Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

Bilgisayar bozuk hala da bozuk :)
İnşallah hafta içi yaptıracağım, o sürede de kafeden girmeye devam edeceğim :)
Bende forumu özledim forumda olmadığım sürede forumdakilerle İstanbul'da görüştük :p

Şu dar rotasyonumuzda bile 2.cılıgı koruyabılıyorsak bu yenı gelen ıkı yabancıyla (hosley tartısılmaz,tollıver hakkında bır bılgım yok) heralde daha ıyı bır performans sergılerız dıye dusunuyorum tek uzuntum Graves ın su anda sahada olamaması...

Sezon basindan beri takimda atletik,sert,ribauntlarda etkili kisacasi goze hitap eden oyuncu eksikligi yasiyorduk . Yonetime ne kadar tesekkur etsek azdir ...

Kor istedi bir goz allah verdi iki göz :)

Benim de dikkatimi çeken Hosley'nin içerideki düzeni bozmadan takıma yardımcı olmak istiyorum lafı beni mutlu oldu. Onun gibi topu elinde seven, tek tabanca olmaya alışmış bir adamın bu lafları etmesi hoşuma gitti...

İlk maçlarında verimli oynamaya çalıştılar.İleriye yönelik ciddi umutlar bırakıyorlar.Zamanla çok iyi olacağız onların katkılarıyla..

2 oyuncu ilede sezon sonuna kadar anlaşmışız, ama elimizde tutmak için herşeyi yapacakmışız!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
2 oyuncu ilede sezon sonuna kadar anlaşmışız, ama elimizde tutmak için herşeyi yapacakmışız!
Umarim seneye bizde kalirlar. Ikiside ilk macina ragmen iyi oynadilar. Aradigimiz oyuncular olduklarini dusunuyorum. Graves-Hosley-Tolliver seneye takimda kalmasini istedigim oyuncular.

Graves, Hosley ve Tolliver kesinlikle bu takımda kalmalı, seneye iyi bir guard alarak sezona başlayıp, görülen ihtiyaç üzerine 5. yabancı eksik olan bölgeye alınabilir!

Ama seneye ne olacağı belirsiz :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Eyüp abi sence tutabilirmi yönetim istese yada daha uzun bir anlaşma yapılamazmıydı madem sene sonu uğraşılcak? şimdiden teşekkürler abi

Bazı belirsizlikler var, önümüzdeki sene sponsorumuz değişebilir, bunun için belirli bir angajmana girmek istemiyorlar!

Beklentimiz gerçekleşirse kimseyi tutmakta zorlanmayız, bakalım neler olacak!

ben sponsor kim olursa olsun hosley,tolliver ve gravesin kalması taraftarıyım özellikle hosley ve graves kalması lazım inanmak istşyorum kalıcaklarına inş üzülmeyiz

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bazı belirsizlikler var, önümüzdeki sene sponsorumuz değişebilir, bunun için belirli bir angajmana girmek istemiyorlar!

Beklentimiz gerçekleşirse kimseyi tutmakta zorlanmayız, bakalım neler olacak!
Hala değişebilirleri konuşuyosak işimiz zor.Bu takımın sponsoru çoktan değişmiş olmalıydı.Anlaşma çoktan imzalanmış olmalıydı.sadece mevcut sponsorluğun bitmesi bekleniyor olmalıydı.Hala bazı şeyler olabilirliğe kaldıysa işimiz çok zor