İlkan Karaman

Bu başlığı açmakta bana nasip oldu.Birazdan açıklanacak arkadaşlar.

Hem Galatasaray,hem İlkan için hayırlı olur inşallah..

Re: İlkan Karaman Galatasaray'da!

İlkan Karaman Galatasaray Cafe Crown'da

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi takımlarından Tofaş?ta oynayan genç yıldız İlkan Karaman ile beş senelik kesin anlaşmaya varmıştır.

Galatasaray Cafe Crown ve Tofaş arasındaki sözleşme şartlarına göre, 2010-11 sezonunda Tofaş forması giyecek İlkan Karaman, 2011-12 sezonundan itibaren Galatasaray Cafe Crown için oynayacak.

Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.

Amanııın!!

Ne güzel haber yahu bu :) .Gelecek yıllardaki pota altımızı İlkan ve Sertaç üstüne şekillendireceğiz.

Galatasaray Cafe Crown?un gelecek yıllardaki Yenilmez Armada projesinin bir sonucu olarak kulübümüze katılacak olan genç sporcu, hâlihazırda Ümit Milli Takım kadrosunda bulunan Göksenin Köksal, Sertaç Şanlı ve Melih Mahmutoğlu ile birlikte ülke basketbolunun temelini oluşturacak isimlerden biri olarak gösteriliyor. İlkan Karaman, diğer yandan, sadece A takımla değil, altyapı ile de ilgili çalışmalar yapan; kısa, orta ve uzun vadede kalıcı başarılar kazanmak isteyen Galatasaray Cafe Crown adına çok ciddi bir yatırım olacak.
Resmi sitemizdeki bu paragraf manidar..

Bu sene gerçekten çok güzel hamleler yapıldı yerli oyuncu olarak bu hamlelerin sadece bu seneye özel olmadığını devamını getirmek dileğiyle.Şimdiden 4 tane ümit millimiz var.Takım gençleşti yerli oyuncu olarak seneye A millileride takımda görmek istiyoruz :)

Hayirli olsun, tam olarak kac yasinda Ilkan?

Hem oyuncu hem de kulübümüz için hayırlı olsun.

Muthiş Muthiş harika haberler geliyor. İşte şimdi seneye için şampiyonluktan konuşabiliriz. Harika bir Türk rotasyonu oluşturuldu şimdiden. 2011-2012 sezonu bizim için özlediğimiz günlerin geldiği bir sezon olacak. İnşallah bu senede ligi iyi bir derecede bitirirsek eurolig ön elemesi oynayıp eurolig gelebilir: Tebrikler yönetim şimdi Shumpert ta Türk rotasyonuna geçerse harika olacak.

seneye 2-3 tane milli oyuncu aldık mı şampiyonluk gelir diye düşünüyorum kerem gönlüm ve sinan güleri alalım seneye tamamdır ;)

Hoca İlkanla hiç görüşmedik diyor , 1.5 saat sonra İlkan Galatasaray'da oluyor.

Yalancı Hoca istemiyorum.

Hayırlı olsun yıllardır çok beğendiğim ve istediğim bir isimid.

Genc takimda oynarken dizinden ciddi bir sakatlik gecirdigi ve 1.5 sene basketbola ara vermek zorunda oldugunu okudum. Bu konuda bilgisi olan var mi? 1.5 sene oynamamissa eger bu seviyelere gelmesi gercekten buyuk basari.

Yönetim sonunda bu sesi duydu.

Fahir Akkor' Alıntı:
Genc takimda oynarken dizinden ciddi bir sakatlik gecirdigi ve 1.5 sene basketbola ara vermek zorunda oldugunu okudum. Bu konuda bilgisi olan var mi? 1.5 sene oynamamissa eger bu seviyelere gelmesi gercekten buyuk basari.

O 1.5 senelik sakatlık olmasaydı belki bu seviyeye gelemeyecekti. O sakatlıktan sonra bomba gibi döndü basketbola ağırlık çalışmalarına önem verip o dönemde yapmış bu vücudu.