Hocam N'olur Bırakma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla iyi olur,hoş olur... :)
Ama Eyüp Abi bırakmaz zaten ona inanıyorum.

Not:Değerli Ferhat Yeşiltaş size hitap edememe sorununu çözebilmem için yaşınızı öğrenebilir miyim,teşekkürler... :)

Şaka bir yana, Eyüp Yıldız gerçekten şu forumda gördüğüm en kaliteli insanlardan birisi, böyle bir karar alması bence doğru değil. Bu başlıkla birlikte kararından vazgeçer umarım.

Bu arada yaşım 25 ama direkt ismimle de hitap edebilirsin sorun değil :)

Yok,Avruopa toplumlarına benzeriz sonra neme lazım.

Ferhat Abi.........

Bu arada burası da sayende gönderilmiş mesajlarla doldu katkıların için teşekkür ederim abi... :)

Bir zamanlar ölümü göze almıştım,ne bir zamanları geçen sene..
FB Ülker Konya'ya geldiğinde GS'ye ve bizim oyuncularımıza küfür ediyorlardı(arda'ya özellikle) FB'li taraftarlar. Bunun üzerine devre arası üzerimdeki GS formasıyla FBlilerin tribününe gittim o küçücük ufacık tepeecik halimle...
Beni gördüler,homurdandılar ama niyetimi anlayınca homurdanmalar dışında bir tepki olmadı,yani bire bir birşey diyen olmadı.
Yine sövdüklerinde onlara bağırdım,ne yapıyorsunuz diye;tribün liderlerinden bir tanesi olmasa ellerinde kalacaktım,polis zor kurtaracaktı.

Üzüldüğüm nokta şu ki o zaman o insanların yaptığının fazlasını bugün biz kendi kendimiz yapıyoruz...

sevdim bu başlığı kıskananlar çatlasın...
forum giriş kısmındaki başlığa göre tezat oluşturmuş ama..
bıktık usandık her forumu açışımızda özyer istifa başlığından başka birşey söyleyemeyen menfeatçi bir iki kişi ve arkalarına takılmış kalabalık...

Bu kadar mı? yahu imparator Özyer'i sevenler 2 kişi daha 5 ay önce bu forumda yeri göğü inletiyordunuz.Özyer ,Özyer diye yakışmadı beyler size,bu iki yürekli kardeşimden başka kimse yokmu.Onlar en azından doğru veya yanlış niyetleri belli ettiler.Biz bu hoca gitsin bize yararı yok dediğimiz günlerde,feryat, figan topiği inletenler,bizi galatasaray düşmanı ve menfaatçi diye suçlayanlar,açılan topikleri zamanı değil diye kapatan arkadaşlar.Ne olduda bu iki genç kardeşimi yalnız bıraktınız.

DEVAM ALPEREN!!! en azından sözünün arkasındasın,seni tebrik ediyorum.

fevzi genç' Alıntı:
sevdim bu başlığı kıskananlar çatlasın...
forum giriş kısmındaki başlığa göre tezat oluşturmuş ama..
bıktık usandık her forumu açışımızda özyer istifa başlığından başka birşey söyleyemeyen menfeatçi bir iki kişi ve arkalarına takılmış kalabalık...

Ne menfatimiz varmış bir açıklarmısın sevgili Fevzi bu kelimeyi en çok ben kullanıyorum.

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey anlıyorum sizi, polemik yaratmaya çalışıyorsunuz.

Bu oyunda ben yokum...

Benim polimiklerle kaybedecek zamanım yok Onur bey.Ben düşüncelerimi yazdım hepsi bu siz niye alındınız.Yazdıklarımda bir yanlış mı? var,bir riyakarlık mı ? var.Ama sonunda sizinde doğru yolu görüp sevgili hocanızın bu takıma hiç bir artı değeri olmadığını gördüğünüze sevindim.

Şu an için pek katılım yok ama bu fırtına öncesi sessizlik bence, Fenerbahçe derbisinden sonra sonuç ne olursa olsun fırtına kopacaktır bu başlıkta bence :)

Bu arada sayın Murat Özyer'in kalması veya gitmesi konusunda herhangi bir cümle yazmadım, yanlış anlaşılmasın. Böyle bir değerlendirme yapmak bana düşmez çünkü.. Ben sadece Eyüp Yıldız'ın forumda kalmasını dile getirdim, sanırım halen fikrini değiştirmemiş kendisi..

Muratcılar AntiMuratcılar ortamı yaratmak çok anlamsız.
Alperen bence bu doğru değil.Bu hamleyle bizim Murat Hoca istifa et diyenlerden olan farkımızı aradan kaldırdığını düşünüyorum ve yazmaya gerek duymuyorum.

Ferhat beyin Murat ÖZyer'e kal ne olur demesi de oldukça anlamlı olur . En azından gidecekse de 2 yarının 12. haftasının sonuda gitmesini ister sanırım :)

Gerçi daha çok Eyüp'ün bırakmaması konusunda fikir beyan etmiş. Diğer konu biraz muamma şu an aslında .

Alperen dün başımı yastıga koydugumda bu fikir benimde aklıma geldi dedim anti-Özyerciler durmadan acıyor yok istifa yok bırak yok kovulmadan falan filan bende dedim niye ben Murat hoca icin savunulacak bir topic acmayım foruma bunun icin girdim senin bu konuyu actıgını görünce cok mutlu oldum ilk basta tesekkür ediyorum kardesim sonrada uyarıyorum lütfen ama lütfen dolduruşa gelmeyin ve bu konuyu kapattırmayın karsıt görüşte olan abilerim kardeslerim dogal olarak bu konuya gelip yorumlarını yapacaklar ve saygı duyun hepimizin Galatasaraylı oldugumuzu unutmayın hepimiz Gs cıkarları icin savastıgımızı unutmayın ama Murat hocamızı da savunmasız bırakmayın

İNADINA ÖZYER !!!

Burak Barut' Alıntı:
Muratcılar AntiMuratcılar ortamı yaratmak çok anlamsız.
Alperen bence bu doğru değil.Bu hamleyle bizim Murat Hoca istifa et diyenlerden olan farkımızı aradan kaldırdığını düşünüyorum ve yazmaya gerek duymuyorum.

Ne gibi bir fark var, tam olarak anlayamadım Burak...

Daha açık ve net yazabilirsin sorun olmaz.

İNADINA İMPARATOR MURAT ÖZYER!

Alperen'i kıracağıma 1 kereliğime sözümü yerim, postumu yazarım:)

I AM GO ON HOLİDAY :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...