Hocam N'olur Bırakma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre Doğan kardeşim burada tehditleri sen yapma yapacak olan var aramızda ;) : )
Eren'e katılıyorum Eren hocam msn'deyazıyorum ancak gitmiyor.Açıkcası bu konunun kilitlenmesini talep ediyorum.Nedeni ise çok basit.Murat Hoca'nın savunulacak elle tutalacak yanı kalmamıştır sadece İstifa diyenlere tepki olarak açılmasını doğru görmüyorum.

Ender Tunasız' Alıntı:
başlığı açan arkadaş POLYANNACILIĞIN KRALINI YAPMIŞ.Bu takım başarısızlıklara layık değildir

İnsanlar sizin açtığınız konulara saygı gösteriyorsa sizde onların açtığı konulara saygı göstermeyi bilin lütfen.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Ender Tunasız":2yzhhjsx]başlığı açan arkadaş POLYANNACILIĞIN KRALINI YAPMIŞ.Bu takım başarısızlıklara layık değildir

İnsanlar sizin açtığınız konulara saygı gösteriyorsa sizde onların açtığı konulara saygı göstermeyi bilin lütfen.[/quote:2yzhhjsx]

Saygıyı gösteren gösterir göstermeyen göstermez,ama yaptığı kişinin seviyesini gösterir.

Bırak abi kim ne yaparsa yapsın,gülenler,dalga geçenler geçsin dalgasını önemi yok;Murat Hoca gitmiş yıkılmamış üç beş söz mü yıkacak bizi?

Alperen durumun yıkılmamakla ilgisi yok kimseye karşı yıkılmayız.
Ölene dektir bizim aşkımız biz galatasaraylıyız Herkes gider biz yine burda kalırız biz çünkü Galatasaraylıyız.

Ama böyle taşlamalar forumda tansiyonu yükseltiyor ve seviyeyi bozuyor.10 yıldır bozulmayan ve düzeyli bir basketbol forumu olan gsbasket.org un düzeyini aşağı çekenlere izin veremeyiz.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Arkadaş napcan sen?
Severim sevmem napcan onu anlamadım,hayret birşey ya...

kardeş ben sana bir şey mi dedim sadece murat özyeri ne kadar çok sevdiğini belirttim yıkılmadık falan söyleyince üzgünsen sinirliysen sinirin yatışınca gel bence buraya

Hocamızla yollar ayrıldı ve geri dönüşü yok. Bu yüzden konunun bir amacı kalmadı. Gereksiz tartışmalar da başlamadan bitmiş olur böylece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...