Hocam N'olur Bırakma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mithat Duran' Alıntı:
Bu kadar mı? yahu imparator Özyer'i sevenler 2 kişi daha 5 ay önce bu forumda yeri göğü inletiyordunuz.Özyer ,Özyer diye yakışmadı beyler size,bu iki yürekli kardeşimden başka kimse yokmu.Onlar en azından doğru veya yanlış niyetleri belli ettiler.Biz bu hoca gitsin bize yararı yok dediğimiz günlerde,feryat, figan topiği inletenler,bizi galatasaray düşmanı ve menfaatçi diye suçlayanlar,açılan topikleri zamanı değil diye kapatan arkadaşlar.Ne olduda bu iki genç kardeşimi yalnız bıraktınız.

DEVAM ALPEREN!!! en azından sözünün arkasındasın,seni tebrik ediyorum.

Teşekkür ederim Mithat Abi,ayrıca yavaş yavaş doluyor burası... :)

Burak Barut' Alıntı:
Muratcılar AntiMuratcılar ortamı yaratmak çok anlamsız.
Alperen bence bu doğru değil.Bu hamleyle bizim Murat Hoca istifa et diyenlerden olan farkımızı aradan kaldırdığını düşünüyorum ve yazmaya gerek duymuyorum.

BU başlığın gecikmesi sırf o tezatlık ortamı oluşmasın diyeydi abi...
Ama dün "özyerciler bir başlık açamaz" gibi bir söz okuyunca gaza geldim,açıkça söylüyorum gaza geldim ve yaptım bu başlığı...
Yazmanı da rica ederim ayrıca... :)

Erdal Icelli' Alıntı:
Alperen dün başımı yastıga koydugumda bu fikir benimde aklıma geldi dedim anti-Özyerciler durmadan acıyor yok istifa yok bırak yok kovulmadan falan filan bende dedim niye ben Murat hoca icin savunulacak bir topic acmayım foruma bunun icin girdim senin bu konuyu actıgını görünce cok mutlu oldum ilk basta tesekkür ediyorum kardesim sonrada uyarıyorum lütfen ama lütfen dolduruşa gelmeyin ve bu konuyu kapattırmayın karsıt görüşte olan abilerim kardeslerim dogal olarak bu konuya gelip yorumlarını yapacaklar ve saygı duyun hepimizin Galatasaraylı oldugumuzu unutmayın hepimiz Gs cıkarları icin savastıgımızı unutmayın ama Murat hocamızı da savunmasız bırakmayın

İNADINA ÖZYER !!!
Ben teşekkür ederim abi...

Hocam N'olur Bırakma!!!

Seni sevdiğimiz için bırakma,sen de bizi sevdiğin için bırakma...
Geçen sezonki yarı finali önümüzdeki sezon şampiyonluğa çevirmek için bırakma...
Cimbombom aşkına bırakma...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Hocam N'olur Bırakma!!!

Seni sevdiğimiz için bırakma,sen de bizi sevdiğin için bırakma...
Geçen sezonki yarı finali önümüzdeki sezon şampiyonluğa çevirmek için bırakma...
Cimbombom aşkına bırakma...

Alperen kardeşim sana azıcık gaz verelim dedik sen turboya taktın.Olmaz ki!!! gel sen bu sevdadan vazgeç bak çok gençsin çabuk unutursun. :)

Şimdi bu tpiğe yazan arkadaşlar birde neden kalması gerektiğini,takıma uygulattığı sistemi,altyapıya verdiği desteği asıl olan galatasaray marka değerine nasıl katkı yaptığı konusunda bir fikir veya düşüncelerini yazarlarsa bizde savundukları kişi hakkında yanlış olan fikirlerimizi belki bir nebze değiştirebiliriz.Nedersin Alperen ilk sen başla yazmaya,bu kadar çok sevdiğine göre seninde bizim göremediğimizi görmen lazım.

Mithat Abi gidiyordum,bak beni yine gaza getirdin buradayım...Çıkmıştım son kez bi bakayım dedim,olan oldu...
Şu şekilde yapalım abi,sen olumsuz gördüğün yönlerini söyle,ben de kendimce olumlu olanlarını sebepleriyle belirteyim... :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
Mithat Abi gidiyordum,bak beni yine gaza getirdin buradayım...Çıkmıştım son kez bi bakayım dedim,olan oldu...
Şu şekilde yapalım abi,sen olumsuz gördüğün yönlerini söyle,ben de kendimce olumlu olanlarını sebepleriyle belirteyim... :)

Bana göre 1 tane olumlu yönü yok ki Alperencim nesini yazayım.Bende onu merak ettim sen ne gördün diye????

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey anlıyorum sizi, polemik yaratmaya çalışıyorsunuz.

Bu oyunda ben yokum...
ACABA ?
İnsanın aklından bira caba geçiyor bazen. Bu acaba Mithat Duran hakkında . Acaba bu adam sanal mı ? Yoksa küçük haylaz bi çocuk mu ? Bu acabaların nedenleri ise açık çünkü hiç bir yerde şuana kadar kendisini göremedim ve aynı zamanda bu sezon evimizde olan maçların nerdeyse hepsine gittim . Aslında en büyük acaba ney biliyormusunuz ... Bu Mithat Duran başka bir takımdan mı ?

Not : Bunların hepsi sadece bir sorudan ibaret . Bu soruma cevap verirmisin Mithat Duran !

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":18txhs4s]Mithat Bey anlıyorum sizi, polemik yaratmaya çalışıyorsunuz.

Bu oyunda ben yokum...
ACABA ?
İnsanın aklından bira caba geçiyor bazen. Bu acaba Mithat Duran hakkında . Acaba bu adam sanal mı ? Yoksa küçük haylaz bi çocuk mu ? Bu acabaların nedenleri ise açık çünkü hiç bir yerde şuana kadar kendisini göremedim ve aynı zamanda bu sezon evimizde olan maçların nerdeyse hepsine gittim . Aslında en büyük acaba ney biliyormusunuz ... Bu Mithat Duran başka bir takımdan mı ?

Not : Bunların hepsi sadece bir sorudan ibaret . Bu soruma cevap verirmisin Mithat Duran ![/quote:18txhs4s]
Mustafa kardeş ben Mithat beyi gördüm , için rahat olsun. Bizden bile hasta Galatasaraylıdır. Yaşına göre haylaz bi çocuk olabilir. Hangimiz haylaz değiliz ki :)

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":2t7cwt8x]Mustafa,biraz ağır olmamış mı,Mithat Abi de çeker giderse ne yaparız?
Çok seviniriz xD[/quote:2t7cwt8x]

Bence söylediklerine dikkat etsen iyi edersin??

Ps:Bunu hiçbir şekilde bir tehdit olarak algılama.Eğer yinede tehdit olarak anlıyorsan öm at açıklarım

Özür dilemekte bir erdemliktir.Sevgili Mustafa erdemli davranışın için teşekkür ederim.

Maçlarda karşılaşmamamız doğal çünkü farklı yerlerde maç seyrediyor olabiliriz.En kısa sürede maçta karşılaşırız.Tanışırız!! ama ilginç görüşün için seni tebrik ederim.Haylaz çocuk,sanal mı? gerçek mi? ama asıl ilginç olan benim başka takımı tuttuğumu düşünmen işte bu düşünceye seni sevk eden hangi davranışım olabilir ki!!! bende bunu düşünmeye başladım.

Başlığa şu şekilde katılacağım.
Hocam ne olur bırakma senden daha iyisini buluncaya kadar...
Şİmdi çoğunuz diyecek bu adamdan daha kötüsü olur vs. vs. ama olur hatta yönetim gelir onu bulur.Ben gittim kimi bulursunuz bulun yerine Repesa gelecektir istifa edince veya ön anlaşma yapmıştır öyle gider.Diğer türlü bir anda bırakıp gitmesinin sonucu şu andaki durumumuzdan daha iyi olmaz.Nedenleri ise Murat Hoca takımı kafasındaki şablona göre kurdu.Her ne kadar bu şablonun çok büyük yararlarını görmesekte yinede az çok kurulu bir düzen var.Bunun üzerine acele ile bulacağımız hocaya ise uymaya bilir bazı oyuncuları gözden çıkartabilir, buda biz o kadar aldık sen neden oynatmıyorsuna kadar gider.Bu yüzden ;Repesa veya onun ayarında biri gelmeden Hocam Bizi Bırakma...
Tabiki Murat Hoca başımızda olduğu sürece ona desteğimizi esirgemeyeceğiz ne de olsa Galatasaray Erkek Basketbol Takımının hocası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...