Hemofarm - Galatasaray | 77-84 (Aslanlarımız Tur Atladı)

hakkatten Cenk'e verilen sürüler bi zahmet artik Erdem'e verilsin. yazik günah. adam süper savunma yapiyor, pota altina sertlik getiriyor, sutlari sokuyor, daha ne yapsin??? FB macinda Erdem yerine Cenk oynasaydi zor alirdik o maci. Eger Tufan dönerse Cenk benchten hic kalkmamali mümkünse.

Fatih Hısım' Alıntı:
hakkatten Cenk'e verilen sürüler bi zahmet artik Erdem'e verilsin. yazik günah. adam süper savunma yapiyor, pota altina sertlik getiriyor, sutlari sokuyor, daha ne yapsin??? FB macinda Erdem yerine Cenk oynasaydi zor alirdik o maci. Eger Tufan dönerse Cenk benchten hic kalkmamali mümkünse.

Kesinlikle Ben Erdem icin takimimizin Hidayet'i diyorum..Kendisinde Hidayet'i goruyorum izlerken,onun daha dusuk versiyonu ama cok yararli oynuyor.

Zaten Tufan donunce Erdemle degismeli oynarlar..Cenk'in ismini fazla duyamayacagiz o zaman.

cenki öle bir kalemde silip atmak olmaz efesde yaptıkları genç milli takımlarda yaptıkları ortada ben biras daha şansa hakkı olduğunu düşünüyorum oda anlayacaktır yaptıgı hatayı

Bülent Aydın' Alıntı:
cenki öle bir kalemde silip atmak olmaz efesde yaptıkları genç milli takımlarda yaptıkları ortada ben biras daha şansa hakkı olduğunu düşünüyorum oda anlayacaktır yaptıgı hatayı

ne yapmis??? ben topu topuna bir mac hatirliyorum iyi oynadigi. yamulmuyorsam bir milano maciydi. o zamanlar daha cok gencti cenk. onun disinda iyi skor ürettigi bir mac hatirlamiyorum. tas catlasa bir 10 sayi atmistir. bizim tartistigimiz konu zaten Cenk degil. Takimimiz adina Erdem mi Cenk mi daha yararli olur. Bence kesinlikle Erdem. Bir kere savunmasi cok cok saglam, fizigi kuvvetli ve bunu kullanmasini biliyor, reboundlarda etkili, sutlarini da baya gelistirdi (en azindan Cenk kadar iyidir sutu), kendine güveniyor ve hirsiyla takima enerji katiyor. Ben sahada umursamaz bir Cenk görecegime oraya buraya atlayip hakeme itiraz eden bir Erdem görürüm daha iyi.

benim anlatmak istediğim olay erdem cenk kıyaslaması kesinlikle değil erdem tecrübe olarak savunma olarak birçok yönden cenkten ve diğer forvetlerdn iyi olabilir sadece demek istediğim daha 4-5 hafta olmuşken cenki silmeyelim katkı alacağımızı düşündüğüm için belirttim burayı bir patlama noktası olarak görüyor

Sezon başını hatırlıyorum da, biz ne takım olmuşuz yahu.Murat Özyer faktörü, oyuncular nasıl bir atmosfer oluşturdu takım da.Hüseyin, Tufan sakat Hite yeni yeni döndü, zorlu sırbistan deplasmanı 4. periyota kadar farkla mağlub durumdan ancak ve aancak bir takım yıkılmadan geri dönebilir.

Arda abinin anlatmak istediği noktayıda anlmak istemeyenler anlamasın.Şu durumda bırakın transferi teknik heyet düşünsün.Hiç kimse onlardan iyi bilemez değil mi? Lütfen şu takımın keyfini çıkarın! bize düşen görev elimizden gelen en iyi desteği vermektir.

Cenk konusun da hak etdiğin den çok fazla süre aldığını düşünüyorum.Tamam Murat Özyer onu kazanmak istiyor ama Erdem Türetken gibi bir oyuncunuz varsa gözünüz kapalı sürmelisiniz sahaya, Erdem den bahsetmeye gerek yok yaptıklarından ama 12 dakika süre alıyorsa itirazım var.

Gerçekten Pivot oyuncularımızın hücumda katkı vermediği,Hite'ın skorer kimliği açısından beklenenin altında olduğu bir karşılaşmada Sırbistan deplasmanından galip gelmek Uleb Cup da ilk senesini yaşayan bir takım için çok önemli.Herseyden önemlisi yıkılmayan,sonuna kadar kovalayan bir mücadeleci takımımız var.Tebrikler hepsine.

28 Ocak P.Tesi çekilecek kuralarda 2. ve geçersek 3. turdaki rakiplerimiz belli olacak.

Lucoil Academic,Chalon bizim için daha kolay gözüken rakiplermiş gibi geldi bana.

Asvel (FR)
Oostende (BEL)
Azovmash (UKR)
Kızılyıldız (SIR)
Kazan(RUS)

Bunlar biraz sert gibi gözüküyor ama geçeriz iyi bir Hüseyin ve Tufan olursa Final Eight hayal değil...

Birde bizim gruptan en iyi 4. çıkmamış garip geldi bana.Romenler çıkabilirdi.

Re: "ULEB Cup" Hemofarm - Galatasaray | 22 Ocak Sali 20.00

Deniz Baskın' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":2w8ks472][quote="Osman Duzel":2w8ks472]

beş numarada sorun olduğu kabak gibi ortada. bunun konuşulmaması bu sorunu ortadan kaldırmaz. Önümüzdeki turlarda Hüseyin'in yedeklenmesinin ne kadar önemli olduğu daha da bariz bir şekilde ispatlanacak. şimdi gözükmeyen üç numara eksiği de öyle.[/quote:2w8ks472]

abi forumun amacı bu...isteyen istediği şeyi konuşur kimseyi rencide etmeyecek şekilde...herkese niye cevap vermek zorunda hissediyorsun kendini anlamıyorum.5 numara gerekli görüyorsam bunu söylerim görmessem söylemem ya da 4 numara 3 numara ya da point guard..konuşmazsak forumun ne anlamı var...ayrıca yazın niye konuştun ki burada o zaman transfer hakkında.3 numara istedin ama hoca almadı...şimdi bi daha konuşmayalım mı transfer hakkında...kimse kimseye tranfer hakkında cevap vermesin isteyen istediğini söyler...herkes kendi fikrini söylüyor,ben 5 numara istiyorsam söylerim murat özyer aynı eksiği görmüş görmemiş benim fikrim üstünde bir etkisi olmaz...ve kesinlikle bu da forumdaki kimseyi bağlamaz
'hadi konuşun konuşun 5 numara alacaklarmı görelim.'^diyorsun ama yazın 3 numara isterken böyle bir fikrin yoktu...konuştun konuştun ama gelen 3 numara yok.Bir daha 5 numara konusunda her iletiye cevap yazmayın herkesin görüşü kendinedir...beğenmediğiniz kişinin iletisini okumazsınız olur biter ama herkes herkesin iletisini laf yetiştirmeye uğraşırsa bu forumun hiçbir anlamı kalmaz[/quote:2w8ks472]

yazın 3 numara konuştuğumda murat özyer çıkıp bir açıklama yapmışmıydı?play-off tan önce normal sezonun sonuna doğru alacağız demişmiydi?ayrıca ben 3 numara isteklerimi bukadar çok ısrar ede ede mi yazdım?kadroda buluna diğer 3 numaralarla dalgamı geçtim?şu galibiyetin ardındanda takımı savunduğum için posta yedim ya bundan sonra ERKEK TAKIM bölümüne ciddi ciddi yazmamayı düşünüyorum.farkındaysan alıntı yaptığım postta bana yazılmış birşey vardı.
bence bundan sonra adam gibi yaz bana emir vermeye kalkışıp susturmaya çalışma.yazının başında bence var bunu tehdit değil öneri olarak algıla.

Re: "ULEB Cup" Hemofarm - Galatasaray | 22 Ocak Sali 20.00

Osman Duzel' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":1w66jnu9]yeter artık yeter hala 5 numara demeyin,yeter hala oyuncu önermeyin,yeter şu takıma sahip çıkın,hüseyin demeyin tufan demeyin bu takım her maça 12 kişi çıkıyor ve en iyisini yapıyorlar.bunca şeye rağmen ulebte ilk final maçımızı kazandık.erdeme çok ayrı bir parantez açalım antalyada maçı çeviriyordu nerdeyse burda girdi maç koparken 5 sayı attı teşekkürler erdem.benim en güzel doğum günü hediyem oldu teşekkürler MURAT ÖZYER VE ASKERLERİ.

beş numarada sorun olduğu kabak gibi ortada. bunun konuşulmaması bu sorunu ortadan kaldırmaz. Önümüzdeki turlarda Hüseyin'in yedeklenmesinin ne kadar önemli olduğu daha da bariz bir şekilde ispatlanacak. şimdi gözükmeyen üç numara eksiği de öyle.[/quote:1w66jnu9]

Biz sahip çıkıyoruz da bir de hocamız sahip çıksa da şampiyonluık o zaman geldi.5 numara sorunu da Osman Beyin dedidği gibi kabak gibi ortada.5 numara şart oğlu şart yoksa destek olsakta zor .

Cemal ve Fatih'in katkıları sıfır şuan için baktığımızda komple 3 uzunumuz var hüseyin,gaines,owen sadece bu üçünden verim alabiliyoruz şimdi hüseyinde sakat verim alabildiğimiz uzun sayısı 2.durum gayet anlaşılır şekilde ortada bir tane verim alabileceğimiz uzuna ihtiyacımız var bence murat hocamızda bunun farkına vardı gerekeni yapacaktır.Murat Özyer'e sonuna kadar güveniyorum.

hoşgeldin burak.
ne dersen de ama hoca takıma sahip çıkmıyor deme.seni anlıyorum ama bence kafandakinin tanımı bu değil,eğer buysada bana göre hocaya haksızlık yapıyorsun.

röportaj konusundaki yazınıda okudum,murat özyerle her yıl bir yerde takılan ergin atamanıda bir tutma neden diyceksin çünkü konuşmakla bazı şeyler olmuyor.herkez çıkıp şampiyon olacaz diyebilir bunu sende biliyorsun.ancak hoca galatasaray şampiyon olacak diyipte şampiyon olamadıkmı forumdaki ve camiadaki havayı düşünebiliyormusun?hani şampiyon olacaktık sözler tutulmuyor yazıklar olsun birileride hoca istifa diye bir topic açar 50 sayfa bu konu konuşulur.hocanın takımı sahiplenmesini laflarda değil gözlerindeki hırstan oku ve anla.

5 numara konusunda konuşmuyorum.

O roportajları benim izlediğim kadar oyuncuda izliyordur.Ve hoca onları o hırsız vermelidir fakat açıklamalarında ki tavır oyuncularım size göredir benim hırsımdır.Ayrıca Ergin Ataman bu ülkenin en başarılı antrenörüdür kimse birşey diyemez sanırım.Gittiği her takımda yaptıklarıyla parmakla gösterilen bir insan olduğunu herkes bilir.Karşıyaka-Efes-Siena vs. O yüzden ikisini aynı kefeye koymak anlamsız abi.Dediğim gibi Murat Hoca hırsını ve bilgisini oyunculara yansıtarak sahip çıkarsa bu takıma herkes sahip çıkar.
Şunu söyleyebilirim ki bu işi şubede en iyi yapan kişi Ahmet Dedehayır'dır.

Şuan belki biraz abartı olacak ama Basketbol'da Galatasaray'ı en iyi şekilde yönetebilecek antrenör Murat Özyer.Yapabileceğinin en iyisini yapan bu antrenör'ü eleştirmek övmekten daha zordur bunu yapabilen çok az insan var onlarıda tebrik ediyorum eleştirmenlik ayrı yetenek isteyen birşeydir.Ama Geçen yıl takımı yarı final'e çıkartan bir antrenördür murat özyer bu yılda eline istediği bütçeye yakın bir miktar verilmiştir ve durum ortada ligde lideriz ve avrupa'da tur atladık hemde yıllar sonra katıldığımız avrupa kupasında.Yıllar sonra ligde lideriz.Bu kadar olumlu yan varken hala olumsuz birşeyler bulmak gerçekten büyük titizlik gerektirir.Biz o kadar titiz olamıyoruz malasef..Ama Murat Özyer'den ben şahsım adına çok memnunum keşke futbol takımımızın başınada Murat .Özyer gibi biri geçebilse keşke o yüzden ne mutlu Galatasaray'ın basketbol şubesine bu kadar iyi bir antrenör var başında ...

Burak Barut' Alıntı:
O roportajları benim izlediğim kadar oyuncuda izliyordur.Ve hoca onları o hırsız vermelidir fakat açıklamalarında ki tavır oyuncularım size göredir benim hırsımdır.Ayrıca Ergin Ataman bu ülkenin en başarılı antrenörüdür kimse birşey diyemez sanırım.Gittiği her takımda yaptıklarıyla parmakla gösterilen bir insan olduğunu herkes bilir.Karşıyaka-Efes-Siena vs. O yüzden ikisini aynı kefeye koymak anlamsız abi.Dediğim gibi Murat Hoca hırsını ve bilgisini oyunculara yansıtarak sahip çıkarsa bu takıma herkes sahip çıkar.
Şunu söyleyebilirim ki bu işi şubede en iyi yapan kişi Ahmet Dedehayır'dır.

senin kafanda profil oluşmuş ortağım,sadece molalarda filan hocanın gözlerine bak,unutma antremanda onlar 13 kişiler ve neler konuştuklarını kimse bilmiyor.

Arda abi boşa kendini yorma transfer konusunda nasıl olsa herkes kendi bildiğini yine okuyacak...Burak sana birşey demek istemiyorum ama kendimi de tutamıyorum!!Sene başındaki laflarını Murat Özyer de bu takımda gayet iyi yedirdi sana hala gelmiş hocamızı yeriyosun!Senin takımına sahip çıkma anlayışın tribünde taraftarın ezilirken güle oynaya maç seyretmekse ben zaten sana bişey demiyorum!!