İlkan Karaman

Re: İlkan Karaman Galatasaray'da!

Ali Rıza Gürsoy' Alıntı:
takımımız haluk ve caner kısmı hariç harika oldu,muhakkak haluk ve canerin yerine daha güçlü bir isim aramalıyız,yoksa bu güzelim kadroya yazık olur...
yazık oalcak bir durum yok onlarda rotasyıknda kendilerine yer bulacaktır ..

Sanıyorum oyun bakımından söylüyorsun, ben oyunu artı karakteri bakımından söyledim. İlkan ehliyet yaşı yokken Nihat İziç- ki bilen bilir sert mizacını- yarın arabayla gelirsen Bursaya giremezsin dediğinde ertesi gün arabayı yöneticiyle İziç'in arabasının arasına park eden bir tip. Yine Tofaşın beton lakaplı- sanırım masörleri- çalışanı küpeni çıkar öyle çalış dediğinde soyunma odasına gidip 2. küpeyi takıp gelen bir arkadaş.

Biraz şımarık. Zaten bence Sertaçla genç uzun kontenjanımızı doldurmuş olmalıyız, benim şahsi düşüncem.

Başka bir forumda okudum sanırım sorunlu birisi İlkan

Metehan Güçlü' Alıntı:
Sanıyorum oyun bakımından söylüyorsun, ben oyunu artı karakteri bakımından söyledim. İlkan ehliyet yaşı yokken Nihat İziç- ki bilen bilir sert mizacını- yarın arabayla gelirsen Bursaya giremezsin dediğinde ertesi gün arabayı yöneticiyle İziç'in arabasının arasına park eden bir tip. Yine Tofaşın beton lakaplı- sanırım masörleri- çalışanı küpeni çıkar öyle çalış dediğinde soyunma odasına gidip 2. küpeyi takıp gelen bir arkadaş.

Biraz şımarık. Zaten bence Sertaçla genç uzun kontenjanımızı doldurmuş olmalıyız, benim şahsi düşüncem.

illa bulunacak böyle şeyler kusurlar varsın olsun yani .. kimse kusura bakmasın ama tofaşla GALATASARAY bir değil hele hele Oktay Hoca hiç değil !! direk kovulur klüpten

biz geleceğe yatırım yapar mıydık :p kafamıza saksı mı düştü :p
süper transfer, hayırlı olsun, ilkan'ın da önü açık olsun ;)

şu 4 gençten 2si bile yıldız olursa geliştirirse kendini çok çok yararlı olur bizi 2-3 sene sonra şampiyonluğa taşıyabilecek isimler bence ah bir de furkan olsa seneye :) tutku ve ermal de var shumpert türk olacak seneye 2 tane milli adam alırsak şampiyon olmamızı engelleyemezler bence

Metehan Güçlü' Alıntı:

Sorunlu değl, bildiğim kadarıyla babası zengin kendisinin.O yüzden biraz şımarık büyütüldüğünü duymuştum 3 sene önce.Bunlar da benim aldığım duyumları destekler şekilde gerçekten.Ancak kafasını basketbola verirse çok büyük yıldız olur.

Sezon başı söylenen lafların, arkası dolduruluyor. En çok da olayın bu kısmına sevindim. İlkan çok potansiyelli bir çocuk, bu potansiyeli kullanırsa büyük oyuncu olur.

Eklemeler, düzeltmeler ve iyileştirmeler yaparak uzun süre bir arada oynayabilecek bir kadromuz olabilir. Bunu düşünmesi bile keyifli.

Şu an 20 yaşında anlatılan olaylar doğru olsa bile en fazla 18-19 yaşında iken yaşanmıştır.Bu yaşlarda insan zaman zaman hata yapabilir sonuçta Mahmudi hem otoriter-disiplinli hem de sporcu ruhundan anlayan bir koç.

Güngör Can'a ne ödül verileceğini merak ediyorum :)

Onun dışında geleceğin takımını kurma yönünde mükemmel bir hamle gerçekten.

Bir de Oktay Mahmuti zaten işini biliyor ama forum da ciddi ciddi takip ediliyor sanırım :)

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Güngör Can'a ne ödül verileceğini merak ediyorum :)

Onun dışında geleceğin takımını kurma yönünde mükemmel bir hamle gerçekten.

Bir de Oktay Mahmuti zaten işini biliyor ama forum da ciddi ciddi takip ediliyor sanırım :)

Gelsin iyi oynasın yeter. Hediye'ye gerek yok. :ehue

Sözleşmeler bitmeden yollamazsak Luksa,Ermal,Sertaç,İlkan seneye kadroda olacak.RAncik ile sezon başında iki sezonluk anlaştık 5 sözleşmeli uzun olacak RAncik ile anlaşığ yolları ayırmazsak tabi.Furkan'ın gelmesi ne kadar mümkün b,lmiyorum.

Metehan Güçlü' Alıntı:

Ben yüzücülük zamanımda hoca bana gereksiz bir bahane ile havuzdan çıkmamı benim için antrenmanın bittiğini söylemişti inadına 2,5 saat daha orada kaldım antrenmanında kalanını sabote ettim.

Basketbol oynarken Ülker'de bir hocamız vardı kızı geldi bir gün .Şut çalışırken topu bana attı diye adam geldi kızımdan uzak dur dedi.Gittim inadını kızla çıktım :p

Anlıcanız bu biraz inatçılıkla ilgili bir durum.Kaldıki İlkan'da zengin çocuğu imajıda var.Normal bu davranışlar.Daha gencecik adam.Büyük takımın ağırlığını görünce hiç biz uğraşmasak bile olgunlaşacaktır. ;)

Dipnot; Yazının akabbinindeki saatlerde Onur Yavuz abimle yaptığım görüşmeden sonra İlkan'ı bilemem ama kendimin sorunlu bir insan olduğuma kanaat getirdim :p

Baran Mertoğlu' Alıntı:
[quote="Uğur GÜVEN":2lqm4n64]Seneye İlkan&Furkan hamlesi olabilirmi :)

Sanırım birkan&furkan demek istediniz?[/quote:2lqm4n64]

Evet İlkanla ilgili bişey yazacakken bunu yazdım arada kaynamış gerçi İlkanda seneye gelcek :)

Birkan Batuk neyse de Furkan da gelirse acaip olcak seneye cidden :) ya beyler şaka yapıyorsunuz di mi bak doğru söleyin heyecan yapıyorum burda 8)

Tamam genc ve gelecek vaat eden oyuncular hepsi de ama bu yas grubundaki oyunculardan bir tek Furkan su an icin 1. ligde oynayabilecek seviyede, bizim aldiklarimizin daha cok calismalari lazim.

bu dört gençten dolayı herkeste anlayamadığım bir sevinç var. aynı sevinç dusan cantekin için efes taraftarında da vardı. ben de demiştim ki dusanda 2. 18 boy var ama basketbol yetenekleri neredeyse hiç yok. ümitlenmeyin, büyük oyuncu timsali enes kanterdir. zaman haklılığımı ortaya çıkarmaya başladı. dusan efeste hiç bir varlık gösteremedi. bazıları diyecektir ki: biraz daha zaman... hayır koç olacak kuzu belli olur derler. bizim gençlerin hepsinin oynadığı ümit milli takım avrupa şampiyonasında hüsrana uğradı. çünkü ister kabul edelim ister etmeyelim k.yakalı furkan dışında içlerinde yetenekli oyuncu yok. ilkan da dahil. içlerinde sadece melih kısmi fayda sağlayabilir, onun da sadece çok istikrarlı olmasa da şutu var. sertaç yetenekli değil, dusan gibi sadece boy var; göksenin daha genç, ondan ümitli olmak istiyorum ama bir maçta 10 top kaybı yapan bir oyuncunun da büyük oyuncu olacağını sanmam. arkadaşlar genç oyuncu transfer etmek marifet değildir.mesele büyük oyuncu olabilecek genci bulmaktır. bu 4 gencin hiçbirinde büyük oyuncu potansiyeli yok, yanılmayı çok isterim ama sanırım zaman yanılmadığımı gösterecek.