maç koparken 5 sayı attı teşekkürler erdem.benim en güzel doğum günü hediyem oldu teşekkürler MURAT ÖZYER VE ASKERLERİ.

beş numarada sorun olduğu kabak gibi ortada. bunun konuşulmaması bu sorunu ortadan kaldırmaz. Önümüzdeki turlarda Hüseyin'in yedeklenmesinin ne kadar önemli olduğu daha da bariz bir şekilde ispatlanacak. şimdi gözükmeyen üç numara eksiği de öyle.