Joshua Ian Shipp

3 ay bile değil diyolar abi 1.5-2 ay ameliyatda alçıda ayağı takımla dönüyor!

Haberin kaynağı nedir ?
Umarım doğrudur bu haber.
TV de tekrarını gördüğümde bayılmışım.-şaka değil gerçek-
Ben kırık ve tendonların kopmuş olabileceğinden, spor hayatının bitebilieceğinden korkmuştum. Bu haber çok rahatlattı beni.
Hala elim ayağım titriyor. Sırf bi haber alaırım diye bekliyorum laptop başında.

Bu işin alimi değilim ama Josh Shipp UCLA mezunu ve California'lı.UCLA de bildiğim kadarıyla tıpta aşmış bir yer.Eğer ülkesine gidip,orda tedavi olursa çok çabuk ve sağlıklı döneceğine inanıyorum.Çok geçmiş olsun

büyük geçmiş olsun aslanım. takım olma hırsına ve kazanma arzuna kurban ettin kendini ...play off larda bomba şekilde aramızda olacağına eminim...

Çok geçmiş olsun,kardeşimin başına gelmiş kadar üzüldüm.En kısa zamanda aramıza döneceksin!!

Az önce televizyonda denk geldim pozisyona. Bildiğin imkansızı denemiş. Başarmış da. Ama yere düşerken bakamadım daha fazla. Kafamı çevirdim. Ah be Shipp.

off ya nedir bu şansızlık anlamıyorum altyazıda haberi görünce maçın skoruna bakmayı bile unuttum neyse ki 6-8 hafta gibi bir süre konuşuluyor umarım belirtilen tarihte takıma döner

Çok büyük geçmiş olsun, gerçekten büyük bir talihsizlik. Umarım kısa sürede tekrar takımla olur ama sanıyorum sezonu kapattı. Dişlinin çok önemli bir parçasıydı. Takım açısından önemli bir kayıp olacak. Çok yazık !!!

Play-Off'lar 25 Nisan'da başlayacak.

Şayet konuşulan zaman (6 hafta) doğruysa, Play-Off'lara yetişebilir. Bu da çok iyi olur...