Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Eyüp Abi sözleşme süreleriyle ilgili bilgin var mı acaba?

Ben bu sene şampiyonluğu zor görüyorum, Efes Euroleague'de elendikten sonra ciddi aşama kaydetmiş durumda, umarım gelecek seneler de düşünülmüştür bu transferlerde.
Onu sormadım ama birazdan resmi site açıklayacak umarım oradan öğrenebiliriz.

Ilgın sen inanmamaya devam et, hatta mümkünse resmi site açıkladıktan sonrada inanma!

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Sözleşme süreleri ne kadar?Gönderilcekse Altay gönderilsin.
Altay neden gönderiliyor, gönderilen olursa bir yabancı oyuncu gönderilir yabancı sınırı nedeniyle :) Herkes Gurovic gidici diyor ama dünkü performansından sonra pek sanmıyorum, sakatlıklardan bir türlü kurtulamayan Dejan bile gidebilir ama Gurovic'i şu şartlarda bırakamaz yönetim galiba..

Ilgın Karagoz' Alıntı:
evet dedim, inş kesin transfer etmişizdir.ama ben hayla inanamıyorum

Birşeyleri kabul etmek,özür dilemekte erdemdir...Dün attın tuttun bari yanılmışım pardon,Emeği geçenleri kutlarım filan de...Bu bir eziklik değil tam tersi büyük bir erdemdir...

2 gündür hastaydım.Yatak da yatıyor aynı anda tv ye bakıyordum ntvsporun alt yazıda hosley i görünce b,r havaya zıplamışım az daha kafayı yarıyorduk:D

Hosley dizginlenebilirse çok iyi bir transfer. Tolliver ı pek tanımyorum. İnşallah sırtı dönük de oynayabilen biridir.

Klubümüze ve hepimize hayırlı olsun. Beraber nice başarılar görmek dileğiyle..

Ilgın Karagoz' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1mg99nvk]Ilgın sen inanmamaya devam et, hatta mümkünse resmi site açıkladıktan sonrada inanma!
ya ben aslında çok istiyorum olmasını ama inanamıyorum ne yapayım[/quote:1mg99nvk]

Burası resmi agız kardesim rahat ol. Olmayan bir haberi oldu diye yazmaz kimse burda ;)

Ali Bozgeyik' Alıntı:
[quote="Ilgın Karagoz":2io0ikh2]
evet dedim, inş kesin transfer etmişizdir.ama ben hayla inanamıyorum

Birşeyleri kabul etmek,özür dilemekte erdemdir...Dün attın tuttun bari yanılmışım pardon,Emeği geçenleri kutlarım filan de...Bu bir eziklik değil tam tersi büyük bir erdemdir...[/quote:2io0ikh2]
ya özür dileyecek birşey yokki ben sadece inanmadığımı söledim sonuçta haksız çıktım kabul ediyorum