Hocam N'olur Bırakma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
İNADINA İMPARATOR MURAT ÖZYER!

Alperen'i kıracağıma 1 kereliğime sözümü yerim, postumu yazarım:)

I AM GOİNG ON HOLİDAY :)

Boş olan bu vakitlerde ingilizce kursuna gitsen iyi olur abi :p

You are going on Holiday =)

Bir inat uğruna daha çok acı çekicez anlaşılan.

Orta sınıf takımlar karşısında aciz kalıp izlemey dayanamayıp tv'yi kapatıcaz bir umut tekrar açıcaz fark daha da açılacak.

Akatlara gidip Özyer'e ne kadar güvenmesekte en azından şu kadro yapıları ile kazanacağımızdan gayet emin bir şekilde izlmeye başladığımız maçta ezeli rakibimize yenileceğiz. Olsun inat bu ya devam diyeceğiz

Bütçemizin onda birine sahip olduğu bile şüpheli Oyak takımını menejerimiz Mert Uyguç'un deyimi ile şansımızın yardımı ile yeneceğiz.Yürü sen ya Özyer diyeceğiz

Karadağ'dan 31 sayı fark ile döneceğiz.İnat uğruna eyvallah diyeceğiz

Belçika'da 26 sayı yiyeceğiz inadına devam diyeceğiz.

Bir inat uğruna kötü oynamayı geçtim ama ruhu olmayan takımı izlemeye devam edeceğiz.

Burada sevenleri destekleyenleri kendisine yapılan en ufak saygısızlığa tepki gösterirken yabancı oyuncularımızın oyundan alındığında fırça attığı ve arkasını dönmekten başka bir tepki vermeyen kişi Galatasaray Basketbol takımının baş antrenörü olduğu için biz onun adına üzüleceğiz gururumuz incinecek ama inadına sen dur diyeceğiz.

Her şeyi geçtim de geçen sezon hemen her maç oyundan alındığında kendisini azarlayan Hite'e bu sezon Beşiktaş maçında Graves'e hiç tepki vermeyen ,veremeyen gözlerinini kaçırmakla ve arkasını dönmekle yetinen Murat Özyer en azından temsil ettiği makamın saygınlığını şu forumda kendisini destekleyen insanlar kadar düşünüp gözlerini kaçırmaktan öte birşeyler yapsa idi keşke .

Ekleme:psikolog değilim Burak soruna özel mesaj ile cevap verdim.

Kutay Abi birşey sormak istiyorum bildiğim kadarıyla psikologsunuz.
Oyuncular saha içinde belli bir efor sarfediyorlar ve adrenalinleri yükseliyor bildiğim kadarıyla psikolojik olarak bu oyuncuların tepki vermesi normal değil mi ?
Hocamızın oyuncunun üstüne gitse daha mı iyi olur ?

Psikolog olarak soruyorum size aydınlatırsanız sevinirim.
Teşekkürler.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2fjbkd5p]Muratcılar AntiMuratcılar ortamı yaratmak çok anlamsız.
Alperen bence bu doğru değil.Bu hamleyle bizim Murat Hoca istifa et diyenlerden olan farkımızı aradan kaldırdığını düşünüyorum ve yazmaya gerek duymuyorum.

Ne gibi bir fark var, tam olarak anlayamadım Burak...

Daha açık ve net yazabilirsin sorun olmaz.[/quote:2fjbkd5p]

Burak Barut' Alıntı:
Mesela sizin gibi 45 tane konu açmıyoruz bu benim için önemli bir fark ;)

Ben 45 tane konu mu açtım ?
Ben değil 45 konu, 1 tane bile istifa konusu açmadım.
Ama bu sitede ilk ''Özyer İstifa'' başlığını açanı da çok iyi biliyorum. =)

Ayrıca herkesi bu konuda neden bir tutuyorsun ki ?

Konu Sapmasın cevabınızı aldıysanız sorun yok

İnadına Özyer

Arkadasım ne tehtit ettim nede terbiyesiz bir cümle kullandım cevabınızı aldıysanız konuya dönelim dedim gayet masum bir şekilde art niyet olmadan her taşın altından bişey aramayın lütfen

Erdal Icelli' Alıntı:
Arkadasım ne tehtit ettim nede terbiyesiz bir cümle kullandım cevabınızı aldıysanız konuya dönelim dedim gayet masum bir şekilde art niyet olmadan her taşın altından bişey aramayın lütfen

Tamam da ben aldığım cevabı görüyorum,cevabı aldıktan sonra konuya dönmeyi de gayet iyi biliyorum.Senin yazmana gerek yok yani,çok şükür okumamda var anlama kapasitemde.

Neyse uzatmayalım.

Hepimiz kardeşiz bu öfke ne diye beyler.
Özyer'i de bir Kunter'i de bir.
Artık bitsin bu kavga.
Aslına bakarsanız Özyer'in gitmesini sırf şu kavga bitsin diye ister oldum.Çünkü gitmediği sürece belli kesin onun yanlışlarını anlatmaya devam edecek.
Gittiğinde adam gibi adam gitti diyeceğiz ancak arkasından kimsenin ağlamaycağına eminim.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Erdal Icelli":1t653o3p]Arkadasım ne tehtit ettim nede terbiyesiz bir cümle kullandım cevabınızı aldıysanız konuya dönelim dedim gayet masum bir şekilde art niyet olmadan her taşın altından bişey aramayın lütfen

Tamam da ben aldığım cevabı görüyorum,cevabı aldıktan sonra konuya dönmeyi de gayet iyi biliyorum.Senin yazmana gerek yok yani,çok şükür okumamda var anlama kapasitemde.

Neyse uzatmayalım.[/quote:1t653o3p]

Ben mesajı yazmaya basladıgımda senin mesajın yoktu sen benden önce davranıp yollamıssın ben önce baslamama ragmen yaklasık 30 35 sn gec yolladım orda bi karısıklık oldu.

Son günlerde girdiginiz polemiklerden dolayı acaba bi tane daha mı diye düşündünüz heralde ama benim amacım sitede kimseyle kavga edip kendi fikirlerimi benimsetmek degil sadece kendi fikirlerimi ortaya koymak sizin kapasitenizede lafım yok herseyi gayet iyi bildiginizden eminim acıklama yaptıgıma göre sorun kalmadı ;)

Hocam N'olur Bırakma

Yine Özyer'le ilgili konu, yine anti-Özyerciler, yine Özyerciler, yine siz-biz vs.

Yahu, madem bırakmamalı hoca neden sunulsa biraz da basketbol tartışsak, okusak şurada.

Kutay Bey'in yazdıklarına cevap verilse mesela.

Bir de inadına Özyer sloganı var tabii, o da ilginç.

ne kadar çok fenerbahçeye yenilmemizi isteyen varmış....
fenere yenilelim hoca istifa etsin vay sizin galatasaraylılığınıza...
inadına murat özyer ...

Ben olsam sevgili Fevzi forumda bu kadar yeniyken kimsenin Galatasaraylılığını sorgulamazdım.

Bu forumda kimse ne sebeb olursa olsun yenilgiye sevinmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...