Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

Bu transferlerin en olumlu tarafı, ikisinin de genç olması. Ancak yönetimin popülist davrandığını düşünüyorum. Sadece günü kurtarmak adına yapılmış bir hamle gibi gözüküyor. Muhtemelen seneye mevcut yabancı oyuncularımızdan hiç biri olmayacak, tekrar sil baştan yapılacak. Yani işin özü üç aylığına gelen biri kendini paralı asker gibi görecektir. Zaten yönetimin ciddi zaaflar gösterdiği futbol ve iki basketbol şubesindeki antrenör değişikliğinden belli değil mi? İşin ciddiyetini gösterebilmeleri için önümüzdeki senenin hamlelerini şimdiden yapmaları gerek. Önünü görmeyen bir sporcu ne kadar canla başla mücadele eder? İşini bitirip bir an önce ülkesine dönmeyi arzular. Tribün ateşi falan deniliyor, ben mi yanlış görüyorum iki üç maç haricinde ortalama seyircimiz ikiyüz üçyüz arası. Taraftar ne yazık ki yıllardır süregelen basiretsiz yöneticilerden tribüne küsmüş vaziyette. En ilkel salonlarda maç seyretmeye mahkum edilen insanlar, hakemlerin ve federasyonun ezdiği, müessese takımların hegamonyasını kıramayan bir oluşumda nasıl etkin olabilir. Biz günü kurtarmak için transferler yapan değil, geleceğe yönelik hamleler yapan yöneticilerin olmasını dilememiz gerek. Masaya yumruğunu vuran, lobisini geliştirmiş, haziranda tatile gidip, tatil dönüşü takım kurmaya çalışmayan yönetici profili istiyorum. Yoksa yine mayıs ve haziran ayında diğer takımlar iyi oyuncuları kadrosuna katar, yada iyi olanlar kadrosunu muhafaza eder, biz yine yükü Galatasaray sevdalısı Hüseyin, Murat gibi oyuncuların sırtına yükleriz.

bence seneye en azından graves ve hosleyi nba e gitmessede tolliveri takımda tutarlar tabi sponsorluk antrenör gibi sorunlar var yönetim sneeye daha iyi çalışıp sonrada bu oyuncuları takımda tutar buna inanıyorum yada ümit ediyorum inanmak istiyorum

Galatasaray Cafe Crown
Beko Basketbol Ligi'nde 16 galibiyet ? 3 yenilgi ile yoluna devam eden Galatasaray Cafe Crown, 35 puanla lider Efes Pilsen?in ardından ikinci sırada yer alıyor.

Galatasaray Cafe Crown'da SAKATLIĞI SÜREN Antonio Graves 17.3 sayı ortalaması ile takımın en skoreri.

Rashid Atkins, 11.4 sayı ? 4.3 asist ortalaması ile en üretken isimlerden biri. Kaptan Cüneyt Erden, ortalama 30 dakika süre alırken 8 sayı ? 3.2 asistlik performans sergiledi.

Milan Gurovic maç başına 11 sayıyla oynuyor. Hüseyin Beşok, 11.4 sayı ? 9 ribaund ortalamasına sahip.

Dejan Milojevic?in ortalaması 9.8 sayı ? 7 ribaund.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------- www.galatasaray.org larında bu yzıyor antonio graves in sakatlığı devam ediyormuş

Hosley ve Tolliver ın gstv ye verdiği röportaj galatasaray.org da anasayfada var arkadaşlar. şu maçı da skytürken verselerdi de bir güzel izleseydik

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Halil İbrahim":187eurkp]Hosley ve Tolliver ın gstv ye verdiği röportaj galatasaray.org da anasayfada var arkadaşlar. şu maçı da skytürken verselerdi de bir güzel izleseydik
justinde izleniyo abi istersen link atabilirim ;)[/quote:187eurkp]

maçı veren link varsa bana da atabilirmisin :)

Furkan Şimşek' Alıntı:
[quote="Emre Evren İçöz":2qbrow1x]özel mesajdan atiim

Fener-sivas maçıyla çakıştığı için yayınlayan kanal bulmak zor olcak ama kolay gelsin yinede :) bana da atarsan çok sevinirim :):)[/quote:2qbrow1x]
geçen selçuk uni basket maçı vardı bizim aynı saattede antalyayla futbol maçı vardı benim link basket maçını gösteriyodu valla :p