Işıl Alben

o6008.jpg

Sanırım bahsi edilen resim bu

Ulan ne adamım resmi paylaşmayı unutmuşum :) gerçi resmi görünce nutkum tutulmuştu :)
Erdal Can İçelli' Alıntı:
o6008.jpg

Sanırım bahsi edilen resim bu
Erdal saol valla gece gece duamı aldın. Hatta 'bu adamın tuttuğu takım şampiyon olsun' diye dua ettim. Uyar dimi :) :)

:) :)

Uyar Uyar .:) Dua kısmı güzelmiş yanlız bizede AMİN demek düşüyor.

Gülşah Hato' Alıntı:
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...

Biz bekledik sessiz ve kederli, sen aştın bütün engelleri, haydi artık dön ve at şu 3,lüklerini bizde yıkalım Abdi ipekçiyi :p

oooooooooooo ışıl ışıl alben ışıl ışıl albennnnnnnnnnnnnn :p

Geçen sene bugün o talihsiz gündü.

Fenerbahçeyi sahadan silerken bunun en büyük mimarlarından, belki de Galatasaray'a geldiğinden beri en iyi maçını oynayan Minik Aslan yine en yukarılara çıkıp ribaunt almaya çalışırken bir anda acı bir çığlıkla yerde kalıyordu. Tıklım tıklım dolu salonda yankılanan o acı ses bizimde içimizden birşeyler kopartıyordu. Yok, olmaz, Işıl bu nasılsa ciddi bir sakatlğı yoktur, şimdi kalkıp maça girer Feneri yerle bir etmeye devam eder diye düşününürken malesef hastanenin yolunu tutuyorduk. Işılın yerde kalmasıyla şampiyonlukta o anda orada kalıyordu. Gelen habere kimse inanmak istemiyordu tabi, konduramıyorduk Işıla böyle bir sakatlığı, kabul edemiyorduk. O ki; ele avuca sığmaz bir şekilde deliler gibi sahada koşturan, aldığı ücretin kat be kat fazlası teklif edilmesine rağmen parçalıya ihanet etmeyen, formasının önünde yazan arkasında yazandan daha önemli olan, o minik vücuduna sığdırdığı Galatasaray sevgisiyle dolu kocaman yüreği olan dişi Metin Oktay' ımız, parkedeki biz, olamaz böyle birşey dedik ama oldu malesef.

Tam bir sene oldu, iyileşti derken yine sakatlandı. Çok özledik, ama artık az kaldı onu yine parçalıyla deliler gibi sahada koştururken izlemeye. Kocaman yüreğindeki o ruhu asla kaybetmeden bitti denen yerden yeniden başlamanı dört gözle bekliyoruz, artık bizi çok fazla bekletme minik aslan...

Işıl, final serisinde oynayabilecek mi yoksa riske edilmeyecek mi?

Söylenebilecek herşeyi söylemiş Önder Abi.

Sanki bana hiç sakatlıktan kurtulup oynadıktan sonra tekrar sakatlandı gibi gelmiyor. Fener maçındaki yere düşüşü, yüzündeki acı ifadesi hala gözümüzün önünde.

Dönsün ama iyice iyileştikten sonra dönsün, bir daha üzmesin sevenlerini.

Bu sene oynamayacak diye biliyorum bende. En güzeli ve mantıklı olanda seneye tam hazır bir şekilde dönmesi zaten.

Önder beyden yine Işılla ilgil güzel bir yazı. Diğer konularda da böyle güzel ve bilgilendirici yazılarınızı bekliyoruz.

Saygılar.

Çabuk gel demiyorum, diyemiyorum ama özledim üstünde parçalıyla parkelerde savaşırken görmeyi, maçlardan sonra uzatılan mikrofonlara "sahadaki biz" olarak düşüncelerini aktarmanı...

Isil bugün kesin kadroda olur bence oynamasada kadroda olacakti, hem kadromuzda saten bir kisi eksik olduguna göre, onun yerini ISIL dolduracaktir.