Işıl Alben

ışıl alben

"

Galatasaray Medical Park Takım Kaptanı Işıl Alben, Fenerbahçe ile oynanacak Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı öncesinde Galatasaray.org?a açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe maçının Galatasaray camiası için çok önemli olduğunu vurgulayan Işıl Alben, ?Ben seyir zevki yüksek bir karşılaşma bekliyorum. Rakibimiz de oldukça güçlü bir kadroya sahip. Ancak biz mücadele ve yürek olarak onlardan kuvvetliyiz? diye konuştu.

Hafta boyunca idmanların devam ettiğini söyleyen başarılı oyuncu, ?Maçı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Perşembe akşamı elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtacağız. Burada tabii ki taraftar desteği önemli. Ve Büyük Galatasaray Taraftarı, bizimle beraber olacaktır. Umarız biz de rakibimizi yenerek müzemize yeni bir kupa kazandıracağız? ifadelerini kullandı.

2008 Cumhurbaşkanlığı Kupası ve 2010 Teknosa Türkiye Kupası Finali?nde Fenerbahçe?yi mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Galatasaray Medical Park?ın rakibi önündeki tek maç performansını yorumlayan Işıl, ?Biz mücadele gücü daha yüksek bir takım olduğumuzdan böylesi maçlarda öne çıkıyoruz. İki sene önceki Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında ve Türkiye Kupası Finali?nde bu durumun avantajını yaşamıştık. Burada yalnızca oyuncular ya da teknik kadro değil, camia olarak konsantrasyon sağlıyoruz? dedi.

Pazar gününden itibaren tüm yabancı oyuncuların aralarına katıldığını ve tam takım olarak çalışmaya başladıklarını ifade eden Kaptan, takım arkadaşları için, ?Seimone Augustus?u zaten tanıyoruz. O, artık Galatasaray Ailesi?nin bir parçası. Ve burada olduğu için çok mutlu. Yabancılarımızdan ikisi geçtiğimiz sezon Türkiye?de oynuyordu. Sylvia?nın kalitesi zaten tartışılmaz. Çok uyumlu, üst düzey bir isim. Monique Currie de takımın kazanması için tüm gücünü sahaya yansıtan, mücadeleden asla kaçmayan bir oyuncu. Şu an takımdaki arkadaşlık gerçekten çok iyi seviyede? yorumunda bulundu.

Işıl Alben, Fenerbahçe maçı öncesi Galatasaray Medical Park?ın, Ceyhun Yıldızoğlu liderliğinde, teknik kadro anlamında da büyük avantajının olduğunu sözlerine ekledi

Re: 10 # Işıl Alben

Yazıp gönderirken 2 defa düşünün deniliyor.
Ne yazdığınızı iyi düşünün biraz.Bu kız ne zamandır böyle yüksek tempolu maçlar oynamıyor.Oynadığı bu maçlar sayesinde güvenini kazanıp senenin zor anlarında bize katkı verecek.

Yorumlarda ki uslüplara da dikkat edin biraz beyler.

Işıl ve Augustus laf edilecek en son kişilerdir.Hadi mantıklı düşünemiyorsunuz biraz vicdanınızla hareket edin,komik olmayın.

Re: ışıl alben

Cem Atasoy' Alıntı:
[quote="Emre Gürpınar":2snn5b03]"

Galatasaray Medical Park Takım Kaptanı Işıl Alben, Fenerbahçe ile oynanacak Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı öncesinde Galatasaray.org?a açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe maçının Galatasaray camiası için çok önemli olduğunu vurgulayan Işıl Alben, ?Ben seyir zevki yüksek bir karşılaşma bekliyorum. Rakibimiz de oldukça güçlü bir kadroya sahip. Ancak biz mücadele ve yürek olarak onlardan kuvvetliyiz? diye konuştu.

Hafta boyunca idmanların devam ettiğini söyleyen başarılı oyuncu, ?Maçı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Perşembe akşamı elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtacağız. Burada tabii ki taraftar desteği önemli. Ve Büyük Galatasaray Taraftarı, bizimle beraber olacaktır. Umarız biz de rakibimizi yenerek müzemize yeni bir kupa kazandıracağız? ifadelerini kullandı.

2008 Cumhurbaşkanlığı Kupası ve 2010 Teknosa Türkiye Kupası Finali?nde Fenerbahçe?yi mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Galatasaray Medical Park?ın rakibi önündeki tek maç performansını yorumlayan Işıl, ?Biz mücadele gücü daha yüksek bir takım olduğumuzdan böylesi maçlarda öne çıkıyoruz. İki sene önceki Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında ve Türkiye Kupası Finali?nde bu durumun avantajını yaşamıştık. Burada yalnızca oyuncular ya da teknik kadro değil, camia olarak konsantrasyon sağlıyoruz? dedi.

Pazar gününden itibaren tüm yabancı oyuncuların aralarına katıldığını ve tam takım olarak çalışmaya başladıklarını ifade eden Kaptan, takım arkadaşları için, ?Seimone Augustus?u zaten tanıyoruz. O, artık Galatasaray Ailesi?nin bir parçası. Ve burada olduğu için çok mutlu. Yabancılarımızdan ikisi geçtiğimiz sezon Türkiye?de oynuyordu. Sylvia?nın kalitesi zaten tartışılmaz. Çok uyumlu, üst düzey bir isim. Monique Currie de takımın kazanması için tüm gücünü sahaya yansıtan, mücadeleden asla kaçmayan bir oyuncu. Şu an takımdaki arkadaşlık gerçekten çok iyi seviyede? yorumunda bulundu.

Işıl Alben, Fenerbahçe maçı öncesi Galatasaray Medical Park?ın, Ceyhun Yıldızoğlu liderliğinde, teknik kadro anlamında da büyük avantajının olduğunu sözlerine ekledi

siyah puntolu kısmı tekrar okumanızı rica ediyorum. Ona laf etmeyelim buna laf etmeyelim susalım oturalım kimilerine göre.Kimiside bizi pusuda beklemekle suçluyor. Biz hep burdaydık. Herzaman gördüğümüzüde söylüyoruz. Işıl ne oynadı şimdiye kadar. Gözlerinizdeki perdeyi kaldırın. Açıkça itiraf edelim bir BİRSEL e bakın Bir IŞIL a, sakatlıktan öncede sonrada fark aynıydı. Hemen sakatlıktan çıktı deyip sıyrılıp çıkmayın. Uzun zamandır girmiyordum siteye geçen sene sinirden kafayı yemiştim, bu sene umutlandım seyrettim maçı yine kafayı sıyırdık. En iyisi bu senede lig maçlarını özellikle fener mçlarını seyretmemek lazım.[/quote:2snn5b03]
Tamam güzel kardeşim seyretme Fener maçlarını güzel güzel yaşa işte hemde insanlarla dalga geçiyormuş gibi bir tane maçtan sonra bütün takımı yerle bir etmezsin.

Re: ışıl alben

Cem Atasoy' Alıntı:
Fatih Sinan Durak

ne bir maçı, siz bilemiyorum önceki maçları hafızanızdan siliyorsanız birşey demiyorum artık. Siz polyanacılık yapıyorsunuz. Ama nereye kadar.Alınmayın ama bu sizin dediğiniz şu olaya benzedi. Düşman bütün şehirleri işgal etmiş sizlerse hala rahat olun hallederiz diyorsunuz.
Ben maçları falan hafızamdan silmiyorum Işıl'ın ilk sakatlandığı maçı hatırlayın derim size Işıl'ın o maçta nasıl oynadığını. Ya da o sezonu ve bir önceki sezonda 6 kişilik rotasyanla oynayan takımda Işıl neler yaptı onları hatırlayın derim ben.
Neyse konu kişisel tartışmaya dönüşecek fazla uzatmanın manası yok böyle yaptıkça elimizdeki değerleride kaybediyoruz işte.

Sayın Cem Atasoy,

Saçma sapan düşüncelerinizi dinlemek zorunda değiliz. Zamanı geldi Işıl' ın çok fazla şeyini eleştirdim ama şu maç için ona tek kelime etmek tam anlamıyla cahilliktir. Bu kızcağızın eskisi gibi olabilmesi için en az 10-15 maça daha ihtiyacı var ki benim gördüğüm yine sahada canını dişine takarak oynamaya çalıştı.

Saygılar.

Üstüne, GS taraftarı salondan çıakrıldıktan sonra özellikle Işıl'a koro halinde küfür etmiş FB tribünleri ama oyuncusuna sahip çıkan bir yönetim olmadığından bişi olmamış. Oyuncusuna sahip çıkamayan yönetim için taraftarına sahip çıkmasını istemek çok ironik oalcak bu noktadan itibaren. Pazar günü gene susuz tuvaletsiz bir saraçoğlu bizi bekliyor. Polisin yapacağı kötü muameleyi saymıyorum bile.

Daha zaman ihtiyacı var ve bu kredisi bizde fazlasıyla mevcut.Yeterki sakatlandığı fener maçındaki performasnını yakalasın ki buna yürekten inanıyorum.
Hoşgeldin Işıl seni bu formayla görmeyi çok özlemişiz.

Formsuz oldugu bir gercek ama Isil Galatasaray Spor Kulübü'nün 1500 mü 2000 mi artik kac sporcumuz varsa tümünden sonra laf edilecek en son kisidir.

Millet koro halinde Işıl'a küfür ediyor salonda. Sen oyuncuna sahip çıkacakken birde gelmiş burda laf ediyorsan, sorunun Işıl'da değil sende olduğunu anlaman gerekir.

Galatasaray tribünlerinin boşaltılmasından hemen önce ve sonra uzun süre Işıl aleyhine tezahürat yapıldı. Başlığı yukarıda görünce, bu konu üzerine konuşuluyor diye düşünmüştüm. Ama farklıymış maalesef. Ondan fazla üzülen yoktur herhâlde şu an.

Neler yazılıp silindiğini bilmiyorum ama eminim biz Işıl'ın üzüldüğünün 10'da 1'i üzülmemişizdir bu maçta.

Işıl Alben, sakat olduğu maça kendi küfür yeme pahasına, arkadaşlarını küfür yemekten korumak için giden bir Galatasaraylı.

Zamana ihtiyacı var elbet ama ligin ortasında eski Işıl'ı izlettireceğine eminim.

Şu kıza laf eden herkesten iğreniyorum gerçekten . Bu insanlarla aynı foruma yazmaktan utanıyorum. Kimse alınmasın ama yemin ediyorum artık buranın antudan farkı yok. Keşke site yönetimi biraz daha sert tedbirler alsa. Bir maça gelme , sonra sabaha kadar derbi için sabahlayıp ordan maça gidenlere laf et , sonra daha önce ölürüz sana , biteriz sana dediğiniz Işıl'a laf edin. Benim basketbolcuma orada küfür ediliyorsa adı Işıl da olsa Şaziye de olsa (uç örnek olarak verdim) , Bahar da olsa , daha bugün ilk oynayan Melisa Can bile olsa ona her şekilde sahip çıkarım ben. Bu benim görevim Galatasaraylı olduğum için. Burada bik biki bik yapanların bir şeyi unutmaması lazım. Hem Işıl , hem Tuğba , hem Bahar olabilenin en iyisini yapmaya çalışan kişilikte insanlardır. İyi oynarlar , kötü oynarlar bunu sabaha kadar tartışırız ama bu 3ünün yüreğini kimse bu forumda tartışamaz. Tartışanla da aynı foruma yazmak istemem. İnşallah Işıl bunları okumuyordur. GsBasket artık Türk spor medyasına dönmek üzeredir. Siteyi geçici olarak kapattılar anlamadınız , sert cezalar verdiler anlamadınız. Ferhat abi vardı eskiden BJK'lı ve arada takılırdı bile bize. O derece hoşgörülüydük. fenerbasket kapandığında destek verdik onların savaşına. Sanırım konu açıp teşekkür ettiler bize. Biz böyle bir forumken şimdi ne hallere düştük. Bu forum belki bir çoğunuz için yenilgide uğranacak yer ama benim açılış sayfam arkadaş. Benim mutluluğum Miamililerle Nba çatışmasına girip makara yapmak , Emre abinin Nba günlüğünü okumak , Onur abiyle konuşmak ve ondan birşeyler öğrenmek. Burada tanıştığım insanlarla başka hiçbir yerde tanışmadım. Sühan abiden farklı bakış açılarından bakmayı , Savaş abinin daha duygusal bakışlarnı öğrendim burada. Onur abi yüzünden bi ara telefonda bile noktalama işareti kullanmaya başladım. Yani bu forum bana çok şey kattı ve malesef bu forum eriyor artık. Bu forumu benim kadar önemseyen bir çok kişi var ve artık bu forumu karıştıranlara sert tedbirler alınmalı. Dilerim bu mesajımı forum karıştırıcıları da okur. Işıl'a ise sonuna kadar desteğimi olurum. Geçen sene onunla aynı tribünde maç izlemek bile bir şerefti benim için. Bu forma için emek harcayanları küçük düşüremezsiniz arkadaş kimsenin buna hakkı yok

Şimdi kabul etmek lazım. Işılın Fener maçlarında inanılmaz bir psikolojik baskısı var ve bunu kaldıramıyor. Sakatlıktan yeni çıkması buna bir bahane değil. Önce bu baskıdan çıkması lazım. Kaç senedir oynuyor bu maçları ama hala alışamadı.

Oyunun sonunda Işıla edilen küfürler tabi ki çok yakışıksızdı ama bu küfürlerin olmaması için gözlerim tribünde en azından 1-2 yönetici aradı ama onların koltukları Aziz kankalarına edilen küfürlerden dolayı boştu. Dolayısıyla Işıla edilen küfürlerden haberleri dahi olmadı ki sahip çıksınlar oyuncularına.

Gerci daha kendilerine sahip çıkamıyorlar. Çok doluyum bu konuda neyse..