İzmir BŞB.: 32 - Galatasaray: 69

Evet en onemli iki deplasmanimizdan birine cikiyoruz. Mac pazar gunu 12.00'de Celal Atik'te gozukuyor umarım değişiklik olmaz.

uA-İzmir'in sitesinde macin haberi bulunuyor su anda. Katilimin yuksek olacagini tahmin ediyorum, final sınavları bir engel çıkartmazsa...

Koskoca Konya'da böyle bi takım yok.Hiç yoktan o insanlara saygıdan onlara böyle bir imkan sunulabilir ama yok işte yok...Değerini bilin , İzmir Cimbom'un Kalesi bakın ben bu deyimi unutmaya başladım bile hatırlatma zamanı ;) Onlar her türlü desteği hakediyorlar...

Maça geleceklerle tanışabiliriz :)

Giriş genelde bedava oluyor İBB maçlarına.

Bu arada canlı yayın'ı Utku Oğul aracılığıyla burada yapabiliriz, adminlerden kimse gelmeyecekse maça.

İBB son iki maç:

Karagücü 67-36 galip
Beşiktaş (D) 69-65 mağlup

Gördüğünüz gibi zorlu bir maç olmaya aday. Ama ben farklı alacağımızı düşünüyorum. Beşiktaş da bizim kadar güçlü değil çünkü.

Can Altay' Alıntı:
Bu arada canlı yayın'ı Utku Oğul aracılığıyla burada yapabiliriz, adminlerden kimse gelmeyecekse maça.

demiştim ama kimseden ses çıkmadı henüz.

Bir aksilik olmazsa Cumartesi takımımızı İzmir'de karşılayacağız.Hem Cumartesi hem de Pazar gununun fotolarini siteye eklemeye calisacagim, yalniz 2mb tutan resimleri yuklerken sorun oluyor sanirim. Bu konuda biri bana yardimci olabilirse sevinirim.

Sunu da belirtmeden geçemeyeceğim, takımın İzmir'de konaklayacağı Blue otel gayet modern ve son derece lüks bir butik otel. Şubeye biraz da olsa sahip çıkılıyor demek ki.

Bu arada İBB bize antrenman izni vermemiş. Çirkefliklere devam.İyinin yoluna her zaman taş konuyor.

Can Altay, adminlerden giden yok maça. Burada Utku aracığıyla sunarsanız hakikaten güzel olur.

Fotolar konusunda msn'e ekledim seni; yardımcı olurum.

Takıma ise sahip çıkılıyor elbet.

ben takımımızın bu macıda basarıyla gecirecegine yurektn inanıyorum
organıze edilec<ek bir yayın gercekten cok makbbule gecer

Bugün takımı karşıladık otelde. Tek söyleyebileceğim, hepsi çok canayakın insanlar. 1.5 saat kadar kaldık ve çok güzel muhabbet vardı. Takımda çok güzel bir arkadaşlık var. Özellikle Petr Tucek çok sempatik, her hareketiyle güldürdü bizi.

Sedat hocama bu imkanı sağladığı için tekrar çok teşekkür ediyorum. Resimleri buraya geçeceğim.

Bu arada Ömer msn'e ekledim demişsin ama görmedim seni bi sorun var sanırsam. Özelden bana gmail adresini ulaştırırsan sevinirim çünkü çok resim var.

hayırlısı ile ve dünya tersine dönmediği takdirde maça geleceğim. :) maça son anda gelemeyebilirim dememe rağmen beni bu kararımdan döndüren can abi sağolsun :eek:key artık taraftar ve oyuncular elele verip yarınki maçtan galibiyetle ayrılıcağımızı umuyorum :atki

Vermeyecek GS TV... Bugun dergiden biri vardı otelde, o söyledi.

Canlı yayın yapmaya çalışacağım buradan Utku ile. Olabildiğince sık mesaj atacam inşallah yeterince anlatabiliriz maçı.

Erdi İçen' Alıntı:
gs tv maçı vericekmi bileniniz war mı

Durun bakalım ya kanal açılalı dün bir,bugün iki,Bjk Tv bile Avrupa maçları harici vermiyor ama; elbette biz farklıyız-farklı olmalıyız.Bişeyler düşünürler elbet,ilerde...
Can Abi bu sefer de yapma var ya :muhaha şimdi yarın maçtan sonra ''Koçum telefon bozuktu kusura bakma'' filan istemem haberin ola :)

izmiri de yendik sayılır artık.. utku saol canlı yayın için..

Sanırım geçen sezonun en iyi takımlarındandı İzmir BB. Her ne kadar 3 oyuncusu bize gelse de.

Umarım takıma olan taraftar desteği artarak devam eder. Çünkü bu takım mücadelesiyle daha fazlasını hak ediyor.