Hocam N'olur Bırakma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnanamıyorum!

Arkadaşlar sezon başından beri herkes bu takımı eleştirdi bu kadar eleştri yapacağımıza sürekli ve her zaman destek verseydik.Şu an ligde çok iyi durumdayız asıl desteği şimdi vermeliyiz zor maçlar şimdi zor günler şimdi başlıyor Murat Hoca ve öğrencilerine sonuna kadar inanıyorum.Yorumlarda da yok kötü oynuyor kazanıyor iyi oynamıyor işte iyi takımlara yeniliyor önemli olan kazanmak henüz iyi takımlarla yeni oynayacağız görecez bakalım.Ayrıca bizim de salonu ne kadar doldurduğumuz ortada Galatasaray taraftarına bu yakışmıyor.Son olarak Galatasaray Erkek basketbol takımını ayağa kaldıran Murat Özyer'i hiç birimiz istifaya davet etmemeli çünkü o bunları haketmiyor...

Re: İnanamıyorum!

furkanbalkan' Alıntı:
Son olarak Galatasaray Erkek basketbol takımını ayağa kaldıran Murat Özyer'i hiç birimiz istifaya davet etmemeli çünkü o bunları haketmiyor...

Bende sana inanamıyorum,şu yazdığını bir oku git karanlık bir odada kendi başına düşün,dalga geçmiyorum yanlış anlama sadece bir rica...

Arkadaşın kendi fikriyse saygı duyarım ama asla katılmam.Yok eğer başkalarının adına yazıyorsa lütfen bu forumdan uzak durun.Bu forumda kendi ismiyle yazmaya cesareti olmayanlara yer yok!!!!

Mithat Duran' Alıntı:
Arkadaşın kendi fikriyse saygı duyarım ama asla katılmam.Yok eğer başkalarının adına yazıyorsa lütfen bu forumdan uzak durun.Bu forumda kendi ismiyle yazmaya cesareti olmayanlara yer yok!!!!

Öyle bir duyumun ya da şüphen mi var abi? Merak ettim gerçekten...

Siz benim yazdıklarımın hiç birine katılmayın oradan öyle laf atın çok biliyor olsaydınız burada yorum mu yazardınız...

Murat Hoca artık bu takıma katacak hiç bir şeyi olmadığı zaten istifa edecektir şu an ligde iyi konumdayız bizim için bu sene lig daha önemli kupada da elenmedik devam ediyoruz avrupada da öyleyiz şu an neden istifa etsin ki...Hep destek tam destek.

Murat Cesur' Alıntı:
murat özyer istifa etmedigi sürecee erkek basketbol takımı maçlarına gitmiyorum...

Maçlara gelmeyip de bahaneyi başkasının üzerine atmayın...

Unutmayın ki biz Murat Özyer diye bir takım tutmuyoruz.Biz sadece GALATASARAY armasının peşindeyiz...

Herkes gider biz kalırız.Biz GALATASARAYLIYIZ....

Bu kadar tezat bir taraftar topluluguna gsbasket'te rastlamak mümkündür sanırım.Sürekli birbirimizin düşüncelerini eleştirip duruyoruz.Acaba kendi düşüncemizin dogrulugundan ne kadar eminizde baskalarına laf yetiştiriyoruz.Birlik olmak yerine sürekli kapısmak ne kadar gereksiz.

Tolga Kaplan' Alıntı:
Bu kadar tezat bir taraftar topluluguna gsbasket'te rastlamak mümkündür sanırım.Sürekli birbirimizin düşüncelerini eleştirip duruyoruz.Acaba kendi düşüncemizin dogrulugundan ne kadar eminizde baskalarına laf yetiştiriyoruz.Birlik olmak yerine sürekli kapısmak ne kadar gereksiz.
Katılıyorum

Atilla Yılmaz' Alıntı:
Maçlara gelmeyip de bahaneyi başkasının üzerine atmayın...
Unutmayın ki biz Murat Özyer diye bir takım tutmuyoruz.Biz sadece GALATASARAY armasının peşindeyiz...
Herkes gider biz kalırız.Biz GALATASARAYLIYIZ....

maçlara gelmeyen birisi neden murat özyer gidene kadar gitmeyecegim derki...ben bu takım avrupanın 5. sınıf kupasında 10.sınıf takımına 25-30 sayı fark yesin diye tutmuyorum...bu kadar yatırım yapılmışsa bunun karşılıgı bu olmamalıı...murat özyer hayatında hiç bi zaman 1. adam olmadı bunca yıl hep yardımcı antrenorluk yaptı...
gelmiş berberligi bizim başmızda ögreniyor.....
ben buna karşıyım...
geçen sezon bu sezon her zaman kilit maçlarda yokuz...gecen sene telekom macı unutulmadı...hele son mac son top...aynısı gecen gunku macta oluyor...stresi buyuk hiç bi maçı kaldırabilecek antrenor degil...
yonetimde bunu bildigi için önce levent topsakal adındanda koray hocayıo getirdi ama son hamleyi yapmıyolar...onuda yapmalarını bekliyorum...

GOO HOMEEE MURAT ÖZYER...

Avrupanın 2. kupasında ilk 4 içine girdiğimizde neden hiç birşey söylenmiyordu acaba ahhh pardon ya tamamen oyuncuların kişsel çabası ve kendini gösterme isteğinden dolayı final 4 oynamıştık dimi çok afedersiniz gerçekten.

Murat Cesur' Alıntı:
maçlara gelmeyen birisi neden murat özyer gidene kadar gitmeyecegim derki...ben bu takım avrupanın 5. sınıf kupasında 10.sınıf takımına 25-30 sayı fark yesin diye tutmuyorum...
takım kazanınca destek veriyor isek takım kaybedincede destek vermeliyiz.
Galatasaray Taraftarı arma için vardır, şöhret için değil. takım yenildi mi, bir daha ki hafta daha çok destek vermeliyiz ki onlar bizim onları sevdiğimizi görüp hırslansınlar. kaybedice gitmek Galatasaray Taraftarına yakışmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...