Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

Biz taraftarız her şeyi bilemeyiz, belki bize muğlaklı konuşuluyor, oysaki herşey belli olabilir!

Fakat şunu çok iyi biliyorum, biz artık bu seviyeden geri basmayız, sponsor kim olursa olsun, hele aslantepeden sonra 5-6 milyonluk kadroları sponsorsuz bile kurabiliriz!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Biz taraftarız her şeyi bilemeyiz, belki bize muğlaklı konuşuluyor, oysaki herşey belli olabilir!

Fakat şunu çok iyi biliyorum, biz artık bu seviyeden geri basmayız, sponsor kim olursa olsun, hele aslantepeden sonra 5-6 milyonluk kadroları sponsorsuz bile kurabiliriz!
Bende Öyle düşünüyorum ve umut ediyorum ki Cafe Crownla son senemizdir bu
Ayrıca Sanıyorum Kulüp bu sene önemli bir mebla ekledi bütçenin üstüne bu da demek oluyor ki Sponsorsuzda çok iyi bir takım kurabiliriz en kötü ihtimalde

bu olaydan sonra yeni tatışmalar başlar ;bu oyuncu neden bu kadar az süre aldı, bu burda girmemeliydi, yanyana oynamıyorlar, onun trübüne çıkması yanlış...

allah koray hocaya ve teknik ekibe sabır versin zor iş...

Yeni sezonda istediğimiz oyuncuyu kadroda tutabileceğimize eminim... ;) Ancak yinede bu belirsizlik bahane edilerek bazı oyuncularla bağlayıcı sözleşmeleri şimdiden yapmamamıza anlam veremiyorum...Kim bu oyuncular Graves ve Hosley...Hem genç hemde oldukca yetenekli iki oyuncu...Daha öncede söylemiştim hiçbir organizasyon bu iki adamı reddetmez...Organizasyonun büyüklüğüne,hocanın isteklerine görede diğer oyuncular şeçilir...Yani ben şunu anlamıyorum seneye ligden çekilmeyeceğimize göre bu iki adamla uzun süreli sözleşme yapmamız kimseye zarar getirmez...

diğer yıl yapılacak atılımlar çok daha değişik ve daha kaliteli isimleri kadromuzda görmemeizi sağlayabilir sanırım o beklniyor

murat murathanoğlu yeni transferleri çok beğenmiş sakatlık yaşanmazsa bu takımın finale kalıcağına inanıyomuş. çok yerinde sağlam transferler yaptık :p

Quinton Hosley Efes maçında

16 sayı 7 ribaunt 3 asist 2 top çalma 5 top kaybı

Quinton Hosley BC Kiev maçında

13 sayı 6 ribaunt 1 top kaybı

Ayrıca Hosley geldiği günden beri 5/12 serbest atış atmış ki kendisi çok o noktadan çok iyi bir atıcıdır

Anthony Tolliver Efes maçında

12 sayı 4 ribaunt

Anthony Tolliver BC Kiev maçında

12 sayı 8 ribaunt 3 top kaybı yapmış

Kısacası yeni transferlerimiz şu ana kadar iyi katkı vermiş

Emin Doğanca' Alıntı:
Quinton Hosley Efes maçında

16 sayı 7 ribaunt 3 asist 2 top çalma 5 top kaybı

Quinton Hosley BC Kiev maçında

13 sayı 6 ribaunt 1 top kaybı

Ayrıca Hosley geldiği günden beri 5/12 serbest atış atmış ki kendisi çok o noktadan çok iyi bir atıcıdır

Anthony Tolliver Efes maçında

12 sayı 4 ribaunt

Anthony Tolliver BC Kiev maçında

12 sayı 8 ribaunt 3 top kaybı yapmış

Kısacası yeni transferlerimiz şu ana kadar iyi katkı vermiş

yanılıyorsun hoskey serbest atışı iyi olan bir oyuncu değildir onun her maçını takip ederdim..maç içinde 6-7 taneden sonra istikrar sağlar...